norton

norton

Postby babaos » Fri Sep 14, 2012 1:05 pm

hitno se prodaje ovaj norton....stanko navali!? Atlas je nije Commando.Nije ni to loše.


http://veteranapro.hu/szolo-motorkerekp ... tor-norton
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: norton

Postby babaos » Fri Sep 14, 2012 9:26 pm

Nitko.Pa ni Stanko...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: norton

Postby babaos » Fri Sep 14, 2012 9:27 pm

Pa ako neće nitko....!? :think:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: norton

Postby stanko61 » Mon Sep 17, 2012 10:49 am

ee prijatelju,, pa izgleda da si ti podigao preveliku prasinu oko Nortona,, eeee to nije bas tako :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
naime jutros su mi nudili jedan od Nis ,, a ti,,?,, kao nema ga nigde, samo ja, pa ja, i opet ja :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: norton

Postby babaos » Mon Sep 17, 2012 12:24 pm

Taj u Niš pogledao sam već i čak ja nedavno.Nalazi se u sobi jednog našeg prijatelja.Samo blok cilindar i glava.To nije više motor.To je sve istrulilo.To je predivno za gledanje...Ako se nevaram ti u Srijedu na stolu imaš Nortona Comanda?ili sam krivo razumio.Znaš kad će Norton Commando biti kod tebe na stolu.Kad ja ponesem svoj u Suboticu da ti ga pokažem... :lol:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: norton

Postby stanko61 » Mon Sep 17, 2012 1:12 pm

u sredu je na stolu :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ne brini ti nista, jedino ne mogu da kazem tacno vreme ,,alo do 24.00 motor je na stolu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: norton

Postby stanko61 » Wed Sep 19, 2012 9:08 pm

:dance: kao sto sam i rekao,, naravno Babaos je sve ovo vreme verovao u mene,, tj,, da cu imati Norton :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: ne znam samo dal je ovaj validan jer prica madjarski al snacemo se :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Attachments
19092012193.jpg
samo za Babaosa
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: norton

Postby babaos » Wed Sep 19, 2012 9:40 pm

Neznam kad ću se oporaviti od iznenađenja...čestitam...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: norton

Postby stanko61 » Wed Sep 19, 2012 9:41 pm

babaos wrote:Taj u Niš pogledao sam već i čak ja nedavno.Nalazi se u sobi jednog našeg prijatelja.Samo blok cilindar i glava.To nije više motor.To je sve istrulilo.To je predivno za gledanje...Ako se nevaram ti u Srijedu na stolu imaš Nortona Comanda?ili sam krivo razumio.Znaš kad će Norton Commando biti kod tebe na stolu.Kad ja ponesem svoj u Suboticu da ti ga pokažem... :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: norton

Postby stanko61 » Wed Sep 19, 2012 9:42 pm

opa Djurdja :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: e pa cvrc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: norton

Postby stanko61 » Wed Sep 19, 2012 10:39 pm

moram da Vam nesto priznam,, malo sam razocaran sa Babaosom :? :? :? :? :? :?
pa,, da je meni neko reko da mu se svidja Casal i da ce uzeti takav motor, ma ja bi mu i majicu i kapu ,,ma ako treba i jaknu dao ,,,,, evo Draguljce je samo rekao da mu se samo svidja Casal,, ma odma,, ma odma sam mu poklonio kapu original Casal :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand: :hand:
al vidite Vi to,, Babaos,, pa ni jednog obocnog smajliku, u cestitki,, mi nije hteo ili mogao,, poslati a kao veliki Nortonas :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: pa ja sam uvredjen i iznenadjen :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? razocaran
pa kakva je to cestitka?????????????????????????????????
Neznam kad ću se oporaviti od iznenađenja...čestitam...
dobro,,, Hvala e i evo,, ja cu staviti mesto tebe smajliku :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: norton

Postby stanko61 » Wed Sep 19, 2012 11:05 pm

Re: Zadnja trka u sezoni 2012 Batajnica

Postby babaos » Thu Sep 13, 2012 2:19 pm

stanko61 wrote:

babaos wrote:Taj kojeg želiš(Nyc Norton iz Newyorka) moraš da iskopiraš na printeru ili ti pošaljem elektronskom poštom...Morao bi se odreći nečega.Ali podržavam čak i zajebanciju na račun Nortona.Kad bi netko zaprijetio da će to voziti u srpskom Classicu eto mene odma se vraćam u uniformu...


da da printaj ga sebi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
inace ja se jako tesko odricem bilo cega svog ,, znas,, ja sve moje motore volim zato su i dobri i sentimentalno sam vezan za svaki ko Yoshimura :)
a tog cu imati pakud puko da puklo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: makar i sa vragom pisao knjige :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: a on mi je obecao :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:




nema takvih više puno.Ni njega nema...i da ti baba nešto kaže.Nortona Commanda nikad nećeš imati.Haugh...
greske se javljaju :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: norton

Postby stanko61 » Wed Sep 19, 2012 11:09 pm

Shit happens :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: norton

Postby stanko61 » Thu Sep 20, 2012 1:29 pm

crveni tomos jos nije za prodaju ,, kad ga budem prodavao javicu se tebi prvo :)
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: norton

Postby babaos » Thu Sep 20, 2012 9:50 pm

Može nema problema.Biti će mi drago.Ali ja sam nortonaš prije svega :lol: :lol: :lol:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Next

Return to Kupujem - Prodajem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests

cron