KANDIDATURA ZA MODERATORE

KANDIDATURA ZA MODERATORE

Postby babaos » Tue May 31, 2011 9:14 am

Zbog boljeg održavanja reda na forumu i zbog povecanja broja članova i poruka potrebni su ovdje i moderatori !

Ukoliko bi željeli i htjeli pomagati na forumu slobodno se javite administratoru ovdje!!!


Što moderatori rade?

- Trude se da se svi na forumu osjećaju ugodno i dobrodošlo

- Obrišu postove od spam-a. Odnosno obrišu postove ako se u kojem pojavi neki neprikladan sadržaj -.....

- Razdvoje i premjeste postove koji nemaju veze s temom (pa ih ili obrišu ili spoje u novoj temi)

- Pomognu s informacijama novopridošlim članovima.

- sudjeluju u forumu i opušteno se druže sa drugim članovima

- Upozore kada član krši pravila...



Uvijeti:
-dosta često biti a forumu, kako bih mogao što bolje sudjelovati u moderiranju foruma
-ne smije krsiti pravila i biti u sukobima sa drugim članovima
- a najvažnije je i ono presudno: da ima dobru volju da pomaže drugim članovima


:whistle:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: KANDIDATURA ZA MODERATORE

Postby oli » Fri Jun 10, 2011 11:44 pm

Babaos, nije ovo baš potpuno jasno niti suvislo...
Zbog boljeg održavanja reda na forumu i zbog povecanja broja članova i poruka potrebni su ovdje i moderatori !
Ukoliko bi željeli i htjeli pomagati na forumu slobodno se javite administratoru ovdje!!!

Administratoru, kojemu? Kako ovdje, pa Vi niste administrator, ili? Jaste li Vi šef kadrovske službe ovdje, ili niste? Tražite li kadrove ili kadre?
Što moderatori rade?
- Trude se da se svi na forumu osjećaju ugodno i dobrodošlo

-kako se to treba truditi da se svi osjećaju ugodno i dobrodošlo? Nuditi piće i hranu?
- Obrišu postove od spam-a. Odnosno obrišu postove ako se u kojem pojavi neki neprikladan sadržaj -.....
- Razdvoje i premjeste postove koji nemaju veze s temom (pa ih ili obrišu ili spoje u novoj temi)
- Pomognu s informacijama novopridošlim članovima.
- sudjeluju u forumu i opušteno se druže sa drugim članovima
- Upozore kada član krši pravila...


Uvijeti:
-dosta često biti a forumu, kako bih mogao što bolje sudjelovati u moderiranju foruma
-ne smije krsiti pravila i biti u sukobima sa drugim članovima
- a najvažnije je i ono presudno: da ima dobru volju da pomaže drugim članovima


Ima li kakvih benefita? Financijskih, tapšanje po ramenu, promocija ili samopromocija ili kakva boračka penzijica?
Moderirati u kojemu pravcu? Da bude više sadržaja ili da se uključi više učesnika, kojom vrstom animacije to učiniti?
Evo ja predlažem Vas za moderatora, pošto držim da ionako jedino Vi sami razumijete sopstvene ideje.
Naslov teme je kandidatura za moderatora, shvatio sam iz vašega izlaganja da korisnici trebaju predložiti moderatore...
Pa eto ja predlažem Babaosa....
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: KANDIDATURA ZA MODERATORE

Postby feniks » Sat Jun 11, 2011 5:07 pm

...i ja.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: KANDIDATURA ZA MODERATORE

Postby babaos » Sun Jun 12, 2011 4:31 am

Lijepo je da ste se uključili.A što se vašeg prijedloga tiče to je odličan prijedlog.Prihvaćam ali uz uvjet da se promijeni vlasnička struktura.Dakle moje mišljenje je da bi ja bio odličan moderator kad bi oli postao jedini i isključivi vlasnik ovog foruma.Ako se nevaram ja i oli smo o tome svojevremeno i razgovarali.Ako on misli da nismo zaboravite i računajte to kao moj prijedlog.Dakle ja moderator samo uz uvjet da je oli administrator...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: KANDIDATURA ZA MODERATORE

Postby feniks » Sun Jun 12, 2011 5:17 pm

..nemam ništa protiv..a i zašto bi.... :think: ....ja svakako nisam vlasnik.... :roll:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: KANDIDATURA ZA MODERATORE

Postby oli » Sun Jun 12, 2011 8:01 pm

babaos wrote:Lijepo je da ste se uključili.A što se vašeg prijedloga tiče to je odličan prijedlog.Prihvaćam ali uz uvjet da se promijeni vlasnička struktura.Dakle moje mišljenje je da bi ja bio odličan moderator kad bi oli postao jedini i isključivi vlasnik ovog foruma.Ako se nevaram ja i oli smo o tome svojevremeno i razgovarali.Ako on misli da nismo zaboravite i računajte to kao moj prijedlog.Dakle ja moderator samo uz uvjet da je oli administrator...

