Administratoru

Administratoru

Postby Zel99 » Mon Aug 29, 2011 9:37 pm

Pitanja, primedbe, pohvale...
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Administratoru

Postby Zel99 » Mon Aug 29, 2011 9:41 pm

Mislim da si sam vec dao odgovore na sva svoja pitanja. Mogu samo da kazem da si za sve u pravu, a i ono sto nisi bices. :)
Izvinjavam se sto ne posedujem neverovatnu sposobnost da primecujem ocigledne stvari :( , ali cu zato pokusati da zakljucim nesto izmedju redova:
Npr. licno ime ili nadimak recimo Oli se pise velikim slovom i kad nije na pocetku recenice, sto ne znaci da se pise malim kada jeste na pocetku. Licne zamenice napisane prvim velikim slovom i ako nisu na pocetku recenice iskazuju postrovanje onome na koga se odnose. Ukoliko vlasnik zamenice ne zeli to postovanje uvek moze reci da je to cinizam i na taj nacin uraditi undo.
Preduboka voda zvuci kao pretnja, pogotovu ako se visestruko ponavlja. Najmiliji pokojnik je mozda nesvesno u amanet ostavio retoriku mahanja kaziprstom.
Navrzavanje moze biti statisticka kategorija, pa ko je dokon moze da izbroji recenice i replike.

Nije svako znanje bolje od neznanja
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Administratoru

Postby oli » Tue Aug 30, 2011 8:52 am

Zell, ljudski te molim da ne zlupotrebljavaš moje tekstove, i ne prenosiš ih van konteksta u kojemu su napisani, te te stoga još jednom molim, da obrišeš dio gornjega posta, samo onaj dio koji sam ja napisao. U očekivanju da će moja molba, biti uslišena, najkasnije danas do 12:00 sati. Unaprijed hvala.
Pozdravljam otvaranje ove teme, te držim da će poboljšati komunikaciju i unaprijediti forum.
Last edited by oli on Tue Aug 30, 2011 8:55 am, edited 1 time in total.
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Administratoru

Postby Zel99 » Tue Aug 30, 2011 8:54 am

oli wrote:Zell, ljudski te molim da ne zlupotrebljavaš moje tekstove, i ne prenosiš ih van konteksta u kojemu su napisani, te te stoga još jednom molim, da obrišeš dio gornjega posta, samo onaj dio koji sam ja napisao. U očekivanju da će moja molba, biti uslišena, najkasnije danas do 12:00 sati. Unaprijed hvala.

Da ne bi bilo nesporazuma, obelezi u quotovanju sta zelis da obrisem :?: :)
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Administratoru

Postby oli » Tue Aug 30, 2011 9:00 am

jednostavno samo onaj tekst koji sam ja napisao. hvala. (na mobilnom uređaju sam i ne dozvoljava mi opciju quote, ovdje)
Last edited by oli on Tue Aug 30, 2011 9:21 am, edited 1 time in total.
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Administratoru

Postby oli » Tue Aug 30, 2011 9:19 am

hvala
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Administratoru

Postby feniks » Tue Aug 30, 2011 9:38 am

Nije trebalo ništa da se briše,ali vi ste gazde....ovde je analitika problema povređena po mom skromnom mišljenju...

Mnogi bi se rado odrekli loše prošlosti,ali kakva bi onda bila istorija?...i kakva bi bila budućnost?...
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Administratoru

Postby oli » Tue Aug 30, 2011 12:05 pm

feniks wrote:Nije trebalo ništa da se briše,ali vi ste gazde....ovde je analitika problema povređena po mom skromnom mišljenju...

Mnogi bi se rado odrekli loše prošlosti,ali kakva bi onda bila istorija?...i kakva bi bila budućnost?...

potpuno se slažem s tobom, ali ne želim dopustiti zloupotrebu vlastitoga teksta, ako adminu nedostaje neko ili nešto, da na njemu demonstrira, neka si nađe neki drugi tekst, ili još bolje neka si sam napiše tekst, stoga sam ga uljudno i zamolio da obriše, tekst za koji smatram da ne spada tu, ponavljam da iza svakoga svoga teksta, stojim, te sam spreman snositi i odgovornost za iste... uostalom ova tema je trebala biti otvorena među prvima, te stoga još jednom pozdravljam, otvaranje iste... uz to predlažem, da admin kada šalje postove u svojstvu, admina i dalje njegov potpis bude crveni, a ako želi postati na nivou ostalih forumaša, neka onda bude njegov potpis kao i kod ostalih...
Tada će puno jasnija biti njegova obraćanja, u svakome smislu i svima... Molim sve čitatelje da notiraju da je ovo samo prijedlog...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Administratoru

