O forumu...

Re: O forumu...

Postby feniks » Sun Dec 26, 2010 1:06 pm

Mislio sam na paradi...
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: O forumu...

Postby stanko61 » Sun Dec 26, 2010 1:29 pm

jest ko mecka, jos samo fali da zaigram,, :D
daj dobos :D :D
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: O forumu...

Postby stanko61 » Tue Dec 28, 2010 3:55 pm

Poštovani,

do kraja 2010 godine će mo odrediti tačno mesto proglašenja pobednika za sezonu 2010, a datum će biti 22.01.2011.

Kotizacija za klubove koji su u sistemu Moto Saveza Srbije je do 31.12.2010 god. 15.000.00 din. dok će posle 01.01.2011 biti 20.000 din. i stoga molimo klubove da ako su u mogućnosti iskoriste ovu priliku i kotizaciju plate jeftinije i pomognu što boljoj organizaciji prolašenja pobednika.

Takođe molimo klubove MKK Junior i AMKK Divlji koji imaju dugovanja prema Moto Savezu Srbije da izmire svoj dug jer su nam i ta sredstva neophodna da bi smo organizovali ceremoniju proglašenja pobednika.

Kotizaciju uplaćujete na 220-88848-07 naziv primaoca je Moto Savez Srbije, Svrha uplate je Članarina - kotizacija za klub (pa ime kluba), poziva na broj nema.


--
Sekretar MSS

Danijel Vaštag

+381 65 987 29 08
+381 11 3294 144
motosavezsrbije@gmail.com
www.mss-motosavezsrbije.com
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: O forumu...

Postby feniks » Tue Dec 28, 2010 7:03 pm

Lepo,lepo,samo si malo pogrešio temu... :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: O forumu...

Postby babaos » Thu Dec 30, 2010 10:33 pm

jebote kakva tišina...,Nema žive duše.Tko je poplašio sve ove ljude ovdje...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: O forumu...

Postby krsta63 » Fri Dec 31, 2010 12:25 am

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 uffff :shhh: Krsto :shhh:
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: O forumu...

Postby babaos » Fri Dec 31, 2010 12:28 am

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,
Izašo je mladi mjesec
u mjesecu krv i voda
živio Tito i sloboda...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: O forumu...

Postby krsta63 » Fri Dec 31, 2010 12:35 am

hmm
Attachments
polar bears.jpg
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: O forumu...

Postby Zel99 » Fri Dec 31, 2010 8:59 am

Mali Caca wrote:da ne otvaram novu temu nego da nesto pitam administratora ove ili urednike ovog foruma? Zasto se dozvoljada svakakvo miniranje i rusenje ozbiljnih tema> Zasto se dozvoljava pojedinim clanovima da pisu sve i svasta smoa da bi napunili sto veci broj postova,a kad se sve to stvi na papit 80% isith je za smece. Dali ste svesni koliko ljudi sve ovo cita i koji zbog istih ne zele da dosju na obaj mali i jedinstveni forum u nasoj drzavi i zajednici? Zasto ne zele e samo zato jer ne zele da budu deo necijih gluposti i budalastina! Po tom ce ih ljudi pamtiti kao npr. ti si onja sa onog foruma gde su sve smao pametnjakovici i gde lupaju gluposti?! Sto se sve ispostavilo ko neki problem jer pojedini clanovi nece vise da pisu nista zbog par osoba koje miniraju sve teme i ne drze se neog zdravog ljudskog razuma ga sve sto je OFF ide u dve kafane koje imamo, a da postene i zobilje teme ostave da ide svopjim tokom jer mozda mozgu nesto da nauce iz njih nikada se nezna!!!???


Mali Caca i ja sam misljenja da su teme povremeno neselektivno opterecene komentarima.
Ipak ne bih bio toliko ostar,jer mislim da ce vremenom stvar sama da se ustandardizuje. Naravno komentari poput tvog ce tome pomoci.
Cinjenica je za nekoga ko je stalno aktivan na forumu komunikacija ne izgleda problematicno. Ipak ako se makar i za trenutak udaljis (ja sam npr, zbog obaveza ove nedelje bio manje prisutan) zaista postoji problem da se pohvataju konci. Prvo treba da iscitam, a nakon toga kada zelim na nesto konkretno odgovorim imam veliki problem da nadjem post, jer on po sadrzaju vrlo retko odgovara temi.
Moja zelja je da se malo vise drzimo tema , a hvala bogu imamo tri kafane ...
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: O forumu...

Postby babaos » Fri Dec 31, 2010 9:29 am

Zel99 wrote:
Mali Caca wrote:da ne otvaram novu temu nego da nesto pitam administratora ove ili urednike ovog foruma? Zasto se dozvoljada svakakvo miniranje i rusenje ozbiljnih tema> Zasto se dozvoljava pojedinim clanovima da pisu sve i svasta smoa da bi napunili sto veci broj postova,a kad se sve to stvi na papit 80% isith je za smece. Dali ste svesni koliko ljudi sve ovo cita i koji zbog istih ne zele da dosju na obaj mali i jedinstveni forum u nasoj drzavi i zajednici? Zasto ne zele e samo zato jer ne zele da budu deo necijih gluposti i budalastina! Po tom ce ih ljudi pamtiti kao npr. ti si onja sa onog foruma gde su sve smao pametnjakovici i gde lupaju gluposti?! Sto se sve ispostavilo ko neki problem jer pojedini clanovi nece vise da pisu nista zbog par osoba koje miniraju sve teme i ne drze se neog zdravog ljudskog razuma ga sve sto je OFF ide u dve kafane koje imamo, a da postene i zobilje teme ostave da ide svopjim tokom jer mozda mozgu nesto da nauce iz njih nikada se nezna!!!???


Mali Caca i ja sam misljenja da su teme povremeno neselektivno opterecene komentarima.
Ipak ne bih bio toliko ostar,jer mislim da ce vremenom stvar sama da se ustandardizuje. Naravno komentari poput tvog ce tome pomoci.
Cinjenica je za nekoga ko je stalno aktivan na forumu komunikacija ne izgleda problematicno. Ipak ako se makar i za trenutak udaljis (ja sam npr, zbog obaveza ove nedelje bio manje prisutan) zaista postoji problem da se pohvataju konci. Prvo treba da iscitam, a nakon toga kada zelim na nesto konkretno odgovorim imam veliki problem da nadjem post, jer on po sadrzaju vrlo retko odgovara temi.
Moja zelja je da se malo vise drzimo tema , a hvala bogu imamo tri kafane ...



Nemojte krivo interpretirati moj koment ali ovaj administrator je ozbiljan.Vrlo ozbiljan koji promisli i želi biti svima jednako na usluzi.Daje na raspolaganje svoju mirnu narav i pošteni pristup svim problemčićima nesebično.Vjerujem da će mali caca to razumjeti.Mene subotičani imaju na obroku non stop.Isprva bobica a sad nakon najezde mi uopće nije više lako.Ali cijena popularnosti je visoka(he,he)
Činjenica da je forum postao zahtjevniji i ako nisi redovan nemožeš pohvatati konce.Nije problem s korisnicima nego s forumom.Treba uvesti neko označavanje današnjih i jučerašnjih postova i bit će bolje.To rade na drugim forumima.Možda bi Admin trebao uzet sebi aktivnijeg suradnika jer on to sam nemože više kontrolirati pošto su ovdje korisnici trkači i zavrču gas do daske a često i do koske...,
Na kraju točno je da su tri Kafane ali samo je jedna prava.Posluje odlično i regularno.Ostale dvije su praktički izvan zakona nastale kao parodija i parodija ostaju.Nelegalne su i sumnjive bez registracijskih normi a ponuda bez minimum normativnih uvjeta.Poslat im treba sanitarnu inspekciju urgentno.Da stvar bude tragičnija jedna od te dvije sumnjive kafane posluje pod imenom administratora.Dakle na neki način ozakonjen sukob interesa(he,he)...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: O forumu...

Postby babaos » Fri Dec 31, 2010 9:54 am

Znaš naše ljude sa sela.Sam sadi:žito,pšenicu ječam,zob,bundeve,lubenice,dinje,mrkvu peršin,kupus,krompir,jagode i za sve je stručan.Trebalo bi da radi samo nešto i za to postane stručan i da na taj način ostvari potrebne viškove sa kojima si nabavi ostalo što treba.Ne on radi sve sam...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: O forumu...

Postby feniks » Fri Dec 31, 2010 7:29 pm

babaos wrote:"..........Možda bi Admin trebao uzet sebi aktivnijeg suradnika jer on to sam nemože više kontrolirati pošto su ovdje korisnici trkači i zavrču gas do daske a često i do koske................."


Hmmm..... :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: O forumu...

Postby Boža Jawa » Fri Dec 31, 2010 8:28 pm

Mali Caca wrote:znaci dzabe sam lajao :think: :doh:

Ja se sa Cacom slazem 100%
Ja sam se trudio da izbegnem zajebanciju koliko mogu, al' ne vredi-reka te povuce.
Posebno mi je zao sto je propala i tema o Pravilniku i Sezoni 2011, to bi trebalo da bude najozbiljnija tema na ovom forumu. Posebno za nas koji nemamo privilegiju da budemo na tim sastancima Saveza.
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: O forumu...

Postby babaos » Sat Jan 01, 2011 10:07 am

Boža Jawa wrote:
Mali Caca wrote:znaci dzabe sam lajao :think: :doh:

Ja se sa Cacom slazem 100%
Ja sam se trudio da izbegnem zajebanciju koliko mogu, al' ne vredi-reka te povuce.
Posebno mi je zao sto je propala i tema o Pravilniku i Sezoni 2011, to bi trebalo da bude najozbiljnija tema na ovom forumu. Posebno za nas koji nemamo privilegiju da budemo na tim sastancima Saveza.




Zapeo si sa pričom o ozbiljnosti kao da ti to nešto znači.Pa budi ozbiljan nitko te ne sputava.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: O forumu...

Postby boba » Sat Jan 01, 2011 10:36 am

Ovaj post je obrisan
Last edited by boba on Sun Jan 09, 2011 4:57 pm, edited 1 time in total.
boba
 
Posts: 826
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm

PreviousNext

Return to Pitanja, primedbe, pohvale...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests

cron