Starovremenski motor

Starovremenski motor

Postby krsta63 » Sun Jan 16, 2011 3:08 pm

zbog podmladjivanja voznog parka moto klub"STS-RACING" Nis prodaje starovremensku Yamahu R1 2006.god.Motor je spreman za klasu "desavanje".
Kontakt telefon 018-237-738.
Image

Uploaded with ImageShack.usImage

Uploaded with ImageShack.usImage

Uploaded with ImageShack.us
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: Starovremenski motor

Postby Zel99 » Sun Jan 16, 2011 7:02 pm

Da li ce 2036 biti benzina :doh:
PS. nije li ferklajdung novijeg godista , od one R1 sto ima radilicu na 270 stepeni?
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Starovremenski motor

Postby babaos » Sun Jan 16, 2011 7:10 pm

to nije starovremenski motor i fale žmigavci.Nemože tako na tehnički.Gdje je cijena? U podrumu ?
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Starovremenski motor

Postby feniks » Sun Jan 16, 2011 7:21 pm

E Krsto,...sada si ga na....o. :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Starovremenski motor

Postby krsta63 » Sun Jan 16, 2011 7:35 pm

:P Zastoooo...Ti ii nisi ciljna grupa kupaca,imas vec jednu,tu i ne vozis tako da ti ova ne treba ni za delove :lol: :lol: :lol:
Koliko ce da ima konja na metan?
PS:oklop jeste od BIG BANG-a.
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: Starovremenski motor

Postby feniks » Sun Jan 16, 2011 7:42 pm

krsta63 wrote::P Zastoooo...Ti ii nisi ciljna grupa kupaca,imas vec jednu,tu i ne vozis tako da ti ova ne treba ni za delove :lol: :lol: :lol:
Koliko ce da ima konja na metan?
PS:oklop jeste od BIG BANG-a.



..u redu je,nisam ciljna grupa,..ja imam noviji model..i bogami vozim ga,prošle godine sam s njim prešao(pored trka i treninga) oko 3400 km.Na trkama ga ne vozim isključivo zbog finansijskog dela priče,...evo ako prihvatiš sponzorstvo,...može.
A što se tiče delova,80 % delova su neupotrebljivi za moj model.(tek toliko da znaš). :D

A ovo zaštooo0,zar to treba da objašnjavam,ako treba idi na temu Kawasakija koji sam prodavao...pa će ti biti jasno.he,he,he. :D :lol:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Starovremenski motor

Postby krsta63 » Sun Jan 16, 2011 7:47 pm

Za model sam lose informisan.Lazuuu.A za pricu iz Kawasakija i to je transparentno.Vec sam pokazivao slike zasto su hteli da me prodaju na kilo.
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: Starovremenski motor

Postby feniks » Sun Jan 16, 2011 7:50 pm

:lol: :lol: :lol: ..ja te nisam prodavao,odnosno nisam nikoga.....ali i mene jesu,otuda onaj post. :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Starovremenski motor

Postby babaos » Sun Jan 16, 2011 8:45 pm

krsta63 wrote:zbog podmladjivanja voznog parka moto klub"STS-RACING" Nis prodaje starovremensku Yamahu R1 2006.god.Motor je spreman za klasu "desavanje".
Kontakt telefon 018-237-738.
Image

Uploaded with ImageShack.usImage

Uploaded with ImageShack.usImage

Uploaded with ImageShack.us




Starovremensko nije,podmlađivanje nije,dešavanje nije,prodaja nije,interesantno nije...,Postavke nisu dobro složene,
oglas nije jasan a kad znamo da je samo jasan govor i razuman govor onda tako da...,e sad fali mi boba da se nešto dogovorimo...,Ako si mislio oglašavati nešto si gadno zajebao.Pošto nije tvoj motor stvarno si nekome napravio medveđu uslugu.Možda bi i bilo interesenata...Zajebo si oglas,zajebo si prodavca i zajebavaš sve koji čitaju to što samo ti razumiješ...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Starovremenski motor

Postby babaos » Sun Jan 16, 2011 9:32 pm

feniks wrote:
krsta63 wrote::P Zastoooo...Ti ii nisi ciljna grupa kupaca,imas vec jednu,tu i ne vozis tako da ti ova ne treba ni za delove :lol: :lol: :lol:
Koliko ce da ima konja na metan?
PS:oklop jeste od BIG BANG-a.



..u redu je,nisam ciljna grupa,..ja imam noviji model..i bogami vozim ga,prošle godine sam s njim prešao(pored trka i treninga) oko 3400 km.Na trkama ga ne vozim isključivo zbog finansijskog dela priče,...evo ako prihvatiš sponzorstvo,...može.
A što se tiče delova,80 % delova su neupotrebljivi za moj model.(tek toliko da znaš). :D

A ovo zaštooo0,zar to treba da objašnjavam,ako treba idi na temu Kawasakija koji sam prodavao...pa će ti biti jasno.he,he,he. :D :lol:




I ti si oglašavao na lažnjak.Naši postovi su samo pasivni i spontani protest.Pružamo otpor kad se sa nama manipulira...,
Blagojević se ponašao kao vlasnik i prodao je bez problema.Ti i krsta63 ste prodavači magle.Oprosti fenixe ti više ne prodaješ...,
Kad budete oglašavali svoje blago onda će sve biti kako treba i sa ove strane stadiona...,
Last edited by babaos on Sun Jan 16, 2011 10:14 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Starovremenski motor

Postby krsta63 » Sun Jan 16, 2011 10:12 pm

Moram da biram reci.Ne zelim posle da se duris kao curica.
Elem,sta ti nije jasno?Motor star pet sezona nije vise konkurentan u Roadracingu.Prvenstveno zbog zastarele elektronike,nema kontrolu proklizavanja i ogibljenje je predhodne generacije.Zbog ovog je i oldtimer u svojoj kategoriji.Snage ima i previse.To smo razresili.
Sto se ozbiljnosti prodaje tice motor je oglasen na "Moto berzi" i "BJ BIKERS-u"vec par meseci.I to smo razresili.
Motor mi je ustupljen za treninge u Seresu,za sticanje kondicije na stazi.Ovo ne znaci da ga ne bi rado prodali i kupili noviji model za potrebe kluba.
A sto se novaca tice.otvori se,pozovi telefonom,saznaces cenu :P
A ako se bunis sto to nije stariji motor to zaboravi jer se nisi bunio kad je dat oglas za TZ125.
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: Starovremenski motor

Postby babaos » Sun Jan 16, 2011 10:20 pm

Prekupci,nakupci,posrednici.Sumnjiva situacija i nefunkcionalna robno novčana proviniencija...nema tu čarolije osim malo provizije ako riba grize a ako ne opet dobro...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Starovremenski motor

Postby krsta63 » Sun Jan 16, 2011 10:23 pm

Nervozni vlasnik (Jotin drug Sasa402) je iznad moje glave i izvinjava ti se sto mu motor nije star i pokvaren da bi tebi bio interesantan. :lol: :lol: :lol:
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: Starovremenski motor

Postby babaos » Sun Jan 16, 2011 10:31 pm

Ne vjeruj danajcima i kad darove nose...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Starovremenski motor

Postby babaos » Sun Jan 16, 2011 10:36 pm

krsta63 wrote:Nervozni vlasnik (Jotin drug Sasa402) je iznad moje glave i izvinjava ti se sto mu motor nije star i pokvaren da bi tebi bio interesantan. :lol: :lol: :lol:



Pogriješio si adresu.Nisam ja psihijatar...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Next

Return to Kupujem - Prodajem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests

cron