iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Sat Nov 02, 2013 11:25 am

hahahahahahahaha da naravno uz to dobijes i jednog pulina :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Sat Nov 02, 2013 11:27 am

Sad samo trebaš guknit:""Da,da,da,da,da""i to smo riješpili konačno...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Sat Nov 02, 2013 11:29 am

Neozbiljno.Igraš se sa starijim čovjekom koji to nije zaslužio od tebe.Iznevjerio si moje povjerenje i poštovanje.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Sat Nov 02, 2013 11:32 am

babaos wrote:Ako se i odlučim da to iznajmim platit ću koliko ja hoću dati a neće mene nitko ucjenjivati sa 1500 eurića garancije.Pa valjda ja trebam tražiti garanciju ne ti.Pa to je nevjerojatno.Ako bi i iznajmljivao nosim djelove na ispitivanje.Obrada mora biti stara nekoliko godina minimum ...Crveni da ali kopije ne dolaze u obzir...i to cijeli crveni kompletan pali vozi.Pa nismo u obdaništu ili vrtiću ili u umobolnici.Po motor(kopletan pali vozi) dolazim sa komisijom i sve odrađujem po zapisniku koji se ovjerava kod javnog bilježnika i opterečuje odgovornošću na određeno vrijeme definiranom u zapisniku..

dobro ,, ajde koliko placas za Crveni Tomos pali i vozi ga kuci, komletan zajedno sa 3 njegova pehara,, isplatis i nosi ga kuci nepovratno je tvoj ,, pa uzivaj u njemo kako zelis,, rastavljaj, turiraj , gledaj, drzi ga u vitrini,
koliko placas ???????? ako me pogodis sa cenom ,,?? sledece nedelje sam u Osjeku svakako ,a Crveni Tomos moguce kod tebe i odma uzivas u njemu :hand: isporuka franko kuci :hand:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Sat Nov 02, 2013 11:36 am

Otvorio si temu u kojoj si rekao da iznajmljuješ.Tu si me dobio.Najam me zanima vlasništvo ne.I o tome ću razmisliti ali to će potrajati.Ne mogu se prilagođavati tvojim eksperimentima toplo-hladno...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Sat Nov 02, 2013 11:44 am

e al zamisli vec sledece nedelje ti turiras Crvenog Tomosa kod tebe isperd kuce :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Sat Nov 02, 2013 11:45 am

ajde usfalilo mi je evrica 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Sat Nov 02, 2013 12:38 pm

Turiraš ti mene...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Wed Nov 06, 2013 6:45 pm

Danas sam turirao moju cross Yamahu i ispred kuće i po šumama i gorama.Moram priznati dobro turira.Čak da i poželim da ti isturiram crvenog tomosa šta ću s njim nakon toga?sjest i plakat to jedino.I urlikat.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Wed Nov 06, 2013 7:09 pm

naravno kad si cicija,, pa ti je zao dati pare za unikat,, ako ti je skup moj Crveni Tomos <?? ok,, pa idi pa kupi neki drugi crveni tomos,pun je internet prodaje tomosa imas gi raznih boja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Wed Nov 06, 2013 8:18 pm

Imam ja više tomosa nego ti.Ni kriv ni dužan naravno.Šta će mi još tvoj pa imam ja desetak Tomosa.Koji će mi kurac to sve pozvaću jedan dan cigane nek odnesu.Ne spominji mi Tomos.Kvariš mi probavu.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Thu Nov 07, 2013 11:05 am

cestitam :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
10 Tomosa to je stvarno impozantno :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: a koje su rezultate postigli ??????
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Thu Nov 07, 2013 5:11 pm

O čemu ti to,o trkama?Pokri se ušima.Govoriš o vožnjama sa 130 km/h.To je samo dobra zabava.To nisu trke.Trke su tamo negdje gdje tebe nema i neće nikad biti.Govoriš i o rezultatima na revijalnim smotrama i takozvanim klasičnim utrkama.Zna se dobro a to sam već napisao gdje se voze utrke.To što to radiš i svi mi zajedno to je više zabava i rekreacija nego utrke.Ti stvarno nemaš elementarnu skromnost u ponašanju.Nemam namjeru umanjivati tvoju posvećenost vožnjama ali čovječe kad su rezultati u klasičnim utrkama bili relevantni u svjetskim razmjerima i kad su te utrke imale potrebnu specifičnu težinu.Ja ću ti reći,nikad ni tad.To je samo odlična zabava sa kojom takvi kao ti zadovoljavaju niske strasti,liječe frustracije i komplekse i prepričavaju drugima svoje doživljaje na utrkama gdje su osvajali šampionske titule i zlatne kacige a ljudi ko ljudi puše i gutaju sve redom.Oni koji to slušaju ne znaju da je to alternativno utrkivanje koje sa istinskim utrkama nema baš ništa.Trke voze dečki na brzim motorima a mi se samo dobro zajebavamo.Doduše ja manje a ti više ali to ti je isto.Kad mi napišeš ovdje da si bio na grobniku i vozio sa bilo čim 1,45 i bolje tad ću skinuti kapu i oprostit ću ti hvalisanje od ranije kad to nisi ni mogao ni znao.Do tad neTmoraš meni govoritI ŠTA SU REZULTATI I ŠTA SU UTRKE.To znaš i sam ali jebe se tebi ti mlatiš ko maksim po diviziji o tim takozvanim rezultatima koje si slobodno možeš napisati načelo nitko nema ništa protiv.Tvoja stvar.
Da se vratim na moje Tomose.Oni su tu.Nisam nekulturno naveo nešto o njima.Samo sam rekao da ih imam 10 komada a ti tražiš od poštarskih motora rezultate.Ti si čudan.to je to što sam rekao i ništa više i ništa manje.Nisam ih hvalio samo sam rekao da ih imam.Tvoj nije ništa bolje ni lošije od toga.Isti su dijelovi osim što imaš na svom autogram od nekoga i to je to.
Tvoj kompletan crveni tomos vrijedi 2000 eura i toliko sam ti spreman platiti.Sve druge kombinacije zaboravi. :lol: :lol: :lol:
Samo mašinu netrebam pravi sa njom rezultate i uživaj.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby krsta63 » Thu Nov 07, 2013 9:44 pm

Paraderi, a ?
http://youtu.be/KfrffSKoq5w?t=1m15s
:snooty: Upravo si omalovazio Marinov uspeh na njihovom prvenstvu. Ja sam prvi bio koji je zezao Stanka za kup miseva. Nakon Marinovih snimaka nogu samo da skinem kapu dole. Ima i tamo pecarosa, ali prvih deset petnaest vozaca grizu. Jasno je to i tebi ali za rad fine kupovine popljuvaces i decka koga si hvalio :naughty: :naughty: :naughty:
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Thu Nov 07, 2013 10:07 pm

Paradne utrke :lol: :lol: :lol:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Kupujem - Prodajem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron