SEZONA 2013.

Re: SEZONA 2013.

Postby oli » Thu Jan 31, 2013 3:53 pm

stanko61 wrote:ne mogu se trkati sa tobom Oli,, nemas rezultate ,, tek kad osvojis neki shampionat javi se,,, a pre toga zao mi je al ne mogu...a sve ostalo tvoje prema meni je tvoja zavist...tako da me ne interesuje...

Naravno da nemam "neke" rezultate, zato jer nemam nikakve rezultate...
Ako budem nekada osvojio bilo što sigurno se neću javiti tebi...
I da svakako bi se mogli utrkivati, ali nećemo, zato jer ti nećeš, pa onda nemoj niti bacati izazove...
A i nemoj prejudicirati ni ishod, jer nije se desilo...
.

Ovo si bezobrazan zato jer si zapravo prazan i nemaš nikakve valjane argumente...
Pa me tu osobno prozivaš...
Nikada nisam bio zavidan, a najmanje čovjek, treba da bude zavidan, takvima poput tebe...


Vrlo jednostavno bila su tu neka pitanja koja su se postavila sama od sebe, i to je normalno i logično, jer svi smo malo zapravo zbunjeni, ali ti očigledno nisi u mogućnosti da percipiraš te činjenice... pogledaj snimak jasno se vidi i čuje ono što govori gospodin Dragoj...
Tu si na forumu, govorio ovo i ono i samo sam htio da kažeš koji su pomaci napravljeni i jesu li napravljeni u okviru onoga što si ti govorio i spominjao... Ništa loše niti ružno nisam mislio...

stanko61 wrote:zar treba da pricam da me je danas Stankara nagovarao da promenim stav za vozace MK i vozace Rumune doslovce da kazem : da na IE shampionatu mogu samo neke klase a ne sve i ne ceo pravilnik a gradim ovaj IE vec godinu dana,, a sa rumunoma se u subotu dogovorio kako da zajedno nastupimo,, sa istim stavovima,, pred Bugarskom da to zazivi po nasem pravilniku da vozaci ne moraju menjati motore,, i dogovor je da ako Nikolov ne prihvati nas pravilnik i klase,, ni MKS ni MKR nece voziti IE prvenstvo,,,,,ako prihvati nesto onda ce u MK doci do deljenja a to ne moze
godinu dana UO sastanci i sve,,, samo da ubedim Predsednika kako IO i vozaci,moraju da vode politiku oko takmicenja a ne Predsednik ,za to je Rakic dao ostavku,,,,na 3 sastanka dobijem zeleno svetlo kad sutra ,,u praksi,, cvrc ,,, ne vazi dogovor
na skupstinu nisam otisao jer sap pre 3 dana na sastanku UO rekao sta treba i oni koji to treba da znaju i znaju a ti Oli ako mislis da mozes i znas bolje,, izvoli pa probaj i po cemu ti mislis da treba da se tebi pravdam,, cime si ti to zasluzio ????? mozda jer si naj bolji vozac na internetu ??? pa ti si clan kao i svi mi ostali bar tako mislim .., iako si naj mladji... mozda ne znas al bar gledaj sta stariji rade i uci i ponasaj se kao ostali,,,,polako samo ,, duboka voda :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Jer moraš priznati iz ovoga tvoga teksta ništa nije jasno barem meni, a, vjerujem i drugima...
Zapravo jasno je samo to da se tu na mene istresaš, ali to nema nikakve veze s ovom temom...

Ponavljam nisam ništa pitao za sebe, jer mi od tebe za mene, sigurno ništa ne treba, tvoje cijene su mi ionako previsoke, ali jednostavno ne ide...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: SEZONA 2013.

Postby stanko61 » Thu Jan 31, 2013 4:21 pm

ok,, ne ide prema tebi u redu
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: SEZONA 2013.

Postby 69 » Thu Jan 31, 2013 4:52 pm

feniks wrote:...sa gosp.Emilom...


Aaaahahaha! Nemoj tako gosp. Fenix. Popiz.... cu od takve titule! :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: SEZONA 2013.

Postby Mali Caca » Thu Jan 31, 2013 5:10 pm

69 wrote:
feniks wrote:...sa gosp.Emilom...