Postby babaos » Tue Aug 30, 2011 2:07 pm

Zel99 wrote:
oli wrote:Zell, ljudski te molim da ne zlupotrebljavaš moje tekstove, i ne prenosiš ih van konteksta u kojemu su napisani, te te stoga još jednom molim, da obrišeš dio gornjega posta, samo onaj dio koji sam ja napisao. U očekivanju da će moja molba, biti uslišena, najkasnije danas do 12:00 sati. Unaprijed hvala.

Da ne bi bilo nesporazuma, obelezi u quotovanju sta zelis da obrisem :?: :)



spusti i gaće usput da nemoraš kasnije kad budu tražili... :think:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Administratoru

Postby Zel99 » Tue Aug 30, 2011 3:36 pm

Babaos hvala na brizi i savetu, ali nisam za vadjenje iz konteksta kao sto nisam ni za vadjenje iz gaca. Ako je Oli smatrao da je van konteksta posto sam quotovao, mogu i da brisem. Original je ostao u kontekstu, a odgovor je na ovoj temi jer ne zelim da kvarim odlicnu 69-kinu temu :naughty: . Ko razume shvatice. Ko ne razume tesko ce i prevodilac da pomogne.
Priznajem da sam u ovo doba evropeizacije video da je jako popularan patent zvani "kozne gace". Sve je lako jos i sa osmehom na licu. :D
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Administratoru

Postby babaos » Tue Aug 30, 2011 3:52 pm

Zel99 wrote:Babaos hvala na brizi i savetu, ali nisam za vadjenje iz konteksta kao sto nisam ni za vadjenje iz gaca. Ako je Oli smatrao da je van konteksta posto sam quotovao, mogu i da brisem. Original je ostao u kontekstu, a odgovor je na ovoj temi jer ne zelim da kvarim odlicnu 69-kinu temu :naughty: . Ko razume shvatice. Ko ne razume tesko ce i prevodilac da pomogne.
Priznajem da sam u ovo doba evropeizacije video da je jako popularan patent zvani "kozne gace". Sve je lako jos i sa osmehom na licu. :D



Samo se ti šišaj po svom... :lol: :lol: :lol: :lol:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Administratoru

Postby babaos » Tue Aug 30, 2011 4:04 pm

Zel99 wrote:Babaos hvala na brizi i savetu, ali nisam za vadjenje iz konteksta kao sto nisam ni za vadjenje iz gaca. Ako je Oli smatrao da je van konteksta posto sam quotovao, mogu i da brisem. Original je ostao u kontekstu, a odgovor je na ovoj temi jer ne zelim da kvarim odlicnu 69-kinu temu :naughty: . Ko razume shvatice. Ko ne razume tesko ce i prevodilac da pomogne.
Priznajem da sam u ovo doba evropeizacije video da je jako popularan patent zvani "kozne gace". Sve je lako jos i sa osmehom na licu. :D



Samo ti šišaj po svom... :lol: :lol: :lol: :lol: pa onda ja moram godinu dana prepravljati i moje i tuđe postove.I ne samo ja.Ma daj...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Administratoru

Postby feniks » Tue Aug 30, 2011 7:40 pm

Možda bi ova tema trebala da se zove: "Polarizacija odnosa".... :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Administratoru

Postby babaos » Mon Oct 03, 2011 8:59 am

Administratori,moderatori i ostali zar vam nije neobično bez neđinih postova ? meni je bez njega ovdje na Forumu vrlo neobično...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Administratoru

Postby Zel99 » Mon Oct 03, 2011 10:06 am

babaos wrote:Administratori,moderatori i ostali zar vam nije neobično bez neđinih postova ? meni je bez njega ovdje na Forumu vrlo neobično...

Vrlo mi je neobicno, ali ne bih da ga prozivam, jer je sam najavio da ce se malo povuci. Mozda mu je dosadilo da gura forum, mozda na taj nacin proziva ostale da se vise ukljuce :D :D
Nadam se da se nije naljutio, pre verujem da ima nesto u planu i da ce npr. otvoriti jedan projekat. :think:
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Next

Return to Pitanja, primedbe, pohvale...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron