KONKURS ZA MODERATORE

Re: KONKURS ZA MODERATORE

Postby oli » Tue Jun 19, 2012 2:20 pm

U temi "Trkačke priče" molim da se da barem moderatorski status Babaosu, tako da me ne mora hvaliti i da možemo raspravljati iz jednakih polazišnih točaka...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: KONKURS ZA MODERATORE

Postby stanko61 » Tue Jun 19, 2012 2:52 pm

ma nema on vremena za ovaj forum :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: KONKURS ZA MODERATORE

Postby oli » Wed Jun 20, 2012 2:45 pm

stanko61 wrote:ma nema on vremena za ovaj forum :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

El presidente, a šta se ti buniš, tebe ovdje nisam predložio jer si prepun kojekakvih funkcija i funkcijica, to nije prijedlog za tebe koji si vezan za Babaosa "nauljenom osovinom" već je to prijedlog za mile nam admine, a ako bog da da nas pogleda sreća ima sigurno da nam odgovore već kroz pola godine...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: KONKURS ZA MODERATORE

Postby Zel99 » Wed Jun 20, 2012 4:33 pm

oli wrote:U temi "Trkačke priče" molim da se da barem moderatorski status Babaosu, tako da me ne mora hvaliti i da možemo raspravljati iz jednakih polazišnih točaka...

Mislim da je red da se on izjasni po tom pitanju. Ako zeli, na raspolaganju smo.
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: KONKURS ZA MODERATORE

Postby oli » Thu Jun 21, 2012 11:02 am

Zel99 wrote:Mislim da je red da se on izjasni po tom pitanju. Ako zeli, na raspolaganju smo.

Eeee, moj admine, to ti je šokačka mlada j...a bi se a da joj ne uđe, pa da može jope a sve po istoj cijeni...
Sada smo u apsurdnoj situaciji, čekamo da se izjasni onaj kojega nema već više od pola godine, i to onome tko na postavljena pitanja odgovara ili nikad, ili nakon pola godine ili samo ako se ikako može nikome nezamjertiti... Jebeš taki poso...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: KONKURS ZA MODERATORE

Postby Zel99 » Mon Jun 25, 2012 11:14 am

Nisam ocekivao da ce Boza da unese toliki poremecaj na forumu. Izgleda da je on moderirao vise od svih ostalih. Feniks vise nece da pise zbog prigovora da trese praznu slamu. Babaos je istresao sta je imao i povukao se. Oli je glasnogovornistvom zeleo da privoli posmatrace na ucesce, ali su sada izgleda ucesnici postali posmatraci :doh: .
Neko je vec insinuirao o prastata kupu. Izgleda da je preosetljivost na poremecaje postala izrazena. To je karakteristicno kako za pubertet tako i za klimaks :think: . Gospodao milim vas za demanti...
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: KONKURS ZA MODERATORE

Postby marinac » Mon Jun 25, 2012 9:42 pm

citam babaosove pisanje i ciniseda on fali
User avatar
marinac
 
Posts: 52
Joined: Fri Nov 26, 2010 11:26 pm

Re: KONKURS ZA MODERATORE

Postby oli » Tue Jun 26, 2012 2:22 am

eee, mili moj admine, odgovoriti će ti ekspeditivnošću ko i ti njima... Možda tek dogodine...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: KONKURS ZA MODERATORE

Postby feniks » Tue Jun 26, 2012 8:20 am

Zel99 wrote:Nisam ocekivao da ce Boza da unese toliki poremecaj na forumu. Izgleda da je on moderirao vise od svih ostalih. Feniks vise nece da pise zbog prigovora da trese praznu slamu. Babaos je istresao sta je imao i povukao se. Oli je glasnogovornistvom zeleo da privoli posmatrace na ucesce, ali su sada izgleda ucesnici postali posmatraci :doh: .
Neko je vec insinuirao o prastata kupu. Izgleda da je preosetljivost na poremecaje postala izrazena. To je karakteristicno kako za pubertet tako i za klimaks :think: . Gospodao milim vas za demanti...




...da "bezveze palamudim",ne mogu ja da demantujem (bilo bi subjektivno),to je neko drugi trebao da uradi,a pošto nije...možda je "kolega" u pravu... :think:
......Moja insinuacija o "prostata kupu",je bila tačna...to se sada bar vidi.Iako mi je prvobitna namera bila da na šaljiv način predstavim naš šampionat,ovo sada je preraslo u hroničnu upalu....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: KONKURS ZA MODERATORE

Postby oli » Tue Jun 26, 2012 2:00 pm

feniks wrote:...da "bezveze palamudim",ne mogu ja da demantujem (bilo bi subjektivno),to je neko drugi trebao da uradi,a pošto nije...možda je "kolega" u pravu... :think:
......Moja insinuacija o "prostata kupu",je bila tačna...to se sada bar vidi.Iako mi je prvobitna namera bila da na šaljiv način predstavim naš šampionat,ovo sada je preraslo u hroničnu upalu....

"Palamudiš" ti bez veze, to mi znamo i bez da nam pašalučki "knez" to kaže, tako da nema se tu šta niti kome demantovati... Ako ćeš se ponašati kao pašalučki knez onda ste isti ti i tvoj "kolega", razlika je samo u tome što je on prvi počeo (s durenjem naravno), ali to i nije neka razlika... (eeee, baš si našo uzor...)
A ako ti je bolje nemati nego imati, pa ti onda nemaj...
(ne obaziri se oni sada kao ne prate više forum, jer ima i drugih foruma...) Razmisli da ofarbaš kombi, ili da pređeš u drugi savez...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: KONKURS ZA MODERATORE

Postby feniks » Tue Jun 26, 2012 4:30 pm

oli wrote:............A ako ti je bolje nemati nego imati, pa ti onda nemaj............(ne obaziri se oni sada kao ne prate više forum, jer ima i drugih foruma...) Razmisli da ofarbaš kombi, ili da pređeš u drugi savez...