Ovo je ludo, da luđe i ne može biti, onako baš samoupravljački, to bi bilo kao kada bi zaposleni u tvrtkama birali vlasnike??? Vremena davno prošla...

Vrlo zanimljiv post s nekim gotovo vanvremenskim tezama...

Otvaraju se mnoga pitanja:
-da razgovarali smo o tome ali i još o mnogočemu...Oli nije nikada i ništa zaboravio, upamtite to...Oli vodi detaljan dnevnik i bilješke, zato mu se i ne može desiti nikakav kontrabas, ili nešto nejasno, čak i nakon 25 godina.
-zašto Vi mislite da bilo šta i bilo kome možete uvjetovati?
-što nedostaje sadašnjim vlasnicima? Mislite li da im išta i nedostaje?
-mislite li od njih (sadašnjih) tražiti boračku mirovinu kao i od novih vlasnika? Znam sigurno da to želite od novih vlasnika, ali zašto to ne tražite i od starih? Mislite li da ćete nove jednostavnije preveslati?
-zašto bi administrator morao biti i vlasnik?
-zašto bi vlasnik morao biti administrator?
-mislite li da nešto nedostaje sada portalu i forumu, ako tako mislite objasnite detaljno bez uvijanja i prodaje magle?
-naravno sva ova pitanja su za zlog Babaosa...
-Oli je uvijek spreman za pregovore...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: KANDIDATURA ZA MODERATORE

Postby Zel99 » Mon Jun 13, 2011 12:07 pm

oli wrote:
babaos wrote:Lijepo je da ste se uključili.A što se vašeg prijedloga tiče to je odličan prijedlog.Prihvaćam ali uz uvjet da se promijeni vlasnička struktura.Dakle moje mišljenje je da bi ja bio odličan moderator kad bi oli postao jedini i isključivi vlasnik ovog foruma.Ako se nevaram ja i oli smo o tome svojevremeno i razgovarali.Ako on misli da nismo zaboravite i računajte to kao moj prijedlog.Dakle ja moderator samo uz uvjet da je oli administrator...

Ovo je ludo, da luđe i ne može biti, onako baš samoupravljački, to bi bilo kao kada bi zaposleni u tvrtkama birali vlasnike??? Vremena davno prošla...

Vrlo zanimljiv post s nekim gotovo vanvremenskim tezama...

Otvaraju se mnoga pitanja:
-da razgovarali smo o tome ali i još o mnogočemu...Oli nije nikada i ništa zaboravio, upamtite to...Oli vodi detaljan dnevnik i bilješke, zato mu se i ne može desiti nikakav kontrabas, ili nešto nejasno, čak i nakon 25 godina.
-zašto Vi mislite da bilo šta i bilo kome možete uvjetovati?
-što nedostaje sadašnjim vlasnicima? Mislite li da im išta i nedostaje?
-mislite li od njih (sadašnjih) tražiti boračku mirovinu kao i od novih vlasnika? Znam sigurno da to želite od novih vlasnika, ali zašto to ne tražite i od starih? Mislite li da ćete nove jednostavnije preveslati?
-zašto bi administrator morao biti i vlasnik?
-zašto bi vlasnik morao biti administrator?
-mislite li da nešto nedostaje sada portalu i forumu, ako tako mislite objasnite detaljno bez uvijanja i prodaje magle?
-naravno sva ova pitanja su za zlog Babaosa...
-Oli je uvijek spreman za pregovore...


A ne, gospodo draga :naughty: :naughty: . Nema nista od trgovine uprkos vasim izuzetnim menadzerskim sposobnostima. Znam da se ne ponasam razlozno za ova moderna vremena gde sve ima svoju cenu, ali ipak bih ostavio ovaj forum kao besplatnu neprofitabilnu igracku za matore decake. Mozemo napraviti temu za dobrovoljno prijavljenog moderatora, pa da vidimo vredi li cemu. Cujte, pa ko danas placa avansno. :lol:
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: KANDIDATURA ZA MODERATORE

Postby feniks » Mon Jun 13, 2011 3:34 pm

Lovci na miraz....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: KANDIDATURA ZA MODERATORE

Postby babaos » Tue Jun 14, 2011 10:45 am

I na pemziju,molim lijepo...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: KANDIDATURA ZA MODERATORE

Postby oli » Tue Jun 14, 2011 11:57 am

Zel99 wrote:
oli wrote:
babaos wrote:Lijepo je da ste se uključili.A što se vašeg prijedloga tiče to je odličan prijedlog.Prihvaćam ali uz uvjet da se promijeni vlasnička struktura.Dakle moje mišljenje je da bi ja bio odličan moderator kad bi oli postao jedini i isključivi vlasnik ovog foruma.Ako se nevaram ja i oli smo o tome svojevremeno i razgovarali.Ako on misli da nismo zaboravite i računajte to kao moj prijedlog.Dakle ja moderator samo uz uvjet da je oli administrator...

Ovo je ludo, da luđe i ne može biti, onako baš samoupravljački, to bi bilo kao kada bi zaposleni u tvrtkama birali vlasnike??? Vremena davno prošla...

Vrlo zanimljiv post s nekim gotovo vanvremenskim tezama...

Otvaraju se mnoga pitanja:
-da razgovarali smo o tome ali i još o mnogočemu...Oli nije nikada i ništa zaboravio, upamtite to...Oli vodi detaljan dnevnik i bilješke, zato mu se i ne može desiti nikakav kontrabas, ili nešto nejasno, čak i nakon 25 godina.
-zašto Vi mislite da bilo šta i bilo kome možete uvjetovati?
-što nedostaje sadašnjim vlasnicima? Mislite li da im išta i nedostaje?
-mislite li od njih (sadašnjih) tražiti boračku mirovinu kao i od novih vlasnika? Znam sigurno da to želite od novih vlasnika, ali zašto to ne tražite i od starih? Mislite li da ćete nove jednostavnije preveslati?
-zašto bi administrator morao biti i vlasnik?
-zašto bi vlasnik morao biti administrator?
-mislite li da nešto nedostaje sada portalu i forumu, ako tako mislite objasnite detaljno bez uvijanja i prodaje magle?
-naravno sva ova pitanja su za zlog Babaosa...
-Oli je uvijek spreman za pregovore...


A ne, gospodo draga :naughty: :naughty: . Nema nista od trgovine uprkos vasim izuzetnim menadzerskim sposobnostima. Znam da se ne ponasam razlozno za ova moderna vremena gde sve ima svoju cenu, ali ipak bih ostavio ovaj forum kao besplatnu neprofitabilnu igracku za matore decake. Mozemo napraviti temu za dobrovoljno prijavljenog moderatora, pa da vidimo vredi li cemu. Cujte, pa ko danas placa avansno. :lol:


Aaa, štaš, taki sam kaki sam...Gulim do kosti, uvijek, jer samo tako se vidi suština u izvornom obliku...Gadno je to i zajebano, ali tako to ide...

Opažam i napominjem slijedeće stvari:
prva napomena
pitanja koja sam postavio, postavio sam onome tko je otvorio temu, znači Babaosu, molim da mi on odgovori, stavku po stavku ako može da bi sve, i svima bilo puno jasnije...

drugo opažanje
Zell kaže da nema ništa od trgovine, u redu bio je jasan i konkretan. Svima potencijano zainteresiranima, treba biti jasno, nije na prodaju...
Predlažem da razmisli o poklanjanju... Iz slijedećih razloga:
-poklanjanje definitvno nije trgovina, i svakako samim time već može doći u obzir;
-poklanjanje može biti: vrlo plemenito, korisno i produktivno;
-plemenito, korisno i produktivno, poklanjanje može biti, ako poklanjate:
-nešto što Vi ne koristite, a nekome može koristiti;
-nešto što vama ne treba, sigurno nekome može trebati;
-nešto što vi ne koristite s maksimalnim kapacitetom, neko bi to možda mogao bolje iskoristiti;
-nešto čega ste se zasitili i izgustirali, neki to možda nikada nisu niti vidjeli a niti probali;

Za poklone važe još i slijedeća pravila:
-nije sramota, zatražiti poklon pod nekim specifičnim uvjetima;
-pokoniti treba, dok poklon treba poklonoprimcu, kada eventualni poklonoprimac nabavi sebi takav isti potencijalni poklon Vaš poklon mu onda ne treba;
-poklonom ste sigurno nekoga usrećili, barem jednoga, onoga koji je poklon primio, a možda i onoga ko je poklonio;
-pokloniti treba dok je za poklon važeći "rok upotrebe";
-pokloniti treba dok se još ima što za pokloniti;
-pametnome poklonite 5 EURO, i usrećite ga za cijeli život, a budali da poklonite 50000 EURO, nije mu dosta;
-poklonjenom "konju" se ne gleda u zube;

Osobno, nikada nisam tražio, a niti dobio nikakav poklon....

Treće opažanje
...besplatna neprofitabilna igračka za matore dečake...
-nije tu ništa besplatno, registracija domene, internet i telefonski provajderi svaki sve svoje dobiju, i ništa tu nije besplatno;
-možda se to u prvi mah ne vidi, ali sigurno je baš tako;
-osim toga siguran sam da korisnici foruma ne bi popreko gledali na nekakav poklon (ettt, pravi primjer je Babaos, Babaos očekuje da mu se pokloni "boračka" penzija, iako on i svi mi vrlo dobro znamo da se ista ne može zaslužiti pod "jorgan planinom" ali on ipak očekuje da mu se ista pokloni)

Četvrto opažanje
...Čujte, pa ko danas placa avansno?...
-pa zapravo svi, samo avansno i plaćamo...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir


Return to Pitanja, primedbe, pohvale...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron