norton

Re: norton

Postby babaos » Thu Sep 20, 2012 9:52 pm

Evo ovih dana ulijeće jedan Tomos Junior u moju radionicu.Prijavljujem njegov boravak za stalno. :lol:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: norton

Postby stanko61 » Fri Sep 21, 2012 12:45 am

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
cestitam bravo ..drago mi je,, ako ti treba nesto od delova javi se tu sam .. imam i extra nalepnica ;cestitam dacu ti i majicu tomos racing :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: norton

Postby babaos » Sun Sep 30, 2012 7:51 pm

Norton.Uh...


Image Image
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: norton

Postby baba zaneti » Sun Sep 30, 2012 9:16 pm

Jeste da nema veze sa nortonom , ali da pitam babaosa gde je zavrsila rd 500 iz njegovog komsiluka . prodavao je lik iz okoline Osijeka , nije bila u fabrickom stanju vec u preradi sa delovima nove generacije. Ja je nisam kupioo jer mi je bila velika gimnastika da se jurim sa vlasnicima koji su nastanjeni u Zagrebu . mislim da je bilo jos zainteresovanih za nju . jel se nisanm prevario¨?? :D
User avatar
baba zaneti
 
Posts: 437
Joined: Fri Nov 04, 2011 9:57 pm

Re: norton

Postby babaos » Mon Oct 01, 2012 5:48 pm

Pa mislim da su bille dvije od 500.Znam samo za onu bez ciklistike.Samo motor.To je otišlo na jadransku obalu.Za drugo neznam.Ustvari samo sam načuo ali nisam nikad o tome saznao više pošto sam si bio nabavio Gamu 500 a do tad sam jurio i Yamahu.Šteta da nisi išao na to.Ja bi ti pomogao u tim vratolomijama.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: norton

Postby 69 » Mon Oct 01, 2012 6:25 pm

jedna je nedavno stigla u Zagorje..
Attachments
Slika2301.jpg
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: norton

Postby stanko61 » Mon Oct 01, 2012 6:35 pm

babaos wrote:Norton.Uh...


Image Image

moj je bolji i lepsi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: norton

Postby baba zaneti » Mon Oct 01, 2012 7:05 pm

:(
69 wrote:jedna je nedavno stigla u Zagorje..

Ta je bila u okolini Osijeka . prodata je za 1600 evra.Trebao sam ici u osijek da je kupim , pa onda u zagreb da nadjem vlasnika , i da je prevedem pa opet nazad u osijek da pokupim motor pa da je dovezem i ocarinim , jbg , nisam imao vremena za tu gimnastiku , a saad se kajem, jbg , mozda naleti jos koji komad
User avatar
baba zaneti
 
Posts: 437
Joined: Fri Nov 04, 2011 9:57 pm

Re: norton

Postby babaos » Mon Oct 01, 2012 8:08 pm

stanko61 wrote:
babaos wrote:Norton.Uh...


Image Image

moj je bolji i lepsi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Svaki cigo svoga konja hvali.Dobro ne želim osporavati.Naprotiv.Lijepo je da je u tvojoj štali.Ipak žao mi ga je.Treba biti na pravom mjestu.Zar nemisliš i ti tako?Kad smo kod mojeg evo osnovnih podataka.Tip je Dominatar 600 sa svim komponentama trkačke proviniencije.Kupio sam ga na aukciji u Njemačkoj sa ostalim trkačkim komponentama.Taj je Norton vozio prvenstvo njemačke davnih šezdesetih.Trkački ram,doboši original prilagođeni(škrge),Amal GP,Mjenjač trkački 5 brzina qvaife,Bregasta naoštrena,fastback norton Manx racing,Rezervar Manx racing itd.Dosadilo mi sve nabrajati.

PS,Ima li cijenu taj kod tebe?
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: norton

Postby krsta63 » Mon Oct 01, 2012 8:20 pm

baba zaneti wrote::(
69 wrote:jedna je nedavno stigla u Zagorje..

Ta je bila u okolini Osijeka . prodata je za 1600 evra.Trebao sam ici u osijek da je kupim , pa onda u zagreb da nadjem vlasnika , i da je prevedem pa opet nazad u osijek da pokupim motor pa da je dovezem i ocarinim , jbg , nisam imao vremena za tu gimnastiku , a saad se kajem, jbg , mozda naleti jos koji komad
Tja, nisi nista pogresio. Vozio sam to. Od 9500 do 11500. Boris se za zivot, ona se otima, baca kao da jases mustanga.
I, i onda vidis da te preticu ljudi koji su posli da popiju kaficu.
Samo sugestivni osecaj i nista vise. Kupis mrcinu od 1000 i kusur...
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: norton

Postby feniks » Mon Oct 01, 2012 8:26 pm

:lol: :lol: :lol:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: norton

Postby stanko61 » Tue Oct 02, 2012 10:36 am

babaos wrote:
stanko61 wrote:
babaos wrote:Norton.Uh...


Image Image

moj je bolji i lepsi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Svaki cigo svoga konja hvali.Dobro ne želim osporavati.Naprotiv.Lijepo je da je u tvojoj štali.Ipak žao mi ga je.Treba biti na pravom mjestu.Zar nemisliš i ti tako?Kad smo kod mojeg evo osnovnih podataka.Tip je Dominatar 600 sa svim komponentama trkačke proviniencije.Kupio sam ga na aukciji u Njemačkoj sa ostalim trkačkim komponentama.Taj je Norton vozio prvenstvo njemačke davnih šezdesetih.Trkački ram,doboši original prilagođeni(škrge),Amal GP,Mjenjač trkački 5 brzina qvaife,Bregasta naoštrena,fastback norton Manx racing,Rezervar Manx racing itd.Dosadilo mi sve nabrajati.

PS,Ima li cijenu taj kod tebe?

zasto da ne .. naravno da ima :) :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:
posto jos nemam ram i tockove :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: norton

Postby feniks » Tue Oct 02, 2012 6:51 pm

Stavi ga na taličku.... :lol: :lol: :lol:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: norton

Postby babaos » Thu Nov 08, 2012 9:03 pm

stanko61 wrote:
babaos wrote:Norton.Uh...


Image Image

moj je bolji i lepsi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:




Moj je duži i deblji... :lol:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: norton

Postby feniks » Thu Nov 08, 2012 10:31 pm

Ko kaže da nije bitna veličina..... :lol: :lol: :lol:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

PreviousNext

Return to Kupujem - Prodajem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests

cron