kupujem SUZUKI GT 250

Re: kupujem SUZUKI GT 250

Postby oli » Wed Jan 30, 2013 9:50 pm

baba zaneti wrote:Voleo bih da se svaki od nasih motorcikala zadrzi u nasem okruzenju , i da se iskoristi za voznju na stazi , jer ih za par godina nece biti na nasim prostorima .razlog prodaje gt a 250 je sto imam vec 14 motocikala u svom vlasnistvu i 90 procenta je yamaha u pitanju. trebam svima da udahnem zivot i da ih sacuvam za vremena koja dolaze . 500 evra me ne krpi ni u kom slucaju ,i za te pare nemogu jedan motocikl da sredim po nekim mojim kriterijumima.motor je regularan ima saobracajnu dozvolu a i sami znate da je cena uvoza oko 350 evra za tu kubikazu. znam i koliko kosta u nemackoj takav primerak od - do evra. jednostavno mislim da nije puno i da je cena sitnica za takav motor iz tih godina. to je cena za djake i vojnike i ako ga oli ne bude pazario , razmisljam da odustanem od prodaje.

Siguran sm da ćemo se dogovoriti...
Pusti ti Stanka, on ti misli "vladikinom" glavom, jer valjda svojom nije u stanju, a i ne miri se s činjenicom da taj isti motor od njega ne bi uzeo ni za 10000Euro, kao ni za 100Euro...
Jer kada bih taj ili takav, motor kupio od Stanka bez obzira po kojoj cijeni, ja bi loše prošao...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: kupujem SUZUKI GT 250

Postby baba zaneti » Wed Jan 30, 2013 10:01 pm

Motor sam danas prevezao kod naseg drugara Saleta Petkovica i mozes ga tamo pogledati ako budes dolazio u petak . mislim da ako ti bude odgovarao imas ustedu u prevozu od 440 kilometara.
User avatar
baba zaneti
 
Posts: 437
Joined: Fri Nov 04, 2011 9:57 pm

Re: kupujem SUZUKI GT 250

Postby oli » Thu Jan 31, 2013 2:28 am

baba zaneti wrote:Motor sam danas prevezao kod naseg drugara Saleta Petkovica i mozes ga tamo pogledati ako budes dolazio u petak . mislim da ako ti bude odgovarao imas ustedu u prevozu od 440 kilometara.

Dogovoreno, kod Saleta pogledam, pa se javim, iako mi je žao, što se nećemo sresti, te osobno upoznati, a i očekivao sam da me upoznaš sa svojim kumama... Pa da onda pošaljemo jednu zajedničku fotku, naravno Stanku...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: kupujem SUZUKI GT 250

Postby baba zaneti » Thu Jan 31, 2013 10:09 am

"KUME"... NISAM VIDEO OD MOTO SKUPA. HEHEHE ,IMAJU PUNE RUKE POSLA PA NESTIZU, ALI AKO BI IM IZDVOJILI NESTO IZ BUDZETA MOTO SAVEZA, MOGLE BI SE ORGANIZOVATI DA NAS PRATE I NA BALKANSKOM SAMPIONATU. ONO KAO DRZE KISOBRAN STEVI, NEDJI , MENI NARAVNO HEHEHE.
User avatar
baba zaneti
 
Posts: 437
Joined: Fri Nov 04, 2011 9:57 pm

Re: kupujem SUZUKI GT 250

Postby feniks » Thu Jan 31, 2013 1:27 pm

Pa valjda bi im to bilo čast da rade....mislim,drže,...a ne da im još plaćamo... :shock:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: kupujem SUZUKI GT 250

Postby stanko61 » Thu Jan 31, 2013 3:25 pm

oli wrote:
baba zaneti wrote:Motor sam danas prevezao kod naseg drugara Saleta Petkovica i mozes ga tamo pogledati ako budes dolazio u petak . mislim da ako ti bude odgovarao imas ustedu u prevozu od 440 kilometara.

Dogovoreno, kod Saleta pogledam, pa se javim, iako mi je žao, što se nećemo sresti, te osobno upoznati, a i očekivao sam da me upoznaš sa svojim kumama... Pa da onda pošaljemo jednu zajedničku fotku, naravno Stanku...

heheh sad i kod Saleta shpijunaza pod izgovorom da se kupi motor ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: kupujem SUZUKI GT 250

Postby oli » Thu Jan 31, 2013 3:31 pm

stanko61 wrote: heheh sad i kod Saleta shpijunaza pod izgovorom da se kupi motor ???

Nema Babaosa, našeg vladike i Ilije Čvorovića ovoga foruma, ali sada si ti tu, pa si sada to ti, novovalni Ilija Čvorović...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: kupujem SUZUKI GT 250

Postby stanko61 » Thu Jan 31, 2013 3:34 pm

zabranjujem ti da mi menjas nik,, to radi sebi
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: kupujem SUZUKI GT 250

Postby oli » Thu Jan 31, 2013 3:57 pm

stanko61 wrote:zabranjujem ti da mi menjas nik,, to radi sebi

Ne mijenja se tvoj NIK, već sam mijenjaš svoj LIK u Iliju Čvorovića, opsjednutog...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: kupujem SUZUKI GT 250

Postby petko13 » Thu Jan 31, 2013 5:12 pm

stanko61 wrote:
oli wrote:
baba zaneti wrote:Motor sam danas prevezao kod naseg drugara Saleta Petkovica i mozes ga tamo pogledati ako budes dolazio u petak . mislim da ako ti bude odgovarao imas ustedu u prevozu od 440 kilometara.

Dogovoreno, kod Saleta pogledam, pa se javim, iako mi je žao, što se nećemo sresti, te osobno upoznati, a i očekivao sam da me upoznaš sa svojim kumama... Pa da onda pošaljemo jednu zajedničku fotku, naravno Stanku...

heheh sad i kod Saleta shpijunaza pod izgovorom da se kupi motor ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



Код мене нема шпијунирања, јер ми се куја шарпланинка пре два дана оштенила у гаражи па и ја само по некад уђем. Може разгледање али подаље од њих.
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: kupujem SUZUKI GT 250

Postby stanko61 » Thu Jan 31, 2013 5:35 pm

hehheheeee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: kupujem SUZUKI GT 250

Postby feniks » Thu Jan 31, 2013 5:43 pm

petko13 wrote:Код мене нема шпијунирања, јер ми се куја шарпланинка пре два дана оштенила у гаражи па и ја само по некад уђем. Може разгледање али подаље од њих.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...pa kada voliš žestoke pse....to ti je dobro opravdanje kada te uhvati "neraditis"... :lol: :lol: :lol:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Previous

Return to Kupujem - Prodajem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests

cron