....nije bolje,ali.......jbg.....kada nemaš uklapaš se u široke mase,...praktično si nevidljiv,a onda i dobar....pa sa pravom očekuješ da ti se obrate ljudi dobre volje i dubokim džepom,sa nekom dobrom donacijom,(naravno treba malo kukumavčiti)...čudna logika.. :think: ,ali valjda je tako u prestonici.... a za ovo drugo(farbanje)...pročitaj prvo......i slobodno se uključi u projekat,.. :mrgreen:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: KONKURS ZA MODERATORE

Postby oli » Tue Jun 26, 2012 4:45 pm

feniks wrote:...i slobodno se uključi u projekat,.. :mrgreen:

Stvarno si sposoban u "smutnim" vremenima, nema šta...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: KONKURS ZA MODERATORE

Postby oli » Sat Aug 18, 2012 3:15 am

oli wrote:U temi "Trkačke priče" molim da se da barem moderatorski status Babaosu, tako da me ne mora hvaliti i da možemo raspravljati iz jednakih polazišnih točaka...


Admione... Lijepo sam te molio, pa te molim još jedared...

Babaos wrote:vratimo se mi korak nazad.tema je preforsirano imenovana.Vjerujem da to nema funkciju i značenje.Već je to samo omaška,pogreška ili slućajnost.Ovdje je samo jedan moderator koji je i autor topica.Nema ih ni barem dva što bi opravdalo raspravu o moderiranju množine nakon već nekoliko sličnih tema.Ustvari on je uputio svima zahtijev,molbu ili nalog da ga se češe i golica.Ili hvali.Pošto smo svi prozvani osobno sam se prepoznao kao uvjereni i osvjedočeni i ortodoksni hvalisavac.Znači.Moderator jedan jedini najbolji i najljepši ovdje je po mom skromnom mišljenju opravdao čin moderatora i zaslužio svaku pažnju.No još treba raditi na sebi i sve svoje interese podrediti interesima većine i bit će psihićki i fizički najbolji moderator na forumu iako je jedan jedini.


Kao što vidiš, admine moj najmiliji, meni su koraci tog smutljivca Babaosa, te njegovih osovinaša, transmisijaša i ostalih raznoraznih podupirača, vrlo predvidljivi... Stoga te molim da učiniš slijedeće: 01.09.2012. uključi za Babaosa moderatorski status u temi trkačke priče....Njemu jednostavno sada treba dati pravu priliku, da bi mi onda mogao upasti u najveću moguću nepriliku...Pa na kraju to mu je jedina mogućnost da učestvuje u utrkama, doduše samo u pričama, ali ipak trkaćim...A, vidiš valjda da "cvili" jer "veliki on" nije dobio ništa, pa ni boračku penziju... Pa ipak je on učinio mnogo za srpski klasik (vjerujem da je srpski klasik baš tamo di je, i zbog toga...Ili?)... Pa dajte i njemu barem "čin" to vas ioanko ne košta ništa... Za sada barem...
I ima tu još puno razloga...

Nemožem ja sada tebi sve u potpunosti objasniti kako i zašto to treba učiniti, ali molim te učini, pa ako nešto ne štima neka ide na moje brkove, a i uvijek ga možeš isključiti...
Pa nemoš onima što jedu zdravu hranu objasniti da su ćevapi prava stvar...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: KONKURS ZA MODERATORE

Postby babaos » Fri Dec 13, 2013 1:02 pm

Babaos wrote:
vratimo se mi korak nazad.tema je preforsirano imenovana.Vjerujem da to nema funkciju i značenje.Već je to samo omaška,pogreška ili slućajnost.Ovdje je samo jedan moderator koji je i autor topica.Nema ih ni barem dva što bi opravdalo raspravu o moderiranju množine nakon već nekoliko sličnih tema.Ustvari on je uputio svima zahtijev,molbu ili nalog da ga se češe i golica.Ili hvali.Pošto smo svi prozvani osobno sam se prepoznao kao uvjereni i osvjedočeni i ortodoksni hvalisavac.Znači.Moderator jedan jedini najbolji i najljepši ovdje je po mom skromnom mišljenju opravdao čin moderatora i zaslužio svaku pažnju.No još treba raditi na sebi i sve svoje interese podrediti interesima većine i bit će psihićki i fizički najbolji moderator na forumu iako je jedan je


toliko o onom što je bilo da bi bilo,a sad...


Predlažem da se imenuje ovdje moderator palamud sa korisničkim imenom Boža jawa i da mu se da podforum"palamuđenje". Tako bi dokazao koliko ustvari zna da radi,misli,piše i moderira.Ako to ne upali možda da se unajmi netko iz popisa korisnika sa brojem postova nula,jedan ili dva.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: KONKURS ZA MODERATORE

Postby babaos » Sun Mar 26, 2023 10:07 am

Stavite me za admina da reanimiram stranicu.Imam dosta motiva i šteta je da taj sajt nije aktivan.Ima u sebi dosta pozitivne strasti i dosta minulog rada vremena i energije.Bar mogu obećati da ću dati sve od sebe da dobije nove stare članove kako bi profunkcionirao.Pozdrav,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Pitanja, primedbe, pohvale...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron