iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Sat Nov 02, 2013 10:23 am

babaos wrote:Očeš guknit!?evo ovako:"Gu,gu,gu gu"il ćeš zalajat na sijalicu od 150 Wata...

ti mucas dok citas,, sve sam ti demantovao,, procitaj ranije postove :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Sat Nov 02, 2013 10:24 am

babaos wrote:Plaćam najamninu 500 eurića ali ne i nepotrebnih 1500 eura.Pa prijatelji smo zaboga ti. Najmodavac neka ponudi još pismenu garanciju u kojoj se obvezuje dati uvjete sa preciznim opisom.I to je to.Primopredaja sa tri svjedoka na pola puta i to mislim da je ok.Jednog svjedoka povede on drugog dovedem ja a treći najvažniji neka bude slućajni prolaznik.

ne
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Sat Nov 02, 2013 10:30 am

(500 + 1500 ) i to kod mene , avans 500 odma,, isporuka za 20 dana sa testom i solarnih 1500 na sto a ti zovi svedoka meni ne treba :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty: :snooty:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Sat Nov 02, 2013 10:33 am

Tih 1500 gdje idu?u tvoj đep ili u bankovni trezor.Zatim čemu 20 dana čekanja?pa valjda ide sistem iz ruke u ruku i ugovori i djelovi i lova...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Sat Nov 02, 2013 10:41 am

Neću više o prevari.To me suštinski ne zanima više.Obavjestili me da ne nasjedam slatkorječivosti i da sve provjeravam.Da nije bilo tog upozorenja zbog jebenog povjerenja već bi nasjeo.Navodno bi popušio kopiju ili repliku.Pa nisam ja pao sa Breskve.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Sat Nov 02, 2013 10:44 am

Gospodine Babaos , evrici kod mene u dzep :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: ne uzimate Vi tako jednostavan i obican motor, pa nije to Norton :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: imam 4 menjaca, 3 vrste radilice , 2 vrste kvacila , 2 cilindra, 3 auspuha, koji odnos primarnog i sekundarnog ???? pa koji da Vam sastavim,, sta zelite???????????????????????????????????????????????????????????? na kom podruciju obrtaja da Vam je max snaga???????????????????????????????????????????????????????????????????????? za koje duzine staza da Vam podesim snagu motora?????????????????????????????????????????????????????????????????
lepo dodjete kod mene ,, prvo stavite 500 evrica na stol i pocnemo razgovor - sta zelite i ja Vam to isporucim sa testom za 20 dana, a Vi kad dodjete po masinu stavite 1500 evrica na stol i lepo odete kuci sretni i veseli, ako Vas ne uhvate carinici na granici :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
eto sad imamo vezu , sada Vam je lakse :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Sat Nov 02, 2013 10:45 am

a sa kojeg drveta si onda pao ????????????????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Sat Nov 02, 2013 10:46 am

Duda ????????????????????
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Sat Nov 02, 2013 10:50 am

Ako se i odlučim da to iznajmim platit ću koliko ja hoću dati a neće mene nitko ucjenjivati sa 1500 eurića garancije.Pa valjda ja trebam tražiti garanciju ne ti.Pa to je nevjerojatno.Ako bi i iznajmljivao nosim djelove na ispitivanje.Obrada mora biti stara nekoliko godina minimum ...Crveni da ali kopije ne dolaze u obzir...i to cijeli crveni kompletan pali vozi.Pa nismo u obdaništu ili vrtiću ili u umobolnici.Po motor(kopletan pali vozi) dolazim sa komisijom i sve odrađujem po zapisniku koji se ovjerava kod javnog bilježnika i opterečuje odgovornošću na određeno vrijeme definiranom u zapisniku..
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Sat Nov 02, 2013 10:57 am

Ja da plaćam ispitivanje ne pada mi napamet.Da čekam za svoje pare ne pada mi na pamet.Ja dolazim po gotov proizvod.Dolazim po crveni ispravan,spreman i kompletan.To želim iznajmiti.Dođem platim i odnesem.Prije toga na papiru jasno definiramo ugovorni odnos s posljedicama za manipulaciju i nepridržavanje i šta tu nije jasno.Jebe mi se šta ćeš ti raditi i testirati.Financiraj to sam ja nisam sponzor.Ja sam najmoprimac.Amen.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Sat Nov 02, 2013 11:01 am

Uostalom nemoj se prenemagati zbog jebenih 500 eurića.Jadno.Okači fotke da vidimo...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Sat Nov 02, 2013 11:16 am

Nije lako zaraditi danas.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Sat Nov 02, 2013 11:18 am

pa ako ti nista ne znaci 500evrica daj ih ovamo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
inace Crveni Tomos je imao za svaku trku drugaciju masinu 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
evo ti 4 slobodna menjaca biraj koji zelis :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Attachments
20131102_101305.jpg
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Sat Nov 02, 2013 11:19 am

babaos wrote:Ja da plaćam ispitivanje ne pada mi napamet.Da čekam za svoje pare ne pada mi na pamet.Ja dolazim po gotov proizvod.Dolazim po crveni ispravan,spreman i kompletan.To želim iznajmiti.Dođem platim i odnesem.Prije toga na papiru jasno definiramo ugovorni odnos s posljedicama za manipulaciju i nepridržavanje i šta tu nije jasno.Jebe mi se šta ćeš ti raditi i testirati.Financiraj to sam ja nisam sponzor.Ja sam najmoprimac.Amen.
nemas ti para za Crveni Tomos :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Sat Nov 02, 2013 11:24 am

stanko61 wrote:Gospodine Babaos , evrici kod mene u dzep :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: ne uzimate Vi tako jednostavan i obican motor, pa nije to Norton :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: imam 4 menjaca, 3 vrste radilice , 2 vrste kvacila , 2 cilindra, 3 auspuha, koji odnos primarnog i sekundarnog ???? pa koji da Vam sastavim,, sta zelite???????????????????????????????????????????????????????????? na kom podruciju obrtaja da Vam je max snaga???????????????????????????????????????????????????????????????????????? za koje duzine staza da Vam podesim snagu motora?????????????????????????????????????????????????????????????????
lepo dodjete kod mene ,, prvo stavite 500 evrica na stol i pocnemo razgovor - sta zelite i ja Vam to isporucim sa testom za 20 dana, a Vi kad dodjete po masinu stavite 1500 evrica na stol i lepo odete kuci sretni i veseli, ako Vas ne uhvate carinici na granici :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
eto sad imamo vezu , sada Vam je lakse :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Pristajem na tvoje uvjete koje si postavio i dajem za garanciju 1500 eurića ako sve što si nabrojao ide uz motor na godinu dana(4 mjenjača,3 radilice,2 kvačila,2 cilindra,3 auspuha).Toliko mi djelova i treba s obzirom koliko planiram voziti i trošiti motor.Za obrtaje nebrini pa plaćam te obrtaje i hoću ih sve na broju...
Last edited by babaos on Sat Nov 02, 2013 11:32 am, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Kupujem - Prodajem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 89 guests

cron