Administratoru

Re: Administratoru

Postby Zel99 » Mon Dec 16, 2013 11:32 am

Boža Jawa wrote:
babaos wrote:Svi moramo učiniti dodatni trud da uvažavamo tu toliko potrebnu razliku koja je uvijek korisna i potentna.I to se jako dobro zna.I u čemu je onda problem ovih dana ovdje...

Babaos, meni zaista ne smeta ako pišeš na forumu o meni uvredljivo, sa nipodaštavanjem pa i vulgarno. Najiskrenije ti kažem da mi to ne smeta. Ali trebao bi predpostaviti da mnogima takav stil (nazovimo ga prgavim)-smeta. Ljudima nedostaje ili malko hrabrosti ili nisu dovoljno mazohisti da se nose sa takvim načinom pisanja. Zbog toga je forum ostao bez forumaša. Eto to je po meni problem ne ovih dana (tišine) nego to već dugo traje.

Bozo, jako mi se svidja ovaj tvoj post. Deluje veoma iskreno, a pri tom nije ostrascen. Takodje se slazem da mnogima forum nije mesto za isterivanje maka na konac. Crnogorci kazu: junastvo je sacuvati sebe od drugih, a cojsvo - sacuvati druge od sebe. Jedno bez drugog ne ide ako je cilj vitestvo. :lol:
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Administratoru

Postby oli » Mon Dec 16, 2013 12:13 pm

Zel99 wrote:...nasom greskom...

Znači greškom administratora...
Sve u redu, idemo dalje...
O čojstvu i junaštvu te sličnim pizdarijama, neki drugi put...

Ne sviđa mi se ni Božin, a ni Zellov post...

Forumaši su likovi koji objavljuju (tekstove, skice, video) na forumu... Oni koji to ne rade nisu forumaši...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Administratoru

Postby petko13 » Mon Dec 16, 2013 1:30 pm

Поздрав администраторима,
и уједно позив да моје корисничко име избришу са овог форума.Не мислим да има потребе да објашњавам зашто, јер сам у том смислу досада довољно рекао. Сви моји написи могу остати, јер и даље мислим све што сам тада рекао. Ово једноставно није место за мене.

Поздрав, Саша Петковић.
Битка може мало да потраје, али победник се зна!
User avatar
petko13
 
Posts: 418
Joined: Wed Dec 28, 2011 7:06 pm

Re: Administratoru

Postby Boža Jawa » Mon Dec 16, 2013 7:30 pm

oli wrote:Forumaši su likovi koji objavljuju (tekstove, skice, video) na forumu... Oni koji to ne rade nisu forumaši...

Ovo bi trebalo da bude kritika upućena, hmmmmmm.....Verovatno Kusi, možda i Cariniku
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: Administratoru

Postby Boža Jawa » Mon Dec 16, 2013 7:35 pm

petko13 wrote:Поздрав администраторима,
и уједно позив да моје корисничко име избришу са овог форума.Не мислим да има потребе да објашњавам зашто, јер сам у том смислу досада довољно рекао. Сви моји написи могу остати, јер и даље мислим све што сам тада рекао. Ово једноставно није место за мене.

Поздрав, Саша Петковић.

Šta reći, žao mi je i razumem. A forum od toga nema ništa...
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Previous

Return to Pitanja, primedbe, pohvale...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron