iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Mon Oct 28, 2013 11:58 pm

:oops: :oops: :oops: Image :dance: :dance: :dance:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Tue Oct 29, 2013 7:20 am

hvala, :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: uzivam u slici, opusten, ali nikako da se nasladim zgrabim casu meda ,, da slast bude veca zapalim cigaretu, ali ne lezi vraze pusenje je stetno, odma mi se stvori i casa zuci , :think: , fuj, :? :shock: , neki tip je tamo dalekao nekada davno, nesto slicno napisao :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
na pametni pade i dogadjaj kad sam se trebao naci sa jednim prijateljem, sedim na pumpi i cekam ,, kad pazi dolazi On sa velikim Ultom 160,, radna masina , 3 kubika kasika,, i istovari mi razne stvari pravo pred noge, zabezeknut dogadjajem, pokupim to sto sam stigao , ni hvala mu ne kazem i odem,,, e pa izvini nije bila namera da uzmem deo tebe gledaj pozitivno :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D ali ipak cu da uzivam u ono malo mog meda :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Last edited by stanko61 on Tue Oct 29, 2013 7:31 am, edited 1 time in total.
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Tue Oct 29, 2013 7:26 am

no da se vratimo temi : sta si mislio :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: da cu da ti iznajmim Crvrni Tomos bez osiguranja i garancije ,, e pa sta ti pada na pamet :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Tue Oct 29, 2013 8:05 am

Dok sam mislio na riziku sam visio
sad u jesenskom danu
našao mu manu
Nema tamo ništa više
lijepo piše
Uljudno pitam
da ne skitam
više ništa nije kao prije
dobronamjeran nije
Nudi se pogača
i daskovača
kobasice i prasice
rizlu molovao
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Tue Oct 29, 2013 8:11 am

Vraćanje temi da, ali potrebno je konstituirati komisiju da pregleda i ocjeni artefakte u ovoj temi.Komisija treba poručiti glavnom glumcu da nesmije ignorirati volju građana.
Last edited by babaos on Tue Oct 29, 2013 8:16 am, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Tue Oct 29, 2013 8:13 am

Šteta što se nismo dogovorili ovih dana dolazim u Suboticu službeno.Nema veze drugi put.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Tue Oct 29, 2013 9:47 am

babaos wrote:Vraćanje temi da, ali potrebno je konstituirati komisiju da pregleda i ocjeni artefakte u ovoj temi.Komisija treba poručiti glavnom glumcu da nesmije ignorirati volju građana.
`
ok :)izvoli pa me tuzi :) tuzibabo :) slazem se za komisiju,, samo bolje da ta komisija, bude na dobrovoljnoj bazi,, da ne bude posle ni po Babi :doh: :doh: ni po Stricevima :naughty: :naughty: plasim se, ako ti budes birao komisiju ??? bice kao kod Nusica : Jazavac pred sudom
dobro :
Cenjeni Sude , nek bude sta bude ,tu su paragrafi pa zagrabi........... al lepo sam mu rekao : ne lomi mi bagrenje :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: ee bas volem Balasevica :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Tue Oct 29, 2013 9:58 am

babaos wrote:Šteta što se nismo dogovorili ovih dana dolazim u Suboticu službeno.Nema veze drugi put.

zao je i meni sto se nismo dogovorili :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: no, u svakom slucaju, ako dodjes u Suboticu - kod mene si uvek dobro dosao i drago bi mi bilo da dodjes do mene, :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Attachments
20130921_215517.jpg
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Tue Oct 29, 2013 10:24 pm

Dolazim nešto obaviti,imam nekoliko sastanaka i nazaj.Teška su vremena i nema se vremena više kao nekad.Dođoh vidjeh i odoh...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Wed Oct 30, 2013 12:10 am

Al da se mi vratimo temi.Dal imaš rezervnu varijabilu za iznajmljivanje.Mislim neki slabiji i sporiji stroj i jeftiniji.Ne mora imat priču kojaje skupa.Bez priče i bez autograma bi mi više odgovaralo...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Wed Oct 30, 2013 12:30 pm

imam nema nikakvih problema :) :) :) :) :)
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Wed Oct 30, 2013 3:30 pm

do vraga,, ova tema nema kraja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
molim Marka,, ako slucajno prati ovu nasu zavrzlamu,, daj ponovo neke statistika ,, procente,, itd Hvala
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby stanko61 » Wed Oct 30, 2013 3:32 pm

babaos wrote:Dolazim nešto obaviti,imam nekoliko sastanaka i nazaj.Teška su vremena i nema se vremena više kao nekad.Dođoh vidjeh i odoh...

nego, nesto razmisljam :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: .ono teska vremena ?? hoce li se uspeti nesto skupiti Eura, ili da budem sponzor ???
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby baba zaneti » Wed Oct 30, 2013 7:02 pm

Ako treba i ja bi pomogao koliko je u mojoj moci , da vratimo Gopodina Dinka na trkaliste gde mu je i mesto. pozdravljam vass.
User avatar
baba zaneti
 
Posts: 437
Joined: Fri Nov 04, 2011 9:57 pm

Re: iznajmljujem Tomos D6 za trkacku sezonu 2014

Postby babaos » Wed Oct 30, 2013 8:21 pm

Brate baba dobro zboriš.Eto mene iduće godine bar neka trkica da se podružimo.Hvala na poguravanju.ali sad sam aktivan u radionici sad je to moguće.Lijep pozdrav i tebi.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Kupujem - Prodajem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests

cron