Administratoru

Re: Administratoru

Postby babaos » Thu Mar 07, 2013 10:48 am

Marko di si? :shock: :shock: :shock:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Administratoru

Postby babaos » Thu Mar 07, 2013 11:26 am

Zel99 wrote:
oli wrote:
Zel99 wrote:Sustinski se osecam prevarenim.


Aludiraš da sam te ja doveo u stanje da se osjećaš prevareno?

Da, mozda je bolja rec iskoriscenim. Uleteo sam u prepucavanje sa ciljem da smirim stvar, ali nisam se snasao...



Pomozi sam sebi i pronađi pravi razlog.Ako to nemožeš ampula će pomoći.Ako ni to nemožeš krvotok ti je u opasnosti. :o :o :o
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Administratoru

Postby oli » Thu Mar 07, 2013 11:49 am

Zel99 wrote:...Shvatio sam...

Ma, ništa ti nisi shvatio... Bezveze se siledžijski ponašaš i dalje...
Kao u Gibonijevoj pjesmi...


Zel99 wrote:U stvari mozda sam ja pobedio Emila i ne moram da mu vratim pehar iz Bataje...

Nisi pobijedio Emila u Bataji, a pehar mu možda i ne moraš vratiti, mislim da ih ima dovoljno...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Administratoru

Postby oli » Thu Mar 07, 2013 11:50 am

babaos wrote:Za postizanje zaštite od ovoga treba se cijepiti dva puta u razmaku od 3 do 4 tjedna (nakon čega se postiže zaštita) te docijepiti radi održavanja postignute zaštite jednom dozom nakon godine dana, a zatim u većim razmacima, svakih 3 -5 godina s po jednom dozom. :think: :think: :think:

Tebi ni cijepljenje neće pomoći...
Jednostavno nema ti pomoći...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Administratoru

Postby babaos » Thu Mar 07, 2013 5:01 pm

Rekonvalescencija je obično duga, ponekad i vrlo duga, a obilježena je i općom glupošću.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Administratoru

Postby oli » Fri Mar 08, 2013 7:07 pm

Zel99 wrote:Shvatio sam on koristi neki drugi merni sisitem, neki Cyber Oli merni sistem, koji kaze da to je prava pravcata dobrodoslica.
Priznajem da jedino u fizici nisam gotivio teoriju relativiteta i to poimanje zakrivljenog prostora, ali ocigledno da tu ima necega.

Na primer kada bi mi Oli prodao taj merni sistem ili bar informaciju gde ima da se kupi, ovakva investicija bi se neverovatnom brzinom isplatila.
Ako on funkcionise i van cyber sveta, pa ja ne bi morao trositi vreme i pare na pripremu motora. U stvari mozda sam ja pobedio Emila i ne moram da mu vratim pehar iz Bataje...

Oli ne trguje sa svakim...
Nemoš vjerovat šta sve čovjek neće napraviti samo da bi se "izmanevrirao"...
Helica ZRX wrote:...Prostacima, savjetujemo da si malo pogledaju slijedeći video...
http://www.youtube.com/watch?v=ozb4kmex ... re=related
Pristojnost je uvijek u modi....

potpis:
što bi rekao Gibonni: "valjda je lakše umrit nego reć oprosti"...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Administratoru

Postby Zel99 » Sat Mar 09, 2013 12:03 am

oli wrote:što bi rekao Gibonni: "valjda je lakše umrit nego reć oprosti"...


Velike ljubavi, velike reci, veliki ratovi, brodolomi... Neizmerna kolicina primera.
Ponos, gordost, sujeta, sta li je?!
Nema oprosta i to ti je.
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Administratoru

Postby oli » Sat Mar 09, 2013 12:12 am

Sve krivi primjeri i uzori...Pa onda se ne trebaš čuditi, kada dobiješ zadnju ličnu...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Administratoru

Postby Zel99 » Sat Mar 23, 2013 10:17 am

Cestitke Hrvatskoj reprezentaciji na pobedi i verovatnom plasmanu na svetsko prvenstvo. :clap: :clap:
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Administratoru

Postby waronig66 » Sat Mar 23, 2013 4:03 pm

Zell čestitam i vama na fer i korektnoj igri.Imali ste i vi par dobrih šansi da smanjite ili poravnate rezultat pred kraj utakmice ali ovaj puta smo mi imali malo više sreće.Napiši nešto o sinu jel još zabija onako lijepe golove ili je počeo trčat za djevojkama pa nema vremena za treninge.
waronig66
 
Posts: 161
Joined: Sat Mar 12, 2011 8:49 pm
Location: Podsused-Zagreb

Re: Administratoru

Postby Zel99 » Sun Mar 24, 2013 8:17 pm

waronig66 wrote:Zell čestitam i vama na fer i korektnoj igri.Imali ste i vi par dobrih šansi da smanjite ili poravnate rezultat pred kraj utakmice ali ovaj puta smo mi imali malo više sreće.Napiši nešto o sinu jel još zabija onako lijepe golove ili je počeo trčat za djevojkama pa nema vremena za treninge.


Hvala na korektnom komentaru.
Mihajlo je poceo malo da kombinuje sportove :mrgreen: Cini mi se da za sada ne zanemaruje fudbal, a zbog brzine mu ni devojke ne izmicu :shock: Dakle, dobar je za sada ima i zainteresovanih za njegov talenat. Videcemo kako ce ici jer je ova polusezona mozda prekretnica. :think:
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Administratoru

Postby 69 » Sun Mar 24, 2013 8:55 pm

Drzim fige da se sve raspetlja na najbolji nacin i u njegovu korist!
(naravno, mislim na djevojke. :-)). )
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: Administratoru

Postby oli » Thu Jun 13, 2013 9:16 pm

feniks wrote:Ne pretim ja nikome,pa ni tebi,ali svaki čovek treba da se nosi sa posledicama svoga ponašanja,pa i ti.Ne znam kako da ti ovo plastičnije objasnim,a da se ne shvati kao pretnja.
Elem,...nebitno je to sve,ali od ovog trenutka odlučio sam da poklonim mojih 4800 bezvrednih postova na ovom forumu i zamislite ne tražim da ih administrator briše,ali ako i hoće neka to i uradi.Od administratora tražim da briše moj nick sa članstva u ovom forumu.Jer kao takav se više ovde neće pojavljivati.
Kako je rekao neki od naših simpatizera,klima na ovom mestu je prilično nezdrava,pa kao takvu želim da je napustim i da je prepustim onima kojima prija.Bilo mi je lepo sa Vama druženje,jer znam da ima puno pojedinaca koji su podržavali moj rad i vreme provedeno ovde na forumu i u klasiku.U klasiku se do protesta možemo još i sresti,a kasnije šta bog da.
Budite zdravi i pošteni i nek Vas Bog čuva.


Pitanje za admina... Jeste li Feniksu uslišili ovu molbu?
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Administratoru

Postby Zel99 » Mon Jun 17, 2013 1:54 pm

oli wrote:
feniks wrote:Ne pretim ja nikome,pa ni tebi,ali svaki čovek treba da se nosi sa posledicama svoga ponašanja,pa i ti.Ne znam kako da ti ovo plastičnije objasnim,a da se ne shvati kao pretnja.
Elem,...nebitno je to sve,ali od ovog trenutka odlučio sam da poklonim mojih 4800 bezvrednih postova na ovom forumu i zamislite ne tražim da ih administrator briše,ali ako i hoće neka to i uradi.Od administratora tražim da briše moj nick sa članstva u ovom forumu.Jer kao takav se više ovde neće pojavljivati.
Kako je rekao neki od naših simpatizera,klima na ovom mestu je prilično nezdrava,pa kao takvu želim da je napustim i da je prepustim onima kojima prija.Bilo mi je lepo sa Vama druženje,jer znam da ima puno pojedinaca koji su podržavali moj rad i vreme provedeno ovde na forumu i u klasiku.U klasiku se do protesta možemo još i sresti,a kasnije šta bog da.
Budite zdravi i pošteni i nek Vas Bog čuva.


Pitanje za admina... Jeste li Feniksu uslišili ovu molbu?

Izvinjavam se na zakasnjenju sa odgovorom. Ispitali smo mogucnosti vezane za Feniksa. Zapravo od nas se traze stvari koje su uglavnom neuobicajene za forume. Nik, odnosno profil moze da se u potpunosti izbrise jedino ako se izbrisu svi njegovi postovi. Posto sto smo u pravilniku foruma aneksirali - brisanje postova nije dozvoljeno, to preostaje resenje kroz deaktivaciju naloga. Ako je to OK mozemo to da uradimo mada vrlo nevoljno :( :( .
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Administratoru

Postby babaos » Tue Jun 18, 2013 8:50 am

Šta ta rasprava uopšte znači?Nisam u toku pa molim razumijevanje.Povremeno škicnem i nema baš nekih događanja.Ovo mi je upalo u oko.Gdje je feniks u toj priči?
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Pitanja, primedbe, pohvale...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests

cron