Велика добош кочница

Велика добош кочница

Postby petko13 » Fri Jun 21, 2013 12:03 am

Купујем или мењам разно, за велики , предњи, кочиони добош.
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: Велика добош кочница

Postby babaos » Fri Jun 21, 2013 10:00 pm

Imam dvije.Jedna Yamahina duble-duplex 260 mm GP racing sa rezervnim paknama(prednja i zadnja) u odličnom stanju a druga je Grimeca 230 mm duble duplex sa svim elementima(poluge sajle,kompletan točak sa gumom i felgom).U obzir dolaze samo ozbiljne ponude i razne kombinacije.Ne odgovaram na pitanja i podpitanja.Odgovaram samo na ponude.Nema popusta iz prijateljskih razloga i slično.

PS, fotke kačim ovih dana,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Велика добош кочница

Postby petko13 » Fri Jun 21, 2013 10:49 pm

Интересује ме Гримека. Наравно да на попуст не рачунам. Дај неки ценовни оквир , па да наставимо или окончамо разговор. Имам свашта,вредно знаш и сам. Ја знам за које се новце то продаје по Европи. Спреман сам да дам мало више у трампи. Јави на ПМ шта ћемо.
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: Велика добош кочница

Postby babaos » Sat Jun 22, 2013 10:01 pm

Rekao si da znaš cijene za robu koju ja imam.Kod mene se zna ja imam Grimecu koja tebe zanima.S moje strane to je dovoljno s obzirom da si i sam rekao da znaš kako se kreću cijene za tu robu.Šta ti imaš u ponudi pošto vidim da lovu baš i nebi dao.Napiši šta nudiš i ja odma dam svoje mišljenje.I to je to.Moram reći da mi Grimeca nesmeta i da u zamjenu mora biti nešto adekvatno.Dakle moram upozoriti da razgovaram otvoreno i bez ikakvih uvijanja.Oboje samo razgovaramo bez obaveze do eventualnog dogovora.Niko nikom ništa ne duguje i nema nekih repova ili dugova.Ja nemoram prodati ti nemaš obavezu kupiti.Oboje zadovoljni i to je to.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Велика добош кочница

Postby petko13 » Sun Jun 23, 2013 9:55 am

За замену имам, комплетан издувни систем ид Команда СС, у изванредном стању( вредност цца 500), мотор од спидвеј Јаве 500(вредност цца 850 до 1000), мотор за Триумфа 5 Т,само моторни део( вредност цца 400 ).Стил моторну тестеру из 50 тих,комплетну ,исправну ( вредност око 900 ), примерак за музеј старина.
Ценим да полован исправан точак који имаш, за кеш вреди око 650 до 700 еура. Ја у замени могу да понудим вредност од око 850 еура. У прилогу ћеш видети огласе за исту или сличну робу, који су тренутно актуелни. У питању је нов точак ,са Черјани кочницом која је скупља од твоје,(понуда од Норберта Мозера из Аустрије) и други за полован, само добош исти као твој,( Огласи из Немачке). Мени тренутно више одговара замена, зато и нудим већу вредност. Евентуалну разлику у вредности, можеш покрити такође робом за замену. Види ако ти нешто од тога одговара па се јави.


Hello Sasa

the Wheel 18" 230 mm Ceriani Brake
880,- EUR + 20 EUR Post shipping
best regards norbert

brake alone 680,- EUR + post without Spokes and Rim

2007 neue 1486 (Small).jpg
50K Прикажи Дели Преузми

http://www.classic-motorrad.de/anzeigen ... il&id=8841
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: Велика добош кочница

Postby babaos » Sun Jun 23, 2013 12:34 pm

Ti vjerojatno kalkuliraš po cijenama standardnih Grimeca od 230 mm bez felge žbica i gume?!Moja ima i sajle i ručke i duplex poteznica.Montiraš pališ i voziš.Sve to nemislim skidati.Osim toga ima Aluminijski dodatak na Ankericu za dodatno hlađenje( dizajn Alan Catchard) tako da su Ankerice koje su na dodatnom povećanju promjera perforirane rupama od 30 mm sada 320 mm promjera.Predlažem da okačimo dobre fotke i da se to pogleda kako spada.
Neznam šta ti ide još uz motor za spedway ali 1000 eure je stvarno dobra cijena.Za tebe naravno.Dali je ispravna i spremna za trke ili je furda? Evo link kompletno to kupiš za 2,500 dolara i odma na stazu s njim.Usporedi sa tvojom cijenom.
http://www.speedwaybikes.com/forsale/fs ... recher.htm
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Велика добош кочница

Postby babaos » Sun Jun 23, 2013 1:39 pm

Pogledao sam i cijene Auspuha kod Seiferta zastupnika za Norton u Evropi i cijene novih djelova su manje od tvojih.
Evo linka: http://www.nortonmotors.de/Nortonshop/a ... index.html
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Велика добош кочница

Postby petko13 » Sun Jun 23, 2013 7:24 pm

Што се ауспуха тиче , ја продајем цео систем са свим припадајућим деловима.Има их десетак, обе цеви са штитницима, оба лонца са штитницима, носачи , амортизери итд. Кад се то све сабере, изађе више него ново, то је сигурно.
Оглас који сам горе навео је за ново. Точак, комплет са новим добошом, прохром жбицама и новим обручем од 18 инча, за 880 еура. Као на слици доле.Или само нови добош за 680 еура.
Јава је у веоома добром стању.Ја је нисам палио али сам сигуран да то ради. Има јаку компресију, ништа не клапара. Поглед под поклопац мотора говори да није пуно радила. Мотор има 64 коња. Цена је сигурно добра и за тебе, знаш ти то. Ово је добро и јако.
2007  neue 1486 (Small).jpg
Copy of IMG_20130623_174341.jpg
Copy of IMG_20130623_174438.jpg
Copy of IMG_20130623_174446.jpg
Copy of IMG_20130623_174616.jpg
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: Велика добош кочница

Postby babaos » Mon Jun 24, 2013 7:29 am

Anker ploča velike doboš kočnice Grimeka koju posjedujem izgleda ovako.


Image Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Велика добош кочница

Postby petko13 » Mon Jun 24, 2013 9:36 am

Ајде дај још неку слику добоша и тачну унутрашњу меру оба добоша. Иима ли икаквих пукотина на деловима. Треба ми јака али пре свега поуздана кочница. Немам намеру да се тако убијем. Могли би се наћи у Сомбору па да тамо довршимо и поједемо паприкаш.
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: Велика добош кочница

Postby petko13 » Thu Jun 27, 2013 3:43 pm

Бабаос, шта би.
Видим да си редован на форуму а не одговараш ми на упит у овој теми. Ако си одустао од даљљих договора , кажи па да идем даље. Имај поштовања за туће време како би и други поштовали твоје.
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: Велика добош кочница

Postby babaos » Thu Jun 27, 2013 9:35 pm

Zahvaljujući tebi i tvom oglasu potražio sam u svojim skladištima tu temu i pronašao točak za koji sam potpuno zaboravio.Taj je singl duplex i bio je na nekoj Hondi.Kod mene je došao iz Njemačke.Vlasnik prije mene bio je također trkač.Jebiga ostario sam i postao zaboravan.Ovog neću prodavati.

Image Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Велика добош кочница

Postby babaos » Thu Jun 27, 2013 9:43 pm

Evo imao sam malo vremena pa sam poslikao kompletno.Malo je nezgodan taj točak.Izgleda prevelik kad je kompletan.Ali zanimljiv.Meni paše.Točak je 18 cola.Bio je odličan na Tritonu ali uletili su točkovi GP duble duplex i to je odredilo sudbinu ovog točka.


Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Велика добош кочница

Postby babaos » Thu Jun 27, 2013 10:12 pm

petko13 wrote:Бабаос, шта би.
Видим да си редован на форуму а не одговараш ми на упит у овој теми. Ако си одустао од даљљих договора , кажи па да идем даље. Имај поштовања за туће време како би и други поштовали твоје.


Vidi.Rekao sam u prvom postu da ja nemam nikakve obaveze prema kupcu.To mi nije potrebno.To se odma vidi dali će biti kupovina ili neće.U ovom slućaju mislim da neće.Ti si izbacio cijenu za moju robu prije mene i meni si ograničio prostor.Osim toga roba koju nudiš meni netreba.Antikvitete ne skupljam,Jawa me ne zanima uopće a Auspuhe netrebam a nisam vidio ni fotke.Za tri četiri godine stajanja istrunut će mi .Nemoj me opterećivati obavezom prema tvom vremenu jel ja s tim nemam ništa.Ako nemaš strpljenja razgovarati rješavaj se ove priče.Ja sam dobrovoljno ušao u trgovinu ali nisam ovisan o bilo ćemu što me opterećuje.Znam svoje interese i ako to ne mogu ostvariti nema od trgovine ništa.Uostalom to što ja imam možeš kupiti kad god poželiš na evropskom tržištu.Ja ti to samo mogu preporučiti jel koči dobro.Al stvarno dobro.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Велика добош кочница

Postby petko13 » Thu Jun 27, 2013 11:11 pm

Нема никакве љутње. И ја имам свој интерес. У овом тренутку ми одговара само замена. Понудио сам шта имам, ако те то не интересује, идемо даље. Можда се неко јави. Иначе, ја се никада не кладим само на једног коња, па тако и сада имам решење. Само што је за милиметар слабија варијанта. Ако не буде велики добош, биће мало мањи, који већ имам. У сваком случају Тритон иде на Гробник у Августу.
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Next

Return to Kupujem - Prodajem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests

cron