Administratoru

Re: Administratoru

Postby Zel99 » Tue Jun 25, 2013 3:26 pm

igor wrote:Ljudi, stvar je jednostavna.

Kada neko vise ne zeli da ucestvuje u radu foruma, jednostavno prestane da se loguje. To je isto kao da u kafani nece vise da bude za stolom sa istim drustvom, pozdravi se ili ne, ustane i ode.
Nema potrebe za dramaticnim najavama odlaska i tolikim pricama kako to sada tehnicki izvesti.
Ako se kasnije u nekom trenutku predomisli, samo se ponovo uloguje i nastavi da ucestvuje u radu foruma. Ako se ne predomisli - onda se jednostavno nikada vise ne uloguje.

Najjednostavnije je takvo objasnjenje u odgovarajucoj formi uvesti kao pravuilo foruma i stvar resena i sada i za ubuduce.


Hvala Igore, dozivljavam ovo kao dobronoameran komentar iskusnog forumasa. Nadam se da ga i ostali shvataju na takav nacin :D
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Administratoru

Postby Zel99 » Mon Jul 01, 2013 9:40 am

Svim mojim prijateljima iz Hrvatske čestitam ulazak u Evropsku Uniju :clap: :clap: :D :D
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Administratoru

Postby 69 » Mon Jul 01, 2013 12:16 pm

Ajde, dolazite i vi, da odjebemo te granice!!
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: Administratoru

Postby babaos » Tue Sep 10, 2013 10:23 am

Posljednja vijest na početnoj stranici upisana je u četvrtom mjesecu 2009 g.Zašto tako?Administratori zašto je početna stranica zanemarena!?
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Administratoru

Postby oli » Tue Dec 10, 2013 6:07 pm

Jedno malecko pitanje za druga Zella, što bi s onom temom da se prodaje Triton?
Gdje je nestala?
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Administratoru

Postby Marko » Tue Dec 10, 2013 9:22 pm

Izbrisana po zelji autora.
Maybe I should take up a cheaper hobby. Horse racing for example.
User avatar
Marko
Site Admin
 
Posts: 903
Joined: Sat Jan 24, 2009 3:19 am
Location: Vrsac

Re: Administratoru

Postby oli » Tue Dec 10, 2013 9:41 pm

Marko wrote:Izbrisana po zelji autora.

To je uobičajena praksa?
Nikako se ne slažem s tim... Mislim da to mogu objasniti detaljno...

Jednostavno nisi u pravu... Petko 13 (mislim da je on u pitanju jer je motor njegov, ali i da je bilo tko drugi u pitanju) je uspostavio temu i kao takav je autor iste... Nije tu bog zna šta u pitanju to je bila tema za prodaju motora... Ali... Uvijek ima i ali... Ali, i neki drugi su tu pisali, mislim da je ponajviše pisao Babaos (inače bi ga ja iskandžijao kada se god pruži prilika, mislim na Babaosa)... Tako da mislim da je to nepravedno jer su se obrisali i neki drugi tekstovi kojih nije autor Petko 13...

Znači li to da će i u buduće to biti praksa?
Jeste li svjesni da to vodi u pravcu da u jednoj temi sudjeluje samo jedan forumaš?
Nije li u povjesti foruma to se jednom već desilo?
Nije li zbog toga forum izgubio vjerodostojnost, i neke forumaše?
I di je tu sada pravda?

Mislim da ne bi bilo zgorega kada bi administracija, onako općenito objasnila, kakav je stav... To bi onako bilo sportski... Pa da se onda svi možemo ravnati... Naime iz pravilnika foruma ovakove se stvari nisu dale iščitati...
Stoga molim da administracija, objasni svoj stav, te ako je potrebno korigira pravilnik foruma, da bi se forumaši tome mogli prilagoditi...
(npr neki forumaš napiše neki veći i zahtjevniji tekst u temi koju nije osnovao (npr tehničke stvari) pa da forumaši znaju da bi bili sigurni da trebaju svoje tekstove pohraniti i na nekome drugom mjestu (npr. hard disc))
Siguran sam da je autor imao neke valjane razloge za ovakov potez, ali bez obzira na sve mislim da bi i ostali forumaši trebali znati barem da takova mogućnost postoji...

P.S. nikada forum ne mogu poljuljati besmisleni postovi forumaša, u tolikoj mjeri, kao promjenjivi i nejednaki aršini administratora...To bi Vam trebalo biti jasno... Pa čak i kada je u pitanju sam Mali Ćaća...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Administratoru

Postby Boža Jawa » Wed Dec 11, 2013 2:04 am

oli wrote:Jeste li svjesni da to vodi u pravcu da u jednoj temi sudjeluje samo jedan forumaš

Mi to već imamo, forum se upravo na to i sveo. Jes da je u pitanju posada prikolice, al' to je jedan startni broj, isti podijum...
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: Administratoru

Postby oli » Wed Dec 11, 2013 1:06 pm

Boža Jawa wrote:
oli wrote:Jeste li svjesni da to vodi u pravcu da u jednoj temi sudjeluje samo jedan forumaš

Mi to već imamo, forum se upravo na to i sveo. Jes da je u pitanju posada prikolice, al' to je jedan startni broj, isti podijum...

