Klupska slava 2014.

Re: Klupska slava 2014.

Postby gorki » Sat Jan 25, 2014 11:13 am

Kreni ranije da bi na vreme stigao :D
gorki
 
Posts: 29
Joined: Thu May 13, 2010 6:54 pm
Location: Vrsac

Re: Klupska slava 2014.

Postby Marko » Sun Jan 26, 2014 11:18 am

Malo fotografija sa ovog prelepog druženja. :clap:

http://www.smk-klasik.com/index.php?opt ... cle&id=117
Maybe I should take up a cheaper hobby. Horse racing for example.
User avatar
Marko
Site Admin
 
Posts: 903
Joined: Sat Jan 24, 2009 3:19 am
Location: Vrsac

Re: Klupska slava 2014.

Postby 69 » Sun Jan 26, 2014 1:25 pm

puno ljudi, fina zakuska, vrhunsko raspoloženje. to je ono što mogu "pročitati" iz fotografija. prekrasno! žao mi je što nisam bio...

(upravo sam stigao sa posla...) :-(
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: Klupska slava 2014.

Postby oli » Mon Jan 27, 2014 7:11 am

Slavski kolač...

http://youtu.be/OWJI6PuQg0w

Pa "širi" pogled, i malo iz ptičje perspektive...

http://youtu.be/OmV0xORhcAw
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Klupska slava 2014.

Postby stanko61 » Mon Jan 27, 2014 5:46 pm

hvala domacinu na gostoprimstvu :clap: :clap: :clap: bilo je jako lepo, na zalost kratko :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Klupska slava 2014.

Postby waronig66 » Mon Jan 27, 2014 10:21 pm

Petak 24.01...15h čekam Davora Kralja nervozno hodam dvorištem,snjeg pada sve jače i mislim si pa di si Davore a onda mi prostruji glavom pa on stalno kasni bar 1 ne sat nego dan.Ali ovaj puta sam se prevario,evo njega u 16h..popravlja se taj Davor.Krećemo polako prema Maksimiru ali nakon 2km krkljanac na cesti.Javljam Oliju da ćemo malo zakasnit,samo malo a ono dođemo kod njega u 18 i nešto,inaće mi treba 20 min.Zadržavamo se kod Olija 1h i krećemo ali u McDonalds.To smo riješili i konačno krečemo prema Beogradu,snijeg sve jače pada,cesta zaleđena,šleper se na jednom mjestu preprečio,ralice nas usporavaju i evo nas u Beogradu ali nije više petak nego subota.Ja već polako tonem u san al se zajebem i pitam Olija jel tu negdje staza Košutnjak i on umjesto da nas odvede na spavanje on produži na stazu.Vozi sve brže i brže i mislim si daj uspori pa nećemo sad negdje izletit.Sve je dobro prošlo i evo nas ispred prenočišta,Oli vadi mobitel i zove...mislim si ja pa sad je 3h šta će nam reć dotična osoba kad izađe.Nakon nekoliko sekundi izlazi prekrasna crnokosa žena sa osmijehom na licu i zaželi nam dobrodošlicu.Konačno krevet ali prije nego što sam zaspao mislim si kad sam Olia pitao za stazu mi smo već bili na njoj.Tek sada sam shvatio da on vjerojatno često vježba kako bi nekog navukao na neku okladu.Subota pokret prema Vršcu Oli vozi kao da nas je ukrao ja si mislim sad će nas klepit policija a onda se sjetim pa mi vozimo Kneza i Kralja nema nikakvog straha i evo nas stigli smo na cilj.Domaćin raspoložen sve pršti od pozitivne energije polako se opuštam i krećemo u priče.Vrijeme brzo teče i znam sada dolazi kraj,kada mi je nešto dobro brzo prođe mislim si i u tom trenutku mi prilazi Krale i kaže idemo malo kod mene.Sjedam u auto sa Nemetom i Chedom i odlazimo kod Kraleta.Upoznajem njegova brata Bucu i družimo se neko vrijeme,dok Oli ne sazove pokret.Pozdravljamo se zadnji Krale i ja uz neka obostrana obećanja i ulazim u auto.Hvala vam prijatelji na divnom gostoprimstvu u moje i Davorovo ime.
waronig66
 
Posts: 161
Joined: Sat Mar 12, 2011 8:49 pm
Location: Podsused-Zagreb

Re: Klupska slava 2014.

Postby 69 » Tue Jan 28, 2014 12:14 am

:handgestures-thumbup:
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: Klupska slava 2014.

Postby oli » Tue Jan 28, 2014 1:04 pm

waronig66 wrote:Petak 24.01...15h čekam Davora Kralja nervozno hodam dvorištem,snjeg pada sve jače i mislim si pa di si Davore a onda mi prostruji glavom pa on stalno kasni bar 1 ne sat nego dan.Ali ovaj puta sam se prevario,evo njega u 16h..popravlja se taj Davor.Krećemo polako prema Maksimiru ali nakon 2km krkljanac na cesti.Javljam Oliju da ćemo malo zakasnit,samo malo a ono dođemo kod njega u 18 i nešto,inaće mi treba 20 min.Zadržavamo se kod Olija 1h i krećemo ali u McDonalds.To smo riješili i konačno krečemo prema Beogradu,snijeg sve jače pada,cesta zaleđena,šleper se na jednom mjestu preprečio,ralice nas usporavaju i evo nas u Beogradu ali nije više petak nego subota.Ja već polako tonem u san al se zajebem i pitam Olija jel tu negdje staza Košutnjak i on umjesto da nas odvede na spavanje on produži na stazu.Vozi sve brže i brže i mislim si daj uspori pa nećemo sad negdje izletit.Sve je dobro prošlo i evo nas ispred prenočišta,Oli vadi mobitel i zove...mislim si ja pa sad je 3h šta će nam reć dotična osoba kad izađe.Nakon nekoliko sekundi izlazi prekrasna crnokosa žena sa osmijehom na licu i zaželi nam dobrodošlicu.Konačno krevet ali prije nego što sam zaspao mislim si kad sam Olia pitao za stazu mi smo već bili na njoj.Tek sada sam shvatio da on vjerojatno često vježba kako bi nekog navukao na neku okladu.Subota pokret prema Vršcu Oli vozi kao da nas je ukrao ja si mislim sad će nas klepit policija a onda se sjetim pa mi vozimo Kneza i Kralja nema nikakvog straha i evo nas stigli smo na cilj.Domaćin raspoložen sve pršti od pozitivne energije polako se opuštam i krećemo u priče.Vrijeme brzo teče i znam sada dolazi kraj,kada mi je nešto dobro brzo prođe mislim si i u tom trenutku mi prilazi Krale i kaže idemo malo kod mene.Sjedam u auto sa Nemetom i Chedom i odlazimo kod Kraleta.Upoznajem njegova brata Bucu i družimo se neko vrijeme,dok Oli ne sazove pokret.Pozdravljamo se zadnji Krale i ja uz neka obostrana obećanja i ulazim u auto.Hvala vam prijatelji na divnom gostoprimstvu u moje i Davorovo ime.

Pojma ja nemam o čemu se ovdje priča...
Vrijeme je bilo toplo i sunčano idealno za vožnju...
Nisam je vidio nikakove žene, nikakove staze, kraljeve i knezove...
Waroning da nisi ti to sve sanjao...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Klupska slava 2014.

Postby Boža Jawa » Tue Jan 28, 2014 5:08 pm

waronig66 wrote:Hvala vam prijatelji na divnom gostoprimstvu u moje i Davorovo ime.

Momci bilo je zaista pravo zadovoljstvo družiti se sa vama. Nadam se da će toga biti i u buduće.
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Previous

Return to Pitanja, primedbe, pohvale...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron