iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Thu Oct 31, 2013 11:15 pm

Koja je cijena za iznajmljivanje?Mislim da je konačno vrijeme da se okači cijena.........
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Fri Nov 01, 2013 12:45 am

a pitanja o razvoju govora i jezika, te o nedoumicama vezanim uz poremećaje glasa, jezika i govora u poodmakloj dobi možeš problematizirati u kafani...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Fri Nov 01, 2013 10:08 am

gospode boze,, pa zar stvarno mislis da se to resava u u tri reda slova ?????????????????????????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
sta zelis od motora? koje su garancije, u kakvom stanju ga vracas, koliko trka vozis ?? imas li pretsavu o cemu pricas ?
no dobro, iznajmljivanje je 500e ,, garancija 1500e ili ga kupis gotovog za 1500e ,, nema cenjkanja :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
dobijes masinu samo ,motor sa 6 brzina, paljenjem, auspuhom, bez karburatora ,, koji ide preko 130 km na sat
sad ti ,, imas evre ili ne ??
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby tomi tz » Fri Nov 01, 2013 11:09 am

dobro jutro.jaaako skupo iznajmljivanje.ili prodaja.pogotovo kad usporediš sa cenom za d6 delove (cilinder,glava i ssi).ali su neprocenljivi jer su originali.a ti nam prodaješ neke delove od apn 4 ili čak apn 6. :lol: :lol: mašina stvarno nije skupa stanko.
tomi tz
 
Posts: 22
Joined: Tue Mar 19, 2013 10:44 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Fri Nov 01, 2013 11:22 am

Rekao sam već ranije da sam odustao.Pitao sam za uvjete u temi koja je nejasno otvorena.Moj komentar je sljedeći.Ti postavljaš uvjete ali euri su na drugoj strani.Dakle tvoji uvjeti su pola priče."2000 eura tebi na ruke bez karburatora koji košta otprilike 300-400 eurića je jako ozbiljna cijena sa kojom je moguće ostvariti puno zanimljiviju igranku.Dakle mislim da je to tvoje pravo ali moje mišljenje je da su uvjeti sad jasniji ali ne i dovoljno jasni.Nepovoljni su za druge ali ne i za tebe.Opet nije sve bilo jasno pa moram to i objasniti.Tih 1500 eurića je takozvana garancija.To su ustvari novci unajmljivača ali sad postaju tvoje vlasništvo na godinu dana.Tko kontrolira taj iznos do vraćanja gvožđa ti ili nezavisna pravna osoba ili banka?.Ako ti pitaš u kakvom stanju ja kao unajmitelj vraćam onda je normalno i pristojno postaviti problem vraćanja tih 1500 eurića koji nikad više neće biti nakon godinu dana isti.Nebi trebali biti jel mogu zaslužiti u banci vrijednost zateznih kamata u iznosu 12% a o tome u tvojim uvjetima nije bilo ni spomena.To je otprilike 200 eurića što nije zanemarivo.To si trebao ukalkulirati ili ponuditi uz ostale djelove i klarburator ili nešto drugo.Uvijek je sve nejasno a kad je lova mora biti sve u potpunosti jasno.
Sljedeće.Nejasno je tvoje problematiziranje vraćanja i stanja vraćenih djelova koji su bili unajmljeni.Potrošenost je nejasna kategorija i veoma je to teško definirati.Tu mora postojati malo više povjerenja ili malo više preciznosti da nebi bilo kuku lele ako se mašina raspadne.Pretpostavljam da si predvidio rasklapanje i dijagnozu ili slično pa onda to sve stavi u uvjete.Ne tvrdim da taj crveni nebi probao ali previše je uvjeta za tu slatku igricu a i dosta novaca.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Fri Nov 01, 2013 11:32 am

Tomi je lakonski sve rekao u par rečenica... :clap: :clap: :clap:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Fri Nov 01, 2013 11:38 am

stanko61 wrote:gospode boze,, pa zar stvarno mislis da se to resava u u tri reda slova ?????????????????????????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
sta zelis od motora? koje su garancije, u kakvom stanju ga vracas, koliko trka vozis ?? imas li pretsavu o cemu pricas ?
no dobro, iznajmljivanje je 500e ,, garancija 1500e ili ga kupis gotovog za 1500e ,, nema cenjkanja :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
dobijes masinu samo ,motor sa 6 brzina, paljenjem, auspuhom, bez karburatora ,, koji ide preko 130 km na sat
sad ti ,, imas evre ili ne ??



Naravno da imam ali ne mogu biti tvoji po tim tvojim uvjetima.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Fri Nov 01, 2013 11:39 am

Hvala Tomi :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Babaos ,,, ti si sharlatan :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: i to rozle :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh: :shhh:
malopre sam ti napisao da se takva stvar ne resava u tri reda slova na monitoru i ti si sad nasao da drvis neka pravila igre , pa zar ne vidis da sam sebi skaces u usta ????????????????????
sto se tice cene,,CITAVA masina sa paljenjem i auspuhom------- pa to je samo 2 tvoja cilindra koji se mogu staviti jedino na vitrinu :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand:
karburator, NOV Delorto 24 phb kosta oko 120 e ili osim naravno ako ti prodajes isti taj onda je 400 e
e stvarno si sharan ako mislis da su svi ovde glupi ,, a samo ti si pametan, verovatno to pricas sam sebi svako jutro pred ogledalom :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Fri Nov 01, 2013 11:54 am

Kad sam napisao da karburator košta 400 eura točno sam znao što će se nakon toga dogoditi.Znao sam da ćeš kukurikati o PHB-u kojeg ima na sve strane i koji košta 100 eura.Želio sam dokazati da si bez potrebe izostavio taj obični karburator sa popisa djelova koji se iznajmljuju.To bi bilo shvatljivo da je taj karboš poseban ali nije i nije shvatljivo zašto u popisu djelova za iznajmljivanje nema karburatora.Cijena koju sam ja apostrofirao je 400 eurića i to je cijena karboša za trkači od 50 ccm na evropskom tržištu.Kataloška cijena naravno ne odokativno.Tako sam dokazao da tvoji djelovi nisu ništa posebno i da su na dohvat ruke svima.Nisu ni rijetki i nisu ni skupi.Pravi karburator za 50 ccm trkači košta od 300-400 eura.Evo jedan u prilogu koji prodaje tvoj prijatelj za 315 e...Tvrdim da se cijelo vrijeme šališ i da ti ustvari to prodaješ djelove a ne iznajmljuješ motor za eksploataciju.Kako drugačije razumjeti iznajmljivanje nekompletne mašine.Zar unajmitelj sad mora proučavati sve to da napravi neku suvislu vožnu!?Pa to mi netreba ni bezuvjetno...hvala,

Image
Last edited by babaos on Fri Nov 01, 2013 12:06 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Fri Nov 01, 2013 12:05 pm

nemas pojma,,, Lektron kosta 300 e,ja ga imam, koliko komada ti treba ?? i ima mali problem, ne prozvodi se u manjoj dimenziji od 30 mm a to ne odgovara za Tomos klipno usisavanje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: na Tomos ide 24 mm
nemas pojma, mesas suvenire sa trkackim motorom , suveniri visoke cene su za vitrinu, a trkacki motor je za trke, a to je velika razlika, osim toga pa sta ce ti moj motor uzmes APN 9,, daleko jeftinije,, stavis na stazu i op ide 130 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i naravno fenjers, treba ti kamera na motoru od napred da vidis one ispred kad prolete pored, za krug :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Fri Nov 01, 2013 12:12 pm

Treba pogledati metodu Talk Tools koja Ima razrađen cijeli program rada za poticanje razvoja mišića govora, kroz vježbe puhanja, žvakanja, sviranja i sranja...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Fri Nov 01, 2013 12:51 pm

ee zaboravio sam da si ti samo trgovac,, dvotaktni -- cetvorotaktni sve je to tebi isto ,, karburator 30 -- 24 - 40 mm,,, ma ne bitno ,, bitna ti je samo cena , pokazivanje i prica :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Fri Nov 01, 2013 12:55 pm

Meni je važno da ti imaš dobre živce.Budi to što jesi i to je to.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby krsta63 » Fri Nov 01, 2013 3:08 pm

baba zaneti wrote:Ako treba i ja bi pomogao koliko je u mojoj moci , da vratimo Gopodina Dinka na trkaliste gde mu je i mesto. pozdravljam vass.

Okacio je taj kacigu na zid. Samo priča :whistle: :whistle: :whistle:
Attachments
3774865494e1a1bd497939886572382_640x360.jpg
ribolovačke priče
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Fri Nov 01, 2013 7:16 pm

I to je možda tako ali nikad ne reci nikad.Dolazim sigurno na poneku trkicu da budem sa vama i to zato što sam sa vama već dugo i što se dobro osjećam i u Vršcu i na Batajnici i u Aranđelovcu i na beranovcu. Zasigurno ne moram da se dokazujem ni sebi ni drugima niti sam bilo kakav kriterij za temu o kojoj je riječ.Ja nisam od onih koje nitko nikad nije primjećivao i koji u poodmakloj dobi žele biti primjećeni,Ja dobro znam što su trke sa poštarskim motorima i što su trke sa 250/h.Što drugi misle o tome e to nije moj problem.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Kupujem - Prodajem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 66 guests

cron