Најава скоре продаје дела колекције

Најава скоре продаје дела колекције

Postby petko13 » Sat Jul 13, 2013 10:44 pm

У наредних неколико месеци понудићу за продају доле наведене мотоцикле озбиљним колекционарима са простора Србије. Цене ће бити умањене у односу на тржишне у Европи у просеку 30 одсто под једним условом. Да ти мотоцикли не буду продати у иностранство. Уколико се то ипак догоди сматраћу да ми је преварант дужан разлику.
Томос Д 6 2 комада
ЧЗ 250 мотокрос, модел 968 (Двоцевка)
Триумф Тридент 750 ццм
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: Најава скоре продаје дела колекције

Postby babaos » Sun Jul 14, 2013 1:42 pm

Prije ili kasnije ide to vani u EU.Odma računaj tu razliku da nemaš kasnije problema sa kupoprodajnim ugovorima.To je jedno.Drugo je problematična taksa na izvoz koju uvjetuješ.To je veoma neobično.Pa to nije original i unikatni proizvod ali nije ni tvoj osobni proizvod da uračunavaš svoja prava na korištenje kad više nisi vlasnik.Dali to može da kupi netko sa dvojnim državljanstvom a da ne plati tu tvoju taksu.Pošto sam zainteresiran da to kupim ako bude povoljno dajem si za pravo da o tome raspravljam.
I na kraju šta znači to "najava"?zar sad čekamo limun pa da cijena bude začinjena sa vitaminima!?.



1974 Triumph Trident T150 - 4000 Taunton Ma
Boston 02115, MA, United States - 4 days ago on listlux.com
For sale $4,000triumph trident 1974 400mi 750cc
For Sale is a 1974 Triumph Trident T-150. Triple Cylinder 750cc This bike has been gone through and looks Great It shifts smoothly when running. I had put 400 miles on this bike but now have determined that the last thing it needs is a valve job to be complete. The guides are leaking and just wont let ...
1974 Triumph Trident T150 - 4000 Taunton Ma

1969 Triumph Trident T150
Las Vegas 89195, NV, United States - 1 day ago on global-free-classified-ads.com
For sale $2,500triumph trident 1969 750cc
This is a 1969 Triumph Trident in original condition.This is the first production year, one year only body style. Its the sister bike to the bsa Rocket . The serial number is #172 (the production started at #101). The info I have on this bike is that it was originally shipped to Johnson Motors in Duarte California in September ...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Најава скоре продаје дела колекције

Postby petko13 » Sun Jul 14, 2013 4:46 pm

Да почнем с краја. Унапред најављујем, да би се озбиљно заинтересовани могли припремити. Сумњам да данас има много оних који могу да изваде гомилу пара одједном.
Друго што се тиче услова продаје. Јасно сам рекао шта је мени важно. Ако купцу не одговара онда неће купити. Ја сигурно нећу продати ван земље или некоме за кога проценим да ће изнети ван земље. По том критеријуму ти не одговараш. Жао мије али то је мој императив.
Треће , што се цене тиче, Перо ложач зна се ко је, ја нисам.
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: Најава скоре продаје дела колекције

Postby babaos » Sun Jul 14, 2013 10:02 pm

Šta znači to"gomila para"?
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Најава скоре продаје дела колекције

Postby petko13 » Sun Jul 14, 2013 10:31 pm

У конкретним наведеним случајевима, то је у распону 1500 до 6000 евра. Све остало конкретно везано за поменуте мотоцикле, сукцесивно ћу објављивати када и како који буде припремљен за продају. Ако се неко јави раније и рецимо одабере боју у коју хоће да мотор буде префарбаан, то ће бити испоштовано.Иначе сви ће примерци бити рестаурирани или завршени у облику према жељи купца и свакако неће бити" фурда".
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm


Return to Kupujem - Prodajem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests

cron