Administratoru

Re: Administratoru

Postby babaos » Mon Oct 03, 2011 7:53 pm

Vratite nam neđu ! kako god znate.Bez njega nema obrtnog momenta...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Administratoru

Postby Zel99 » Tue Oct 04, 2011 8:19 pm

FENIKSE VRATI SE :pray: :pray: :pray:
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Administratoru

Postby babaos » Thu Oct 06, 2011 8:04 am

Hvala svima...hvala zell,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Administratoru

Postby feniks » Fri Oct 07, 2011 9:29 am

Hvala obojici....,ali ponestalo mi je obrtnog momenta,pa sada radim na tome.....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Administratoru

Postby Zel99 » Fri Oct 07, 2011 10:30 am

RRRRRRRRRRRRRRNNNNNNNNNNNNNNNAAAAAAAAAAAAAAAA :D :D :D
ZIVEO TI NAMA
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Administratoru

Postby babaos » Fri Oct 07, 2011 12:20 pm

I sa momentom i bez,i u dobru i zlu....
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Administratoru

Postby babaos » Fri Oct 07, 2011 8:52 pm

Ajde feniksu nazovi bobu i pozdravi ga.Reci mu da mislim na njega....
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Administratoru

Postby feniks » Fri Oct 07, 2011 11:34 pm

Bojim se da onda neće moći sleeping-ovati....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Administratoru

Postby babaos » Sat Oct 08, 2011 5:30 pm

Mene zanima ono od Bimote i to moram doći onjušiti...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Administratoru

Postby babaos » Mon Oct 10, 2011 8:28 pm

Moje pitanje administratoru glasi:"Kakve veze ima ovaj Forum sa klubom SMK Klasik osim što je taj klub vlasnik Foruma i to što imaju isto ime"?.
Molim precizan i iskren odgovor.Hvala.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Administratoru

Postby Zel99 » Mon Oct 10, 2011 9:48 pm

babaos wrote:Moje pitanje administratoru glasi:"Kakve veze ima ovaj Forum sa klubom SMK Klasik osim što je taj klub vlasnik Foruma i to što imaju isto ime"?.
Molim precizan i iskren odgovor.Hvala.


Ovaj klub je osnivac sajta, a samim tim i foruma. Princip pri osnivanju kluba, je da se bavi moto klasikom na sto je vise moguce sportski nacin. Teme su na forumu uglavnom u skladu sa klupskim principima. Klub cine razliciti ljudi, a razliciti ljudi opet pisu ili ne pisu na forumu. :D :D

Ako aludiras da je forum personalni, mislim da nije zamisljen sa tom idejom. Mozda nedostaje ucesce ostyalih klupskih kolega, ali nisu svi pricljivi, dok vecini elektronski vid komunikacije predstavlja ozbiljnu barijeru.
Licno bi voleo da forum opstane kao tematski, tj. da skuplja ljude sa navedenim zajednickim imeniocem ma iz kog kluba, grada ili drzave bili.

Mislim da ima jos dosta ljudi koji imaju sta da kazu u ovoj oblasti, ali nisu prisutni. Neke sam pokusao da privolim, pogotovo projektima (naravno jer je meni to najblize). Povremeno je bilo uspeha, ali izgleda da ljudi to shvataju kao obavezu, koja im vremenom preraste u opterecenje...utd...itd...

Zakljuci kako hoces i zovi ovaj forum kako hoces. Ako primetis da je sama sustina promenjena onda opomeni, neces biti krivo shvacen :D
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Administratoru

Postby babaos » Tue Oct 11, 2011 8:17 am

Zel99 wrote:
babaos wrote:Moje pitanje administratoru glasi:"Kakve veze ima ovaj Forum sa klubom SMK Klasik osim što je taj klub vlasnik Foruma i to što imaju isto ime"?.
Molim precizan i iskren odgovor.Hvala.


Ovaj klub je osnivac sajta, a samim tim i foruma. Princip pri osnivanju kluba, je da se bavi moto klasikom na sto je vise moguce sportski nacin. Teme su na forumu uglavnom u skladu sa klupskim principima. Klub cine razliciti ljudi, a razliciti ljudi opet pisu ili ne pisu na forumu. :D :D

Ako aludiras da je forum personalni, mislim da nije zamisljen sa tom idejom. Mozda nedostaje ucesce ostyalih klupskih kolega, ali nisu svi pricljivi, dok vecini elektronski vid komunikacije predstavlja ozbiljnu barijeru.
Licno bi voleo da forum opstane kao tematski, tj. da skuplja ljude sa navedenim zajednickim imeniocem ma iz kog kluba, grada ili drzave bili.

Mislim da ima jos dosta ljudi koji imaju sta da kazu u ovoj oblasti, ali nisu prisutni. Neke sam pokusao da privolim, pogotovo projektima (naravno jer je meni to najblize). Povremeno je bilo uspeha, ali izgleda da ljudi to shvataju kao obavezu, koja im vremenom preraste u opterecenje...utd...itd...

Zakljuci kako hoces i zovi ovaj forum kako hoces. Ako primetis da je sama sustina promenjena onda opomeni, neces biti krivo shvacen :D




Odlučio sam se za raspravu o forumu( ovom našem svagdanjem )i to vrlo oprezno sa pitanjem na koje si odgovorio veoma ozbiljno,ali i veoma indikativno.Čini se da nakon tvog stava i mišljenja ta tema postaje iscrpljena ali nije.Vjerujem u tvoju elokvenciju i vjerujem da ćeš razumjeti moje namjere.Uvijek pišem s povodom i to me određuje i ovaj put.Znam da će faliti feniksov obrtni moment ali bar znam da čita.Svejedno moram priznati da si dobro otvorio.To što si pomislio da jednim postom možeš i da završiš jedini je problem(neformalni dakako).
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Administratoru

Postby 69 » Tue Oct 11, 2011 9:39 pm

Zašto bi bilo jednostavno, kad možemo zakomplicirati do neprepoznatljivosti? :?: :(
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: Administratoru

Postby babaos » Tue Oct 11, 2011 10:34 pm

Nisam baš siguran da ću imati sugovornike ali ovo je jedinstvena prilika kad otvoreno možemo sučeljavati naša stajališta.Uvjeren sam da je to puhanje na vjetrenjaču ali ipak ni ne očekujem pozornost.Čak ni raspravu.
Teško je povjerovati da i nakon toliko vremena ovaj forum ne dobiva univerzalni karakter.Na forumu(čitaj sajtu)prestavljena je samo klubska scena osnivača(vlasnika).Zašto tako.Zar ostali klubovi nisu tu među vama i oko vas.Zar ostali klubovi u klasiku nemaju mjesta na ovom sajtu.Kako to vi mislite ostvariti komunikaciju ako ne uključite sve relevantne sudionike I zainteresirane.To je posao za moderatore a ne za članove foruma.Pretpostavljam da će uvaženi kadar(čitaj administrator)u ime kluba nešto diplomatski izrecitirati ali ostaje osjećaj da forum nema zraka.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Administratoru

Postby stanko61 » Tue Oct 11, 2011 11:05 pm

ne slazem se sa tobom :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

PreviousNext

Return to Pitanja, primedbe, pohvale...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests

cron