Dodela priznanja za sezonu 2012.

Dodela priznanja za sezonu 2012.

Postby Zel99 » Fri Dec 14, 2012 9:24 pm

Dakle, Lipov Lad (mada, kome je sada do hlada) Beograd, Bulevar Kralalja Aleksandra (ex. Revolucije) 270 u subotu 15.12.2012. u 14h.
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Dodela priznanja za sezonu 2012.

Postby 69 » Fri Dec 14, 2012 10:29 pm

Sad mi kažeš, nekoliko sati prije samog događaja?! :o :(
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: Dodela priznanja za sezonu 2012.

Postby Zel99 » Sun Dec 16, 2012 7:19 pm

69 wrote:Sad mi kažeš, nekoliko sati prije samog događaja?! :o :(

Znam da sam omanuo, a i nasa sluzba informisanja. Naime i sam sam saznao prekjuce i to od Olija. Iz nekog razloga ne dobijam mailove od MSS-a iako sam nekoliko puta intervenisao (mislim da nisam jedini, vec da je sekretar vrlo neazuran) :( :( . Zamolio sam Stanka da obavestavanje uzme na sebe kako bi na vreme postavio na sajt.
Ne mogu da shvatim da informacije o dodeli priznanja nema na zvanicnom sajtu MSS-a. :shock:
Ipak najiskrenije se izvinjavam i nastojacu da pogotovu informacije koje podrazumevaju ozbiljnije putovanje za takmicare i ljubitelje budu blagovremene. :pray:
Zamolio sam Olija da ponese tvoje priznanje u Zagreb, sto je on drage volje prihvatio. :)
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Dodela priznanja za sezonu 2012.

Postby 69 » Sun Dec 16, 2012 11:41 pm

Šteta što je tako ispalo. Zaista sam htio doći, da vas vidim još jednom ove godine.. Ne bi mi bilo teško!
No dobro, šta je, tu je. Idemo u "nove pobjede"! :-)

Dajte neki izvještaj sa proglešenja...
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: Dodela priznanja za sezonu 2012.

Postby oli » Mon Dec 17, 2012 1:23 am

Biti će i neko izviješće, za početak nekoliko fotografija...

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Postoji još nekoliko fotosa i potpuni video zapis... Za koji dan ćemo i to...

69 pojma nisam imao da nisi upućen, mogao sam te povesti... Baš mi je žao...

Predstava mala, skromna, imam dojam da su svi bili zadovoljni, u načelu to je jedino i važno...Tako da se ako bude bilo sve ok vidimo dogodine...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Dodela priznanja za sezonu 2012.

Postby oli » Mon Dec 17, 2012 1:52 am

Držim da je nužno skrenuti pažnju na određene elemente ove proslave, te kritički se osvrnuti na iste, sve primjedbe su isključivo konstruktivne i molim da se tako i prihvate...

Prostor, restoran Lipov lad, dobar i na glasu, ali potpuno neadekvatan za ovakovo što...

Razglas, katastrofa... Podijum za proglašenje katastrofa, uvjeti za rad medija neprihvatljivi...
Konobari s posluženjem prolaze između kamera i podijuma za proglašenje, priznajem jednom sam vidio nešto slično, ali u sasvim drugom kontekstu...
Nikada Vas mediji neće cijeniti ako ne osigurate minimalne uvjete za rad...
Ajd za sve ovo se još i može pronaći nekakakav izgovor...

Ali... Za neke stvari nema izgovora...

Rukovodstvo saveza je domaćin ovoga skupa, a svi službenici i funkcioneri su jednako tako domaćini, i tu je vozače Klasika reprezentativno predstavljao gospodin Stanko Markotić, koji je bio odjeven elegantno i dolično, što je nužno za ovakove prigode... Jednostavno to tako i samo tako može...
Duboki naklon gospodinu Stanku Markotiću...
MK Senior, za svaku pohvalu i to cijela ekipa ne samo ona aktuelna takmičarska...

Kada sam vidio u kakvome "outfitu" nagrade dodjeljuju takmičarima, isto funkcioneri saveza poznati pod nadimcima Gedžo i Stankara, mal nisam pao u nesvjest...
Nije tu potreban komentar, to je jednostavno N E P R I H V A T LJ I V O...

Loši vremenski uvjeti, ljudi su mnogi došli izdaleka, potrošili vlastiti novac kroz cijelu sezonu, odlazili na utrke u skladu sa svojim mogućnostima, uvukli u sve to sportske partnere, oglašivače, lokalne i sve moguće medije, dodatno se istrošili za ovaj put, izgubili cijeli dan, i onda kao kruna cijele ove sezone primiš pehar u javnosti od "likova" (nema za to drugo ime) u tenisicama i trenirkama...

Postavlja se tu i nekoliko dodatnih pitanja koja se jednostavno nameću sama od sebe:

-pa, kuda sve to vodi, što li će tek biti slijedeće sezone?
-koja se poruka šalje, medijima, javnosti, oglašivačima, potencijalnim novim takmičarima, mladima?
-hodaju li ti likovi i inače tako kada predstavljaju savez, zemlju, naciju, sportaše u zemlji i inozemstvu?
-želite li Vi vozači utrka da Vas oni, baš tako predstavljaju i zastupaju i promoviraju?
- i naravno na kraju ono najgore pitanje na koji svi znamo odgovor, kako ti likovi hodaju okolo kada predstavljaju svoje osobne poslovne interese u običnom životu van sportskih aktivnosti, ovako sigurno ne.

Organizatori koji nisu u stanju iz bilokojega razloga postići minimalne uvjete da pokažu dostojanstvo prilikom organiziranja ovakovih svečanosti, manju bi štetu nanijeli da uopće ne organiziraju ništa...

Puno bi bolje u promocijskom smislu bilo da su pehare i priznanja poslali poštom uvijene u proziran celofan i svi bi poštari to s ponosom i dužnim pijetetom isporučili ne adrese takmičara, naravno i svi koji bi to vidjeli putem, ne bi imali kuda morali bi to popratiti aplauzom...

Ako nešto niste u stanju, pa onda nemojte...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Dodela priznanja za sezonu 2012.

Postby petko13 » Mon Dec 17, 2012 10:18 am

Е свака ти је на месту. Само што нажалост наш господин Председник никакве примедбе не прихвата, јер он је увек у праву и он све најбоље зна и он ради како он хоће јер, ОН је председник. Зато и неће бити председник још дуго, јер брље које чујем да је радио су много веће и неопростиве су.Незадовољство такмичара је огромно.Видећемо.
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: Dodela priznanja za sezonu 2012.

Postby feniks » Mon Dec 17, 2012 12:06 pm

Sve stoji što si napisao.Jedino je naš El presidente bio na visini zadatka......Sve u svemu kada se sve oduzme i sabere,proslava skromna,što meni lično ne smeta,jer razumem situaciju u kojoj se nalazimo....,međutim ne mogu a da ne pomenem utisak koji mi lično mnogo smeta,a to je da mi se činilo da je organizator ovo hteo što pre da "odradi".Takav pristup poslu,obavezno prate gore pomenute manjkavosti....
P.S. ...posebno mi je žao Emilove neinformisanosti.... :(
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Dodela priznanja za sezonu 2012.

Postby 69 » Mon Dec 17, 2012 12:35 pm

oli wrote:69 pojma nisam imao da nisi upućen, mogao sam te povesti... Baš mi je žao...


Meni jos vise...
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: Dodela priznanja za sezonu 2012.

Postby oli » Tue Dec 18, 2012 9:55 am

Evo i video, drljav je ali tu je...

http://www.youtube.com/watch?v=A41Dzf1-Fk0
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Dodela priznanja za sezonu 2012.

Postby petko13 » Tue Dec 18, 2012 11:05 am

Због недостатка постоља за постављање такмичара на додели, у најмање три случаја распоред такмичара није одговарао признању које примају. Дакле кад спонзор види слику са доделе , може вам комотно рећи да сте га преварили када му кажете да сте освојили прво место у држави, јер уместо вас, у средини стоји неко други. Стварно аматерски, и опасно по углед такмичара на дуге стазе.
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: Dodela priznanja za sezonu 2012.

Postby feniks » Tue Dec 18, 2012 11:29 am

Da,to je sve tačno...
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Dodela priznanja za sezonu 2012.

Postby Zel99 » Tue Dec 18, 2012 11:53 am

petko13 wrote:Због недостатка постоља за постављање такмичара на додели, у најмање три случаја распоред такмичара није одговарао признању које примају. Дакле кад спонзор види слику са доделе , може вам комотно рећи да сте га преварили када му кажете да сте освојили прво место у држави, јер уместо вас, у средини стоји неко други. Стварно аматерски, и опасно по углед такмичара на дуге стазе.

Eeeee, a prosli put je bio spektakl u Hyatu. Nekako sam znao da cemo to iskijavati narednih godina :doh: . Opet s druge strane, kakve su nam piste, a po prioritetu finansija sledi nas dodela u nekom podrumu... :think:
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Dodela priznanja za sezonu 2012.

Postby stanko61 » Tue Dec 18, 2012 12:30 pm

pa to je komedija od proglasenja :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
bice jos razgovora na tu temu naravno u cilju da se tako nesto ne ponovi podseca me na podelu socijalne pomoci na nekom shalteru,, ono u stilu: evo ti i dalje ,, ko je sledeci ?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Dodela priznanja za sezonu 2012.

Postby 69 » Wed Dec 19, 2012 10:13 pm

Eto, imao sam i ja "svoju dodelu priznanja za sezonu 2012." :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Attachments
DSC03280.jpg
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Next

Return to Pitanja, primedbe, pohvale...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron