Starovremenski motor

Re: Starovremenski motor

Postby Zel99 » Fri Apr 01, 2011 4:53 pm

Fenikse izgleda da je kec prosao gore od tebe, pa ti treba jedan sklopljen u delovima. :lol: :lol:
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Starovremenski motor

Postby feniks » Fri Apr 01, 2011 7:16 pm

Zel99 wrote:Fenikse izgleda da je kec prosao gore od tebe, pa ti treba jedan sklopljen u delovima. :lol: :lol:


Njegov kec je starovremenski...ne paše skoro ništa... :(
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Starovremenski motor

Postby sasa402 » Sun Apr 03, 2011 11:08 am

Prodaja u delovima je krenula super, sa nekoliko prodatih delova uz ugradnju istih skoro sam dobio njegovu prodajnu cenu. (prednje ogibljenje, felne, gornja maska i desna stranica .....). U pravu si da je stariji model u odnosu na tvoju, (oko tri meseca), ali da je losiji model...Znam da znas na sta mislim.
Image
User avatar
sasa402
 
Posts: 253
Joined: Tue Feb 01, 2011 12:30 am

Re: Starovremenski motor

Postby Zel99 » Sun Apr 03, 2011 11:57 am

sasa402 wrote:Prodaja u delovima je krenula super, sa nekoliko prodatih delova uz ugradnju istih skoro sam dobio njegovu prodajnu cenu. (prednje ogibljenje, felne, gornja maska i desna stranica .....). U pravu si da je stariji model u odnosu na tvoju, (oko tri meseca), ali da je losiji model...Znam da znas na sta mislim.


Koliko ti je Krsta platio za prednji tocak :lol: :lol: :lol:
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Starovremenski motor

Postby feniks » Sun Apr 03, 2011 1:42 pm

sasa402 wrote:Prodaja u delovima je krenula super, sa nekoliko prodatih delova uz ugradnju istih skoro sam dobio njegovu prodajnu cenu. (prednje ogibljenje, felne, gornja maska i desna stranica .....). U pravu si da je stariji model u odnosu na tvoju, (oko tri meseca), ali da je losiji model...Znam da znas na sta mislim.


Ne radi se o tome koji je bolji...pogrešno si me shvatio....i kako 3 meseca...zar tvoj nije 2006.?....Veruj mi da imam problema sa delovima..
Platnner mi kaže da imaju samo za evropsko tržište,..jbg.(što kod mene ne štima,morao bi dosta toga da menjam,a i ne ide brate.),a za američko samo poneku stvar i tek treba da se naručuje...Biće u svakom slučaju bolno,ako hoću autentičnost,a hoću...šta da radim kada sam takav. :?
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Starovremenski motor

Postby babaos » Sun Apr 03, 2011 8:17 pm

Sve je otišlo u djelovima samo je ostalo ono što neđi treba :lol: :lol: :lol: :lol: ......., :violence-rambo:


:violence-instagib: :violence-minigun: :violence-pistol: :violence-pistoldouble: :violence-plasma: :violence-rambo: :violence-rapidfire: :violence-ripper: :violence-rocket: :violence-shock: :violence-shootself: :violence-smack: :violence-sniperdark: :violence-sniperprone: :violence-snipersmiley: :violence-stickwhack: :violence-swords: :violence-telefrag: :violence-torch: :violence-uzi: :violence-xloc:
Previous 1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Close window
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Starovremenski motor

Postby feniks » Sun Apr 03, 2011 8:34 pm

...kakav se tu rat vodi.?.. :shock:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Starovremenski motor

Postby Zel99 » Mon Apr 04, 2011 9:13 am

feniks wrote:
sasa402 wrote:Prodaja u delovima je krenula super, sa nekoliko prodatih delova uz ugradnju istih skoro sam dobio njegovu prodajnu cenu. (prednje ogibljenje, felne, gornja maska i desna stranica .....). U pravu si da je stariji model u odnosu na tvoju, (oko tri meseca), ali da je losiji model...Znam da znas na sta mislim.


Ne radi se o tome koji je bolji...pogrešno si me shvatio....i kako 3 meseca...zar tvoj nije 2006.?....Veruj mi da imam problema sa delovima..
Platnner mi kaže da imaju samo za evropsko tržište,..jbg.(što kod mene ne štima,morao bi dosta toga da menjam,a i ne ide brate.),a za američko samo poneku stvar i tek treba da se naručuje...Biće u svakom slučaju bolno,ako hoću autentičnost,a hoću...šta da radim kada sam takav. :?


Fenikse, pa ni tebi ne menjaju delove, jedino sto keca moras da alatis je nece sam da zaraste.
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Starovremenski motor

Postby feniks » Mon Apr 04, 2011 10:23 am

Zel99 wrote:Fenikse, pa ni tebi ne menjaju delove, jedino sto keca moras da alatis je nece sam da zaraste.


Drugo sam ja....kec je kec.... :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Starovremenski motor

Postby feniks » Mon Apr 04, 2011 10:38 am

Ako bude viška,možda našrafim i jednu trkalicu za RR,...to je bar lako,sve je poznato.... :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Starovremenski motor

Postby sasa402 » Mon Apr 04, 2011 6:31 pm

Koliko sam shvatio Fenikse tvoj kec je amerikanac. Kazes problem sa delovima. Sve sto mi narucis do srede stize istog vikenda. To sto je amerikanac nije problem, osim ako je u pitanju instalacija.(brava ti ne pase sa evropskog u paru sa kompjuterom zbog kod kljuca), sve ostalo mozemo da narucimo.Moja je 2006. jubilar i mnogo je retka (ima serijski druge bregaste, kompjuter, duzu zadnju viljusku i sto je najcudnije ram je od drugog aluminijuma u odnosu na serijsku). Ti to sigurno vec znas ali da napisem zbog drugih. Delovi sa moje, osim felni ti ne pasu, ali ako nesto zatreba javi pa cemo naruciti.
Image
User avatar
sasa402
 
Posts: 253
Joined: Tue Feb 01, 2011 12:30 am

Re: Starovremenski motor

Postby feniks » Mon Apr 04, 2011 8:11 pm

Da...sada smo se razumeli...možda će mi trebati tvoja pomoć oko nabavke....zahvaljujem.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Starovremenski motor

Postby babaos » Wed Apr 06, 2011 12:06 am

feniks wrote:
Zel99 wrote:Fenikse, pa ni tebi ne menjaju delove, jedino sto keca moras da alatis je nece sam da zaraste.


Drugo sam ja....kec je kec.... :D




Ti si ti a drugo je kec...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Starovremenski motor

Postby feniks » Wed Apr 06, 2011 12:28 pm

Da..može se i tako posmatrati....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Starovremenski motor

Postby babaos » Fri Apr 08, 2011 6:26 pm

sasa402 wrote:Koliko sam shvatio Fenikse tvoj kec je amerikanac. Kazes problem sa delovima. Sve sto mi narucis do srede stize istog vikenda. To sto je amerikanac nije problem, osim ako je u pitanju instalacija.(brava ti ne pase sa evropskog u paru sa kompjuterom zbog kod kljuca), sve ostalo mozemo da narucimo.Moja je 2006. jubilar i mnogo je retka (ima serijski druge bregaste, kompjuter, duzu zadnju viljusku i sto je najcudnije ram je od drugog aluminijuma u odnosu na serijsku). Ti to sigurno vec znas ali da napisem zbog drugih. Delovi sa moje, osim felni ti ne pasu, ali ako nesto zatreba javi pa cemo naruciti.



Jel i za mog Tritona važi ta dinamika za dijelove.Čekam po tri tjedna engleza da se smiluje...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Kupujem - Prodajem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests

cron