O mili nam kneže pa kako je? Nismo Vas vidjeli na proglašenju... Nedostajali ste nam... Kako idu pripreme za narednu sportsku sezonu?
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Administratoru

Postby Boža Jawa » Wed Dec 11, 2013 6:40 pm

oli wrote:O mili nam kneže pa kako je? Nismo Vas vidjeli na proglašenju... Nedostajali ste nam...

Mi dobro, preživeli seču knezova i uživamo na forumu. U ovoj tišini koja vas je očigledno prestravila.
P.S.
Ne bih da je kvarim pa neću pisati ili odgovarati :)
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: Administratoru

Postby oli » Wed Dec 11, 2013 8:14 pm

Boža Jawa wrote:...Ne bih da je kvarim pa neću pisati ili odgovarati :)

Ako, ako, kneže... Jedino što je važno je to da Vama bude po volji... Samo to...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Administratoru

Postby babaos » Wed Dec 11, 2013 10:47 pm

Boža Jawa wrote:
oli wrote:O mili nam kneže pa kako je? Nismo Vas vidjeli na proglašenju... Nedostajali ste nam...

Mi dobro, preživeli seču knezova i uživamo na forumu. U ovoj tišini koja vas je očigledno prestravila.
P.S.
Ne bih da je kvarim pa neću pisati ili odgovarati :)

Svima normalnima nepisanje,neinventivnost i nesposobnost je sramota samo je tebi ponos zadovoljstvo i uzivanje.Nazdravlje ti zelim i ubuduće...Đelem ,đelem...Kaze pijanac nekoj zeni na javnom mjestu da je ruzna ko sam vrag.Ona se naljuti kao i svi koji su čuli.Osude pijanca zbog lošeg i nekulturnog ponašanja.Svi su govorili samo o tome kako je pijanac rekao zeni da je ruzna.odreda.A pijanac kaze:"A ja ću se do sutra otrijezniti a ti ćeš ostati ruzna". :think: :think: :think:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Administratoru

Postby babaos » Wed Dec 11, 2013 11:42 pm

Nijedna tema ovdje nije privatno vlasništvo ni autorski rad.Brisali ste temu neprincipjelno bez veze i bez suvislog razloga.Ako mislite da nisam u pravu vi administratori demantirajte me.Mislim da je Marko krojio pravdu kao i toliko puta do sada.Zell je previše mudar da napravi tako.Pozivam autora teme da objasni zašto je povukao prodaju.to jest naručio ubistvo jedne potentne teme.Mogao je samo traziti ključanje ili je mozda Marko trebao ključati po svojoj duznosti.Unutra je bio i moj post i ovom prilikom protestiram zbog toga.Taj moj post ničim nije bio izvan pravila koji vaze za forum.Pa kako onda da sad ja mislim o svemu?Zašto je brisana tema o prodaji Tritona a ne i ostale teme koje je isti autor otvarao.Oduzeli ste zivot jednoj zanimljivoj temi u kojoj je bilo nekolko sjajnih fotki.Ovo brisanje je znači posebno po nečemu.Znakovito je.Jako me zanima razlog...Ja sam isto otvarao teme ovdje.Mogao sam i ja traziti brisanje neke teme.Moda rekordnu temu po klikovima i postovima a zove se "kafana" ili mozda svih mojih 5900 postova i 3000 fotografija koje sam okačio ovdje iskreno pošteno i dobronamjerno...Nazalost neki grade a neki bezobzirno ruše.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Administratoru

Postby babaos » Thu Dec 12, 2013 12:00 am

oli wrote:
Boža Jawa wrote:...Ne bih da je kvarim pa neću pisati ili odgovarati :)

Ako, ako, kneže... Jedino što je važno je to da Vama bude po volji... Samo to...
Čime je ovaj zasluzio da mu podilaziš ?
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Administratoru

Postby Boža Jawa » Thu Dec 12, 2013 1:38 am

babaos wrote:Svima normalnima nepisanje,neinventivnost i nesposobnost je sramota samo je tebi ponos zadovoljstvo i uzivanje.Nazdravlje ti zelim i ubuduće...

Mislim da je nepisanje mnogo bolje od pisanja notornih gluposti.
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

PreviousNext

Return to Pitanja, primedbe, pohvale...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron