Kovač Tibor

Moderator: oli

Kovač Tibor

Postby oli » Thu Sep 27, 2012 5:34 pm

009. Tibor Kovač
Image
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Kovač Tibor

Postby babaos » Thu Nov 08, 2012 10:26 am

Stariji gospodin iz Subotice sa kojim sam jednom prilikom bio u društvu 24 sata.Bila je to jedna utrka na Batajnici.Noćenje je ustupio Draguljče i imao sam zadovoljstvo biti sa Tibi bačiem u ugodnom razgovoru.Bio sam poprilično znatiželjan ali nasuprot meni bio je gospodin spreman na bezuvjetni razgovor u svim temama.Vjerujem da ovdje ima više korisnika koji o njemu mogu ponešto reći ali evo predugo tema zjapi prazna.Sa toliko godina u takvim projektima s motociklom ja fascinacija bez presedana.To je prvi podatak koji te ruši sa nogu.Nakon toga njegova starinska uglađena bontonska komunikacija potpuno te učini oduševljenim.Ujutro na buđenju ponovo sjajna impresija.Njegov odlazak u kupatilo na sređivanje je i te kako imao smisla.Izašao je namirisan,obrijan isčešljan i sjeo za stol kao neki iskusni zavodnik koji nakon toga odlazi na svoje redovne dnevne radne obaveze.Briga o svom motociklu ja na visokoj razini.I velika ljubav za to njegovo gvožđe također je lako uočljiva.Biti sa njim u društvu i razgovarati s njim bilo je za mene vrhunsko zadovoljstvo.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Kovač Tibor

Postby feniks » Thu Nov 08, 2012 10:30 pm

Meni je još uvek veliko zadovoljstvo biti u njegovom društvu.Sreća je za života poznavati takvu legendu...Mi u MK."Feniksu",će mo se potruditi,kada već drugi nije do sada,da dobije određenu počast za svoj doprinos u moto sportu,za života....uskoro.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica


Return to Vozaci

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron