iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Mon Oct 14, 2013 5:30 pm

Boža Jawa wrote:Da li se crveni tomos još uvek iznajmljuje? Da li je limitirana težina vozača koji bi ga iznajmio?

:) da , Crveni Tomos se jos iznajmljuje , i tezina vozaca nije limitirana ,, motor svakako ide kao nevreme :)
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby Boža Jawa » Mon Oct 14, 2013 11:07 pm

stanko61 wrote:
Boža Jawa wrote:Da li se crveni tomos još uvek iznajmljuje? Da li je limitirana težina vozača koji bi ga iznajmio?

:) da , Crveni Tomos se jos iznajmljuje , i tezina vozaca nije limitirana ,, motor svakako ide kao nevreme :)

Agregat OK, ali me više interesuje tvrdoća opruga napred i nazad. Da li se može prilagoditi težem vozaču?
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Tue Oct 15, 2013 1:58 pm

naravno :) na raspolaganju su uvek zadnje opruge razlicitih dimenzija imam 3 vrste , npr: za Kreidler koristim opruge debljine zice 5.5mm, za DMS debljina zice 5.0mm a u rezervi uvek stoje opruge debljina zice 6.0 mm, a te su, verujem dovolje za tezinu vozaca i do 120kg
pa Bozo,, ovo je ozbiljan motor sa pratecom opremom i dokumentacijom koja sadrzi podatke sa nasih trka unazad do 2006, znaci : vremena, prenosi zupcanika, temperatura na stazi auspuh za svaku stazu ... itd
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby Boža Jawa » Wed Oct 16, 2013 3:14 pm

stanko61 wrote:naravno :) na raspolaganju su uvek zadnje opruge razlicitih dimenzija imam 3 vrste , npr: za Kreidler koristim opruge debljine zice 5.5mm, za DMS debljina zice 5.0mm a u rezervi uvek stoje opruge debljina zice 6.0 mm, a te su, verujem dovolje za tezinu vozaca i do 120kg
pa Bozo,, ovo je ozbiljan motor sa pratecom opremom i dokumentacijom koja sadrzi podatke sa nasih trka unazad do 2006, znaci : vremena, prenosi zupcanika, temperatura na stazi auspuh za svaku stazu ... itd

OK, Hvala na ovako detaljnim informacijama, zaista su uslovi veoma povoljni.
Stanko još jedno pitanje: Da li si na klasik-trkama po evropi ikada video vozača u klasi do 50 (ili 80) da ima težinu blizu 120kg, ili još bolje ako znaš koliko je kg imao najteži vozač koga si video da nastupa?
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Wed Oct 16, 2013 4:32 pm

da, naravno, zato mi je i cudno zasto se spominje kilogrami vozaca, pogledaj na you tube snimak iz saksenringa 2010 Marino ga je postavio, videces kako me na pravcu obilazi vozac sa 120 kg i to bez kompleksa,, naravno na trci nije bio medju prvih 10 ali covek vozi trku,
ovako izgledaju pripremljeni amortizeri za oprugama razlicite tvrdoce
Attachments
20130927_092223.jpg
jedan komplet za Crveni Tomos
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Mon Oct 21, 2013 7:01 am

Koliko tražiš za iznajmljivanje samo te mašine za jednu sezonu ili možda da pitam koliko tražiš za tu mašinu.Zanimaju me sve opcije.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Mon Oct 21, 2013 12:54 pm

pre bi onda prodao masinu , ipak su tamo tajne koje puno vrede, evo ovako za masinu treba da platis minimum cenu : tvog nortona i onog ducatija 250 zajedno, naravno kada je sve komplet zavrseno i sredjeno :hand: to je , verujem, realna cena za jedan unikat motor koji je ujedno i jedan on najboljih u Evropi,, ipak tvojih takvih motora na netu imas koliko zelis u raznim verzijama ,, da rezimiramo, ti znas koliko bi ti trazio za te tvoje motore i to je cena za moj motor :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Mon Oct 21, 2013 6:08 pm

ili ako zelis jeftiniju varijantu, mada ne verujem da je tebi problem novac,, :hand: mogu ti napraviti kopiju masine Crvenog Tomosa, naravno, testirano, isperobano, garantovano iste snage , ta bliznac masina kosta 3200e bez paljenja i karburatora :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: eto pa ti sad odluci , osim toga ,, ako zelis mogu da ti ponudim jos i komlet ram sa tockovima, viljuskama, plastikama ufarban recimo u rizla boju , ako si zainteresovan napravicemo neku sportsku cenu :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Mon Oct 21, 2013 6:49 pm

Čuvaj si sve to za uspomenu da te podsjeća kako si se igrao trka...
Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Mon Oct 21, 2013 8:23 pm

Hej društvo samo da vas pozdravim?

Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Tue Oct 22, 2013 9:26 am

da ja sam se samo igrao i vidis sta sam napravio,,, sta bi tek bilo da sam bio ozbiljan ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nije mi jasno samo cemu to nezadovoljstvo i obezvredjivanje necega sto nisi uspeo dobiti za sitan novac ??????????????
ne uklapa ti se cena u proviziju ,, po toj ceni neces uspeti da maknes ni tisucu eura ????????? e pa zao mi je :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
zar si stvarno mislio da cu ti prodati masinu od tomo sa po ceni posto ti prodajes probuseni cilindar bez glave , koji nema vrednost ni za kolekcionare jer Tomos sa tim cilindrom nije napravio nikakve rezultate,, a da ga stavis na motor dobijas max 114 km na sat pa kome to treba,, a ti ga cenis 800e bez obzira sto je njegova realna cena 150 do 200 e :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: a da zaboravio sam gratis dajes i polovan karburator bez vitalnih delova e pa sramota,, jedino mi nije jasno sto si se toliko iznervirao :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh:
Kad bi se smirio malo,, bio bi ti dobar dečko...a taman sam pomislio da si drugačiji .., :naughty: :naughty:
I moraš izbjegavati polemiku to postane problem naročito kad si pod stresom...,
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Thu Oct 24, 2013 7:39 pm

stanko61 wrote:da ja sam se samo igrao i vidis sta sam napravio,,, sta bi tek bilo da sam bio ozbiljan ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nije mi jasno samo cemu to nezadovoljstvo i obezvredjivanje necega sto nisi uspeo dobiti za sitan novac ??????????????
ne uklapa ti se cena u proviziju ,, po toj ceni neces uspeti da maknes ni tisucu eura ????????? e pa zao mi je :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
zar si stvarno mislio da cu ti prodati masinu od tomo sa po ceni posto ti prodajes probuseni cilindar bez glave , koji nema vrednost ni za kolekcionare jer Tomos sa tim cilindrom nije napravio nikakve rezultate,, a da ga stavis na motor dobijas max 114 km na sat pa kome to treba,, a ti ga cenis 800e bez obzira sto je njegova realna cena 150 do 200 e :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: a da zaboravio sam gratis dajes i polovan karburator bez vitalnih delova e pa sramota,, jedino mi nije jasno sto si se toliko iznervirao :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh: :doh:
Kad bi se smirio malo,, bio bi ti dobar dečko...a taman sam pomislio da si drugačiji .., :naughty: :naughty:
I moraš izbjegavati polemiku to postane problem naročito kad si pod stresom...
,



Ovo u crvenom plagijat je mog teksta s ovog foruma.Već sam te upozoravao a činiš to opet po ko zna koji put.Opraštam ti jel znam da nisi čitao lektiru pa...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Sun Oct 27, 2013 8:27 pm

O Heidi Heidi... :roll:
Last edited by babaos on Sun Oct 27, 2013 8:41 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Sun Oct 27, 2013 8:39 pm

Dali se za iznajmljivanje ovdje predviđa neko osiguranje(polica,depozit, i slično?Ja sam odustao ali nekog možda zanima...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Mon Oct 28, 2013 7:53 pm

sto se tice lektire,nisam bas procitao sve ali neke jesam: ,, posebno mi se svidela jedna prica,secam se kao da je juce bilo i naravno, kao i svaka lepa prica i ova ima lep kraj 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) mozda mi se zato i svidela ?? 8) 8) 8)
Nekada davno,, negde tamo daleko,, jedan mali pecaros,, usnio san : da upeca sharana kapitalca ,, al ne obicnog onog sa brkovima,, ne ne, nego pravog , retkog ,velikog, onog koji ima i brkove i bradu :o :o ,, ee ludog li sna, pomislih,, :doh: :roll: :roll: ,i da se vratim na sharana ,spremao pecaros mamac,, dugo dugo e svasta mu je radio,pripremo ga, mesio ga,zacinjavao ga raznim zacinima okretao ovako , onako,, , na kraju ga je farbao na crveno,, e svasta :roll: :roll: :roll: pazi mamac :roll: :roll: :roll: :roll: i tako on,, zabaci on udicu, ne prodje dugo i kad stvarno naleti sharan :o :o :o mucio se on,, pecaros,, da ga izvuce na obalu al ovaj se ne da, pa cimaj levo pa desno , popustaj , zatezi,,iii kad sharan na obali :shock: zanemeo pecaros,, kapitalac stvarno da ne poverujes zlacane krljusti sve se presijavaju na suncu kao dukati ili sada bolje euri, i brkovi i brada, ma sve na mestu ,pecaros ga gleda uziva ali kad ga vidi kako zeva na suvom : pok,, pok, bilo mu ga je zao, onda ga lepo polako,, da mu ne osteti one njegove zlatne krljusti,, uzme u ruke i vrati ga nazad u reku , nek uziva u svojoj dubokoj vodi , :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: kaze: uzivao sam dok sam ga cimao levo, desno, napred, nazad bilo mi lepo druziti se snjim svo to vreme :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
mamac je odradio svoje :hand: :hand: :hand: :hand: sad lepo moze da uziva u sobi, i ceka sledecu sezonu :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:
Attachments
CT1.jpg
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

PreviousNext

Return to Kupujem - Prodajem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests

cron