prodajem Yamahu 125 tz trkacku

Re: prodajem Yamahu 125 tz trkacku

Postby stanko61 » Wed Dec 15, 2010 8:41 pm

cisto sumnjam prosto ne verujem :D
ne secam se kad je Blagojevic zavrsio trku :D
doduse bio je odsutan........... :D
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: prodajem Yamahu 125 tz trkacku

Postby feniks » Wed Dec 15, 2010 8:52 pm

stanko61 wrote:cisto sumnjam prosto ne verujem :D
ne secam se kad je Blagojevic zavrsio trku :D
doduse bio je odsutan........... :D


..nemoj zajebavati,...ipak je to gp mašina... :?
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: prodajem Yamahu 125 tz trkacku

Postby Zel99 » Wed Dec 15, 2010 9:06 pm

babaos wrote:Inače si ozbiljan i promišljen...?
Pa ovaj motor nije za nikoga šefe.Jedna vožnja i nove karike.Dvije vožnje ide novi klip i td.Mala pogreška s Benzinom ili uljem ode cilindar.A to ako dekomprimiraš možeš baciti.Onda je smeće kao i onaj obični turingaški...,Dakle to nemožeš našarafati i isfinancirati.Tome nema kraja.To je samo za gledanje i to u tuđem dvorištu...,


Zvucis kao trgovac. Reci mi da li redovno vozis sve svoje motocikle i da li nameravas sve jednog dana da ih prodas. Boba kaze da su mu Laverde namesto penzionog fonda, pa kad dodje vreme onda ce da krcka jednu po jednu.

Moto'' lesinari'' inace vole takve motore kao ova Yamaha. Ipak se tu nadje poneka komponenta da valja i posle pljuvanja po takvom djubretu ladno traze istu kolicinu novca za dva magnezijumska tocka. Od preostalog sloze klincima neku kvazi repliku sa madjarskim klipovima livenim u pesku. Naravno ovi kada sednu sa skutera to im je kao R1, a o kvaltetu ne stignu da pricaju posto im volja za motociklom brzo iskopni.

Ja imam duznost kao domacin da branim interese svih. Mozda je Vladina Yamaha totalno djubre, ali i on nije drzak da trazi neke astronomske svote. Mozda ce covek da izgubi volju pa ce nekome da je pokloni. Ne verujem da se u tom slucaju bas niko ne bi sagao... :D
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: prodajem Yamahu 125 tz trkacku

Postby babaos » Wed Dec 15, 2010 10:58 pm

Zel99 wrote:
babaos wrote:Inače si ozbiljan i promišljen...?
Pa ovaj motor nije za nikoga šefe.Jedna vožnja i nove karike.Dvije vožnje ide novi klip i td.Mala pogreška s Benzinom ili uljem ode cilindar.A to ako dekomprimiraš možeš baciti.Onda je smeće kao i onaj obični turingaški...,Dakle to nemožeš našarafati i isfinancirati.Tome nema kraja.To je samo za gledanje i to u tuđem dvorištu...,


Zvucis kao trgovac. Reci mi da li redovno vozis sve svoje motocikle i da li nameravas sve jednog dana da ih prodas. Boba kaze da su mu Laverde namesto penzionog fonda, pa kad dodje vreme onda ce da krcka jednu po jednu.

Moto'' lesinari'' inace vole takve motore kao ova Yamaha. Ipak se tu nadje poneka komponenta da valja i posle pljuvanja po takvom djubretu ladno traze istu kolicinu novca za dva magnezijumska tocka. Od preostalog sloze klincima neku kvazi repliku sa madjarskim klipovima livenim u pesku. Naravno ovi kada sednu sa skutera to im je kao R1, a o kvaltetu ne stignu da pricaju posto im volja za motociklom brzo iskopni.

Ja imam duznost kao domacin da branim interese svih. Mozda je Vladina Yamaha totalno djubre, ali i on nije drzak da trazi neke astronomske svote. Mozda ce covek da izgubi volju pa ce nekome da je pokloni. Ne verujem da se u tom slucaju bas niko ne bi sagao... :D




Nemože se reći da neznaš,nisi nekulturan,nisi ni zločest ali ni nema smisla ta tvoja retorika u jednom djelu posta.
Nemožeš nekoga(bilo koga)nazvat moto lešinarom iz bilo kog razloga.To je eklatantan primjer pretjerivanja na račun drugih koji nisu krivi,nisu griješni i nisu zaslužili.Rekao sam šta mislim o tom motoru iskreno i ozbiljno ali i sviđaju mi se takvi ostarjeli i iscrpljeni motori .Volio bi to i imati(ako bi mi to neko i poklonio) pa me nesmeta što si postavio zamku svima kojima se eventualno to može svidjeti i htjeli bi imati. :snooty: :naughty:
Last edited by babaos on Thu Dec 16, 2010 10:50 am, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: prodajem Yamahu 125 tz trkacku

Postby krsta63 » Wed Dec 15, 2010 11:28 pm

Skoro su klinci na jednom forumu zvakali kako bi lepo bilo naci crknutu apriliju,staviti 4T motor u nju i sa merakom se voziti na Adi Huji.Ako je masina umorna ovo ostalo nije za takva ocekivanja.Oni i ne zele da voze GP.Prodavca savetujem da da oglas i na ostalim forumima.
Attachments
1.png
"dM"" viljuska,he,he,he
1.png (199.14 KiB) Viewed 3499 times
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: prodajem Yamahu 125 tz trkacku

Postby babaos » Thu Dec 16, 2010 2:51 am

Djeca su ok,neki su od njih sa 17 g već vozili GP...,Uglavnom nekad do Aguste vozači su vozili i poodmaklim godinama.Pojavom japanaca ta se granica pomjera i vozači su sve mlađi...,Vaš Perišić je izuzetak.Taj matori još dobro vozi.Na enduranceu u Dohi bogami dobro je odradio svoj dio u kompi sa Staničićem prije mjesec dana...,
Last edited by babaos on Thu Dec 16, 2010 3:17 am, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: prodajem Yamahu 125 tz trkacku

Postby babaos » Thu Dec 16, 2010 3:07 am

Nije mi poznato dali je Draguljče opet sa vama u savezu pa njega ne spominjem...,Čujem da ima pravo glasa u savezu iako je do kraja godine službeno rumun...,Taj zna da pliva...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: prodajem Yamahu 125 tz trkacku

Postby babaos » Thu Dec 16, 2010 3:11 am

Navodno ga Vlada ruši s novim projektom...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: prodajem Yamahu 125 tz trkacku

Postby babaos » Thu Dec 16, 2010 3:20 am

Pomislih da ovdje uopće nema mjesto gdje se raspravlja o vašem RR-u...,otvarajte teme...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: prodajem Yamahu 125 tz trkacku

Postby stanko61 » Thu Dec 16, 2010 9:14 am

krsta63 wrote:Skoro su klinci na jednom forumu zvakali kako bi lepo bilo naci crknutu apriliju,staviti 4T motor u nju i sa merakom se voziti na Adi Huji.Ako je masina umorna ovo ostalo nije za takva ocekivanja.Oni i ne zele da voze GP.Prodavca savetujem da da oglas i na ostalim forumima.


mislim da to nije dm viljuska :D
to bi trebalo da je , bar po nalepnici, wp
wajt power :D (mozda nisam dobro napisao, slabo mi de engleska gramatika) :D :D :D
takve viljuske voze na gp :)
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: prodajem Yamahu 125 tz trkacku

Postby Zel99 » Thu Dec 16, 2010 9:50 am

stanko61 wrote:
krsta63 wrote:Skoro su klinci na jednom forumu zvakali kako bi lepo bilo naci crknutu apriliju,staviti 4T motor u nju i sa merakom se voziti na Adi Huji.Ako je masina umorna ovo ostalo nije za takva ocekivanja.Oni i ne zele da voze GP.Prodavca savetujem da da oglas i na ostalim forumima.


mislim da to nije dm viljuska :D
to bi trebalo da je , bar po nalepnici, wp
wajt power :D (mozda nisam dobro napisao, slabo mi de engleska gramatika) :D :D :D
takve viljuske voze na gp :)


Opaaa... Pocela je forenzicka analiza Yamahe. Izgleda da ce uskoro i seciranje. :mrgreen:
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: prodajem Yamahu 125 tz trkacku

Postby krsta63 » Thu Dec 16, 2010 10:59 am

Već sam isekao na slici šta vredi soma evra. :lol:
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: prodajem Yamahu 125 tz trkacku

Postby stanko61 » Thu Dec 16, 2010 11:07 am

krsta63 wrote:Već sam isekao na slici šta vredi soma evra. :lol:

za nalepnicu soma e???//////////// :D :D
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: prodajem Yamahu 125 tz trkacku

Postby krsta63 » Thu Dec 16, 2010 11:20 am

Psttt.Nameravam da uzmem ram,zadnji točak i da mi doplati čovek. :) White Power sluzi za odbitak cene.
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: prodajem Yamahu 125 tz trkacku

Postby stanko61 » Thu Dec 16, 2010 11:24 am

krsta63 wrote:Psttt.Nameravam da uzmem ram,zadnji točak i da mi doplati čovek. :) White Power sluzi za odbitak cene.

he he he he ebas si vrag :evil: :evil: :evil:
nemoj vise naljutice se :D :D :D
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

PreviousNext

Return to Kupujem - Prodajem

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 76 guests

cron