Točak od TZ 125 1994 godina zadnji kupujem

Re: Točak od TZ 125 1994 godina zadnji kupujem

Postby feniks » Sun Jan 23, 2011 3:17 pm

Ma ništa,ništa....onaj mali crveni ti je mnogo lepši,samo da znaš. :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Točak od TZ 125 1994 godina zadnji kupujem

Postby babaos » Sun Jan 23, 2011 3:27 pm

Jedan korisnik sa foruma mi dao telefon i ne želi da ga spominjem ovdje,jesi na to mislio ? ako jesi evo šta je bilo,ima trokrake felge od 250-tice neki momak iz okolice N.Sada.Nezna od čega su ali po opisu i dimenziji možda su od Honde ili KR1S-a i trokrake su.Kupujem to(tri kraka) da bi imao rezervne Gume na njima i obavezno moraju biti trokrake.Idem ovih dana to pogledati.Imao sam poziv i iz Zagreba povodom ovog oglasa.To idem pogledati isto...,a bilo je i primjedbi da se prepucavamo ja i fenix što nije točno naravno...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Točak od TZ 125 1994 godina zadnji kupujem

Postby babaos » Sun Jan 23, 2011 3:46 pm

stanko61 wrote:
babaos wrote:Kupujem zadnji trokraki Alu točak za Yamahu TZ 125 iz 1994 godine.Može i nekompletan.Oštećenje isto nije problem .....,

Imam bas takve,,, al u paru, koliko placas,???? daj pareeeee :lol:



Koliko tražiš ? al budi ozbiljan i nemoj se zezati ! ja nebi izlazio sa cijenom jel sam kupac.To je opravdano zar ne ?
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Točak od TZ 125 1994 godina zadnji kupujem

Postby babaos » Sun Jan 23, 2011 3:49 pm

feniks wrote:Ma ništa,ništa....onaj mali crveni ti je mnogo lepši,samo da znaš. :D



Da si rekao mali žuti razumio bi,da si rekao mali nadrkani razumio bi ali si rekao mali crveni pa nisam razumio...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Točak od TZ 125 1994 godina zadnji kupujem

Postby feniks » Sun Jan 23, 2011 3:52 pm

babaos wrote:Jedan korisnik sa foruma mi dao telefon i ne želi da ga spominjem ovdje,jesi na to mislio ? ako jesi evo šta je bilo,ima trokrake felge od 250-tice neki momak iz okolice N.Sada.Nezna od čega su ali po opisu i dimenziji možda su od Honde ili KR1S-a i trokrake su.Kupujem to(tri kraka) da bi imao rezervne Gume na njima i obavezno moraju biti trokrake.Idem ovih dana to pogledati.Imao sam poziv i iz Zagreba povodom ovog oglasa.To idem pogledati isto...,a bilo je i primjedbi da se prepucavamo ja i fenix što nije točno naravno...,


Ma odkud im to? :shock:

P.S. a za ovo drugo,šta reći nego srećno... :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Točak od TZ 125 1994 godina zadnji kupujem

Postby feniks » Sun Jan 23, 2011 3:54 pm

babaos wrote:
feniks wrote:Ma ništa,ništa....onaj mali crveni ti je mnogo lepši,samo da znaš. :D



Da si rekao mali žuti razumio bi,da si rekao mali nadrkani razumio bi ali si rekao mali crveni pa nisam razumio...,


...u potpisu. :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Točak od TZ 125 1994 godina zadnji kupujem

Postby babaos » Sun Jan 23, 2011 4:05 pm

feniks wrote:
babaos wrote:
feniks wrote:Ma ništa,ništa....onaj mali crveni ti je mnogo lepši,samo da znaš. :D



Da si rekao mali žuti razumio bi,da si rekao mali nadrkani razumio bi ali si rekao mali crveni pa nisam razumio...,


...u potpisu. :D



Al opet ne kužim...šta u potpisu mom ili tvom? ako si mislio na moj potpis to je fotka preuzeta sa interneta i o tom malom crvenom znam koliko i ti...,a za ovu Yamahu vidim i ja sad da sam se zajebo...,dobro je meni Stanko govorio i Nikola također...,da bar to nisam uzeo nebi sad imao problema...
Last edited by babaos on Sun Jan 23, 2011 7:24 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Točak od TZ 125 1994 godina zadnji kupujem

Postby babaos » Sun Jan 23, 2011 7:21 pm

Trenutno sam na tragu točkovima od Honde 125 RS koji su iz Aranđelovca otišli u nepoznatom pravcu...Postaje zanimljivo,uskoro putujem prema N.Sadu pa za BG i onda još dalje...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Točak od TZ 125 1994 godina zadnji kupujem

Postby feniks » Sun Jan 23, 2011 8:41 pm

babaos wrote:Trenutno sam na tragu točkovima od Honde 125 RS koji su iz Aranđelovca otišli u nepoznatom pravcu...Postaje zanimljivo,uskoro putujem prema N.Sadu pa za BG i onda još dalje...,


To nisu isti točkovi,samo slični... :naughty:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Točak od TZ 125 1994 godina zadnji kupujem

Postby babaos » Sun Jan 23, 2011 9:18 pm

Fenixe fenixe
Last edited by babaos on Sun Jan 23, 2011 11:56 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Točak od TZ 125 1994 godina zadnji kupujem

Postby babaos » Sun Jan 23, 2011 9:24 pm

Fenixe fenixe pa zar ćeš me i na predavanje naručiti....? naravno da nisu isti ali su trkači iz tog vremena.Za razervnu opciju nemoraju biti originalni.Ni ružni nisu.Ni loši nisu.Još ne kupujem nego zasad gledam sve što je ponuđeno i može se kupiti.Samo da znate našao sam od RD 500 oba točka(ali je prednji 17" a zadnji 18") za 80 Eurića ...,Imaju ljudi,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Točak od TZ 125 1994 godina zadnji kupujem

Postby feniks » Sun Jan 23, 2011 9:30 pm

babaos wrote:Fenixe fenixe pa zar ćeš me i na predavanje naručiti....? naravno da nisu isti ali su trkači iz tog vremena.Za razervnu opciju nemoraju biti originalni.Ni ružni nisu.Ni loši nisu.Još ne kupujem nego zasad gledam sve što je ponuđeno i može se kupiti.


babaos wrote:Fenixe fenixe pa zar ćeš me i na predavanje naručiti....? naravno da nisu isti ali su trkači iz tog vremena.Za razervnu opciju nemoraju biti originalni.Ni ružni nisu.Ni loši nisu.Još ne kupujem nego zasad gledam sve što je ponuđeno i može se kupiti.Samo da znate našao sam od RD 500 oba točka(ali je prednji 17" a zadnji 18") za 80 Eurića ...,Imaju ljudi,




Kao prvo moj nick nije "fenix",već "feniks",kao drugo opet se ponavljaš(dokaz gore),a kao treće ja sam mislio da hoćeš original,a ne zamenske točkove,ali ako te to zadovoljava,odnosno završava posao,onda imaš više rešenja....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Točak od TZ 125 1994 godina zadnji kupujem

Postby babaos » Mon Jan 24, 2011 12:02 am

Mogu napisati kako me volja isto tako ti možeš prigovarati.Za ponavljanje ok sređeno.Jebe me ili tastatura ili drugo kliknem ali ništa pa klikčem ko Labud bez veze.Nemoraš bit nervozan.Nitko ti ne želi nauditi.A za točkove vidjet ću.Zato sam i stavio oglas.Nije mi jasno jel se Stanko zajebava kad kaže da ima takve točkove.Ako znaš istinu reci kolegi svom...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Točak od TZ 125 1994 godina zadnji kupujem

Postby feniks » Mon Jan 24, 2011 12:08 am

babaos wrote:Mogu napisati kako me volja isto tako ti možeš prigovarati.Za ponavljanje ok sređeno.Jebe me ili tastatura ili drugo kliknem ali ništa pa klikčem ko Labud bez veze.Nemoraš bit nervozan.Nitko ti ne želi nauditi.A za točkove vidjet ću.Zato sam i stavio oglas.Nije mi jasno jel se Stanko zajebava kad kaže da ima takve točkove.Ako znaš istinu reci kolegi svom...,


Za pisanje nicka se slažem,možeš napisati šta hoćeš,a ja mogu,ili ne moram da se odazovem,i to je tačno...ja samo ukazujem,..prijateljski i ne uzbuđujem se apsolutno.Što se tiče točkova,i Stanka,zaista ne znam o čemu on to,moraćeš s njim da vidiš..... :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Točak od TZ 125 1994 godina zadnji kupujem

Postby babaos » Mon Jan 24, 2011 12:16 am

Pa rekao je i nije valjda da je najobičnija zajebancija.Rekao mi je i da je s tobom razgovarao o tvojim točkovima pa mi nije bilo jasno zbog čega kad ja i ti imamo normalne veze u komunikaciji.To me je odredilo u rezervni položaj jel sumnjao sam da govori u tvoje ime ili da je sad to njegovo ili tako nešto.Ma bez veze.Pa ništa se nemora zar ne ...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Kupujem - Prodajem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 72 guests

cron