kredler masina 19ks

Re: kredler masina 19ks

Postby babaos » Mon Dec 20, 2010 10:14 am

Sad kad vidim da ti se sviđa što gospodin Blagojević neda motor u Hrvatsku zaključujem da i ti nedaš Floreta u Hrvatsku.Sad mi ne preostaje nego da zaključim da nisam poželjan kupac.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: kredler masina 19ks

Postby stanko61 » Mon Dec 20, 2010 10:35 am

Kad bi se smirio malo bio bi ti dobar dečko...a taman sam pomislio da si drugačiji od ostalih...,
I moraš izbjegavati oštru polemiku ako neznaš u svakom trenutku da si na Forumu i da ovdje nema istjerivanja istine i pravde.Osim toga navučeš se i to postane problem naročito kad si pod stresom..., :violin: :violin: :violin:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: kredler masina 19ks

Postby babaos » Mon Dec 20, 2010 10:53 am

:think: :doh:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: kredler masina 19ks

Postby babaos » Mon Dec 20, 2010 11:04 am

stanko61 wrote:Kad bi se smirio malo bio bi ti dobar dečko...a taman sam pomislio da si drugačiji od ostalih...,
I moraš izbjegavati oštru polemiku ako neznaš u svakom trenutku da si na Forumu i da ovdje nema istjerivanja istine i pravde.Osim toga navučeš se i to postane problem naročito kad si pod stresom..., :violin: :violin: :violin:




Vrlo problematičan post.Ja sam taj tekst napisao.I autorizirao.Ti ga koristiš pod tvojim imenom.To je prilično nekorektno...,,neprincipjelno i nepotrebno...,i nevjerojatno.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: kredler masina 19ks

Postby feniks » Mon Dec 20, 2010 3:27 pm

Nema nepoželjnih kupaca, :naughty: ima samo nepoželjnih prodavaca... :snooty: :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: kredler masina 19ks

Postby babaos » Mon Dec 20, 2010 3:30 pm

feniks wrote:Nema nepoželjnih kupaca, :naughty: ima samo nepoželjnih prodavaca... :snooty: :D




Znači ti savjetuješ da nekupim.Jel ima neki problem.Neznam o čemu razmišljaš s obzirom da razmišljam i o Kreidleru i o TZ.Možeš li pojasniti ..,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: kredler masina 19ks

Postby stanko61 » Mon Dec 20, 2010 3:46 pm

kreidler nije vise za prodaju, zao mi je pala jerezervacija i ostaje u srbiji :D :D :D
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: kredler masina 19ks

Postby feniks » Mon Dec 20, 2010 3:50 pm

babaos wrote:
feniks wrote:Nema nepoželjnih kupaca, :naughty: ima samo nepoželjnih prodavaca... :snooty: :D


Znači ti savjetuješ da nekupim.Jel ima neki problem.Neznam o čemu razmišljaš s obzirom da razmišljam i o Kreidleru i o TZ.Možeš li pojasniti ..,


Ne nisi dobro shvatio,ja te ne savetujem ni da kupiš,ni da ne kupiš,...već kažem da nema nepoželjnih kupaca,kada se nešto izistinski prodaje....a kada se ne prodaje,to je već nešto drugo.....
Konkretan motocikl koji se prodaje mi je nuđen,ali mene lično nije interesovao,jer je nekoristan na trkalištu,ali za provozati da te želja mine,vredi....ako je nešto pomoglo.... :)
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: kredler masina 19ks

Postby feniks » Mon Dec 20, 2010 4:08 pm

Inače nisam hteo da napišem,ali ipak ću napisati....Tvoj nedavni post je kod prodavca izazvao ovakvu reakciju,bar po mom mišljenju....pravi kupac ovo ne bi napisao,citat:
" * Report this post
* Reply with quote

Re: prodajem Yamahu 125 tz trkacku

Postby babaos » Wed Dec 15, 2010 12:42 pm
Inače si ozbiljan i promišljen...?(obraćanje Zell99)
Pa ovaj motor nije za nikoga šefe.Jedna vožnja i nove karike.Dvije vožnje ide novi klip i td.Mala pogreška s Benzinom ili uljem ode cilindar.A to ako dekomprimiraš možeš baciti.Onda je smeće kao i onaj obični turingaški...,Dakle to nemožeš našarafati i isfinancirati.Tome nema kraja.To je samo za gledanje i to u tuđem dvorištu..., "


Posle ovog posta ja te ne bih smatrao za ozbiljnog kupca,već za provokatora.....Da bi popravio utisak kod prodavca,moraćeš da sedneš u auto i ..... :(
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: kredler masina 19ks

Postby babaos » Mon Dec 20, 2010 5:00 pm

To je bila taktika.Očito sam pogriješio...,Nadam se da sam u pravu kad mi se čini da mi želiš pomoći.Ti si jedini i hvala ti od srca.Mislim da ti je žao što me se ignorira...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: kredler masina 19ks

Postby feniks » Mon Dec 20, 2010 6:34 pm

Naravno da si pogrešio,...takva taktika može da se primeni samo za,ili u ime trećeg lica....,ovde si sebe diskriminisao i eliminisao kao potencijalnog kupca.I u pravu si da sam samo hteo da pomognem,ništa više...jer sam mišljenja da GP motor koji stoji u garaži, ne vozi se na stazi za koju je namenjen, ne vredi ništa,a pošto nevidim zainteresovanih za njega,osim tebe,ne vidim razloga da ga baš ti ne kupiš.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: kredler masina 19ks

Postby stanko61 » Mon Dec 20, 2010 6:49 pm

ma kupice ga makar preko 3 posrednika, znam ga ja
vec kuci vadi iz slamarice i prebrojava se i
cim otopi sneg evo deda mraza :D :D :D
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: kredler masina 19ks

Postby babaos » Mon Dec 20, 2010 7:58 pm

Stupio sam u kontakt s ponuđačem.Kakvi taki.Mislim da ga je netko zamolio da me ne ignorira i hvala ako je tako.Sad traži jako puno ...,Moglo bi biti nešto unatoč.Nadam se da vidi da želim kupiti...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: kredler masina 19ks

Postby feniks » Mon Dec 20, 2010 9:11 pm

babaos wrote:Stupio sam u kontakt s ponuđačem.Kakvi taki.Mislim da ga je netko zamolio da me ne ignorira i hvala ako je tako.Sad traži jako puno ...,Moglo bi biti nešto unatoč.Nadam se da vidi da želim kupiti...,



Znam da si stupio u kontakt sa prodavcem....rekao mi je...
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: kredler masina 19ks

Postby babaos » Tue Dec 21, 2010 9:54 am

Jel mogu ja doći u Suboticu pogledati tu mašinu od Kreidlera ? gospodinu Blagojeviću vjerujem na telefon i kupio sam ali Stanku više nevjerujem na riječ...,To što prodaje mora mi i pokazati da vidim svojim očima...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Kupujem - Prodajem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests

cron