Aaaahahaha! Nemoj tako gosp. Fenix. Popiz.... cu od takve titule! :mrgreen: :mrgreen:


Emile mislim da ti ova titula vredi makar 3 pehara. Tako da polako ali sigurno ti se ostvaruje zelja i pre pocetka sezone :D
Pristojan momak, al' lud u mozak
User avatar
Mali Caca
 
Posts: 139
Joined: Sat Dec 29, 2012 6:27 am
Location: Vancouver BC, Canada

Re: SEZONA 2013.

Postby feniks » Thu Jan 31, 2013 5:33 pm

69 wrote:
feniks wrote:...sa gosp.Emilom...


Aaaahahaha! Nemoj tako gosp. Fenix. Popiz.... cu od takve titule! :mrgreen: :mrgreen:


Nije to titula,to je karakterna osobina....nisam te prozvao grofom,...a možda bi i to mogao... :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: SEZONA 2013.

Postby feniks » Thu Jan 31, 2013 5:36 pm

oli wrote:Evo uspio sam nekako skrpiti cijelinu... Obećajem u budućnosti bolju tehničku izvedbu...
Ovo je snimak u cjelini...

http://youtu.be/GYj1Qw2Gwe4

A još ako, idući put dođe i Stanko i učini mi tu čast, ehh pa to će biti čisti "blockbuster"...


Sada sam tek preslušao kompletan snimak,ali ovoga puta ton je čini mi se mnogo bolji,ali slika lošija.
Pa bilo je tu žestoke rasprave........ :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: SEZONA 2013.

Postby oli » Fri Feb 01, 2013 4:12 am

feniks wrote:Mnogo stvari od Zell-a.... i ja,a bogami i mnogi drugi bi mogli da nauče...pa i kada su u pitanju odnosi sa javnošću.
Da imamo takve političare,ne bi nam bilo ravna... :mrgreen:


Pa i ovako vam po mnogim stvarima nema ravna...
Svi bi tada bili zbunjeni, u zemlji i inozemstvu, pogotovo iščekujući neku mudrost poput, na zeleno se pali a na crveno se gasi...

Žao mi je što nisam poznavao tebe, Zella, Babaosa, prije nego što sam se ženio, jer takve bi trebalo slati u prosidbu, puno mogu da kažu, znači nikada neće biti tišina, nisu zamjerljivi, svima vole da ugode, a ponajviše sebi, a i nemoš ih ni puškom natjerati da nešto obećaju...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: SEZONA 2013.

Postby oli » Fri Feb 01, 2013 4:19 am

petko13 wrote:...Једнога дана Србија ће опет бити парламентарна Монархија. Посебно је важан традиционални моменат. Ми као чувари традиције би управо то и требали да радимо...

Zašto Petko misliš da će Srbija opet biti parlamentarna monarhija? Ide li nešto u tom pravcu? Kada bi to moglo zaživjeti?
Te kakva bi po tvom mišljenju, konkretna prednost bila u tome slučaju, u odnosu na današnje uređenje države?
Bi li se to onda odrazilo nekako i na moto-klasik, ili na motociklizam općenito, ima li tu neka povezanost, u smislu popularnosti u zemlji a i van nje?
Postoje li neka možda "rojalistička" takmičenja (kupovi)? Npr u nogometu je to kup kralja Hasana u Maroku...
Imaš li neku predstavo o svemu tome?
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: SEZONA 2013.

Postby oli » Fri Feb 01, 2013 4:32 am

http://youtu.be/pZHox2wb4C8

Fenikse jel to stvarno istina da se spremaš da napadneš u svim klasama?
Znači li to da si na taj način odlučio ne biti više vječiti drugi?
Jesi li se upitao što će se desiti ako u tom tvom desantu budeš u svim klasama opet bio na kraju drugi?
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: SEZONA 2013.

Postby oli » Fri Feb 01, 2013 5:16 am

Baš me zanima hoće li se i ove godine nastaviti praksa između takmičara Zell-a i 69, o povremenom međusobnom izbjegavanju, te podijeli plasmana i bodova?
Po toj "računici" ove godine bi 69 trebao biti bolji...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: SEZONA 2013.

Postby oli » Fri Feb 01, 2013 5:18 am

igor wrote:... Retard koji vec skoro cetvrt veka od povratka u zemlju ne moze da nauci da govori srpski jezik, bar minimalno (da ne kazem da Kinezi nauce za godinu-dve).
I kada osoba skromnih mentalnih kapaciteta postane monarh on je to do kraja zivota, promene nema.
Ako bi ista moglo da ponizi ovaj narod vise nego sto je vec ponizen, to je da mu na celo stane pomenuta osoba koja se po Beogradu vozi u autu sa tablicama NJKV.


Imaš li Igore, možda neki prijedlog, tko bi po tvom mišljenju bio dostojan, te koje bi osobine morao imati?
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: SEZONA 2013.

Postby petko13 » Fri Feb 01, 2013 9:58 am

Кад сам био врло мали дечко, од своје баке, жене са села из народа, сам чуо изреку."Ако хоћеш да знаш шта те чека у будућности, погледај иза себе". Много касније сам прочитао да је то наводно била мудра изрека, најмудријег од свих, Винстона Черчила. Моја покојна бака није имала додира са дотичним господином али је била у стању да говори искључиво пословицама и народним изрекама, које су свакодневно добијале потврду у стварном животу.
Што се тиче парламентарне Монархије, погрешио сам споменувши је на овом месту , јер ово није форум за сваку тему , већ за теме мотоциклистичке. Зато се извињавам свима који су то приметили и којима је то засметало. Али ћу истовремено образложити своје мишљење, и ту ћу завршити. Слажем се да је брука да ЊКВ, као и васцела породица његова, лошије говори матерњи језик него неко са улице, мећутим то није суштина. Никоме није сметало што амерички бравар, такоће није знао да говори српским језиком, а владао је Србијом и шире тако дуго и успешно. Зашто се нико тада није бунио. Па једноставно зато јер су били задовољни својим животом. Било је ту и силе али неје била одлучујући фактор. Кад је умро, сви су плакали, а нико их није туко да плачу за њим! Краљ је морао да оде са почетком рата, да неби био убијен, као што је био убијен и његов отац. Његов повратак ових дана као и повратак Монархије је у смислу владања пре свега симболичан, али са дубљим социјалним утицајем. Јако дуго, предуго за моја мерила, су нас понижавали, ко је како хтео и запало му. То се догађалоо само зато што смо ми сами то дозвољавали. И да се вратим на изреке које сам чуо од своје баке,"људи ће те поштовати онолико колико ти сам себе поштујеш", је цела истина. Са повратком Монархије, сигуран сам, да ће многи у Србији постати свесни да су један стари европски народ који има дубоке корене у историји предела у којима живе, који у модерном добу имају, Михајла Идворског Пупина, Милутина Миланковића и великог Николу Теслу. Такав народ нема зашто да се стиди, и не треба да се стиди. Када је неко у његово име чинио зло, јасно је осуђен од већине, и за то и одговарао.
А што се тиче мотокласика и Монархије, да , мислим да ће се и на том пољу осетити општа промена, кад се наравно деси. А десиће се пре или касније, јер , историја се понавља!!!!
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: SEZONA 2013.

Postby feniks » Fri Feb 01, 2013 11:42 am

oli wrote:http://youtu.be/pZHox2wb4C8

Fenikse jel to stvarno istina da se spremaš da napadneš u svim klasama?
Znači li to da si na taj način odlučio ne biti više vječiti drugi?
Jesi li se upitao što će se desiti ako u tom tvom desantu budeš u svim klasama opet bio na kraju drugi?


Ma jok,..to me svi samo zezaju(čitaj Željko i Emil).I dalje ću da vozim,Bože zdravlja samo dve klase,u klasiku MK250,u RR 1000SBK.Vozio bih rado i OPEN,ali za to nemam motor.Ali kada bih i vozio Open,ne bi mogao da vozim MK 250,što mi ne bi bilo drago,s obzirom na brojnost te klase.Ja lično volim gužvu na stazi.A što se tiče toga da li sam večito drugi,ili ne,to nema veze,...uopšte mi to nije bitno,jer ja pre svega uživam na trkama,a uspeh zavisi od mnogo drugih faktora,osim vožnje.Ništa se neće značajno desiti,bio ja prvi,drugi,ili treći.Život je večita trka i stalno traje.....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: SEZONA 2013.

Postby feniks » Fri Feb 01, 2013 11:44 am

oli wrote:Baš me zanima hoće li se i ove godine nastaviti praksa između takmičara Zell-a i 69, o povremenom međusobnom izbjegavanju, te podijeli plasmana i bodova?
Po toj "računici" ove godine bi 69 trebao biti bolji...



He,he,he....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: SEZONA 2013.

Postby feniks » Fri Feb 01, 2013 1:06 pm

petko13 wrote:Кад сам био врло мали дечко, од своје баке, жене са села из народа, сам чуо изреку."Ако хоћеш да знаш шта те чека у будућности, погледај иза себе". Много касније сам прочитао да је то наводно била мудра изрека, најмудријег од свих, Винстона Черчила. Моја покојна бака није имала додира са дотичним господином али је била у стању да говори искључиво пословицама и народним изрекама, које су свакодневно добијале потврду у стварном животу.
Што се тиче парламентарне Монархије, погрешио сам споменувши је на овом месту , јер ово није форум за сваку тему , већ за теме мотоциклистичке. Зато се извињавам свима који су то приметили и којима је то засметало. Али ћу истовремено образложити своје мишљење, и ту ћу завршити. Слажем се да је брука да ЊКВ, као и васцела породица његова, лошије говори матерњи језик него неко са улице, мећутим то није суштина. Никоме није сметало што амерички бравар, такоће није знао да говори српским језиком, а владао је Србијом и шире тако дуго и успешно. Зашто се нико тада није бунио. Па једноставно зато јер су били задовољни својим животом. Било је ту и силе али неје била одлучујући фактор. Кад је умро, сви су плакали, а нико их није туко да плачу за њим! Краљ је морао да оде са почетком рата, да неби био убијен, као што је био убијен и његов отац. Његов повратак ових дана као и повратак Монархије је у смислу владања пре свега симболичан, али са дубљим социјалним утицајем. Јако дуго, предуго за моја мерила, су нас понижавали, ко је како хтео и запало му. То се догађалоо само зато што смо ми сами то дозвољавали. И да се вратим на изреке које сам чуо од своје баке,"људи ће те поштовати онолико колико ти сам себе поштујеш", је цела истина. Са повратком Монархије, сигуран сам, да ће многи у Србији постати свесни да су један стари европски народ који има дубоке корене у историји предела у којима живе, који у модерном добу имају, Михајла Идворског Пупина, Милутина Миланковића и великог Николу Теслу. Такав народ нема зашто да се стиди, и не треба да се стиди. Када је неко у његово име чинио зло, јасно је осуђен од већине, и за то и одговарао.
А што се тиче мотокласика и Монархије, да , мислим да ће се и на том пољу осетити општа промена, кад се наравно деси. А десиће се пре или касније, јер , историја се понавља!!!!


Baba ti je bila veoma mudra žena.Tačno je to da onaj ko ne poznaje svoju istoriju,ne može da očekuje neku svetlu budućnost.Često u narodu kada hoćemo da se pohvalimo da imamo veliku familiju,a to automatski znači i veliku zaštitu,kažemo:..."nisam ti ja tikva bez korena"... Upravo ta uzrečica govori koliko je bitno poznavati svoju istoriju i iz nje izvlačiti i održavati sve dobro,a greške naravno treba ispravljati.Tačno je i to da je Srbija u periodu kada je bila Monarhija,bila najjača i ekonomski i vojno.Narod je tada mnogo bolje živeo.Kada god se loše živi,pokušava se vratiti prošlost,ne bili sadašnjost,ili budućnost bila svetlija.Međutim,i tada i sada svest ljudi je dijametralno različita,kao i situacija u okruženju,pa i kod nas.Mislim da u ovom trenutku ta pretpostavka o promeni uređenja nije moguća,što delimično iz razloga koje je i Igor naveo,što iz razloga koje sam i ja naveo.Grbovi,oznake,zastave,barjaci i drugi simboli koji se usvajaju,ne moraju da prate trenutno društveno uređenje i status.To su samo simboli,koji mogu da budu simbioza prošlosti i sadašnjosti,ali ne moraju da predstavljaju ni sadašnje društveno uređenje,niti status.Ima takvih primera koliko hoćete.I na kraju moje lično mišljenje je da se promenom društvenog uređenja ne bi ništa novo dobro desilo,bolje nego što je sada,naime i dalje bi ekonomija bila u problemu,i dalje bi se živelo loše,na žalost,to nijedan Monarh ne bi mogao da popravi,...to je tako,jer u ovom trenutku,interesi velikih svetskih i vodećih sila se sukobljavaju sa našim interesima,odnosno mi smo neka vrsta kolateralne štete.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

PreviousNext

Return to Pitanja, primedbe, pohvale...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests

cron