PRAVILNIK MC ZA 2012.- PREDLOZI

Re: PRAVILNIK MC ZA 2012.- PREDLOZI

Postby feniks » Sat Nov 05, 2011 8:55 am

Svetlo na kraju tunela...doduše slabo se vidi,ali...
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: PRAVILNIK MC ZA 2012.- PREDLOZI

Postby oli » Sun Nov 06, 2011 2:17 pm

I što bi na sjednici? Ili je i to proglašeno tajnom kao i sama sjednica?Feniksiću?Mili adminu?Satanko?Ostali funkcioneri i rukovodioci?
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: PRAVILNIK MC ZA 2012.- PREDLOZI

Postby Boža Jawa » Sun Nov 06, 2011 2:42 pm

U potpunosti se pridruzujem Olijevom pitanju. Zaista nemam nikakvih informacija (Nemam nameru da trosim skupe impulse da bih saznao sta se konacno dogovorilo. A i informacije bi bile suvise licne). Neka zato neko napise koju rec o sastanku, valjda su clanovi ovog foruma to zasluzili!
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: PRAVILNIK MC ZA 2012.- PREDLOZI

Postby feniks » Sun Nov 06, 2011 4:27 pm

Šta reći?...nisam potparol za štampu,....nemam mandat za to,a i drago mi je zbog toga.Prepustiću Vašem predsedniku da sam objavi sve informacije.
Mada mnogi tvrde,da je humor zdrav,u razumnim granicama,ali ako se konzumira u prevelikim količinama...goji,a ja imam nameru da malo vozim i u hepeningu,pa moram da se čuvam,tamo je žestoka konkurencija,...ima mnogo više od 2-3 vozača.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: PRAVILNIK MC ZA 2012.- PREDLOZI

Postby oli » Sun Nov 06, 2011 4:47 pm

feniks wrote:Šta reći?...nisam potparol za štampu,....nemam mandat za to,a i drago mi je zbog toga.Prepustiću Vašem predsedniku da sam objavi sve informacije.
Mada mnogi tvrde,da je humor zdrav,u razumnim granicama,ali ako se konzumira u prevelikim količinama...goji,a ja imam nameru da malo vozim i u hepeningu,pa moram da se čuvam,tamo je žestoka konkurencija,...ima mnogo više od 2-3 vozača.

Feniksiću pa nemoj tako, budeš li ovako nastavio izvrdavati shvatiti ću to kao atak na poziciju admina našeg najmilijeg sporovoznog...Nas (mene) zanima tvoj stav i stav tvoga kluba, a za to imaš mandat...
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: PRAVILNIK MC ZA 2012.- PREDLOZI

Postby feniks » Sun Nov 06, 2011 6:12 pm

Naš kub je imao 9 predloga...prošli su samo 1,5....predlog za novog predsednika nije prošao u odnosu 4:3(1 uzdržan).Tako da je potvrđen reizbor starog i to je to.Zanimljivo je bilo gledati i slušati neke ljude koji su odbranili reizbor starog predsednika,jer neki od tih ljudi su ne tako davno imali sasvim drugačije mišljenje.Verovatno su čitali naš pravilnik i evoluirali.Moja greška je kao predsednika kluba,što se nisam apsolutno bavio lobiranjem te ideje.Naravno naš klub nije i ne može biti zadovoljan i na nekom od narednih sastanaka će mo odlučiti o daljnim potezima.Ovom prilikom se zahvaljujem svima koji su podržali naše predloge.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: PRAVILNIK MC ZA 2012.- PREDLOZI

Postby Zel99 » Sun Nov 06, 2011 8:05 pm

Nas klub ima bolji procenat. Od tri predloga proslao je 1 i to onako usput jer je starim pravilnikom bio ispusten.
Dakle B klasa ostaje do 500ccm, tj. Englezi i Bmw-i djuture sa Japancima. Slazem se sa trendom da se ne povecava broj klasa, ali sto bi Krsta rekao prdavci su napravili jos jednu klasu sto znaci da taj nacin razmisljanja za njih ne vazi.
Za zajednicki sampionata sa Rumunima niko nije imao ni ideju kako to moze da se realizuje, tako da taj predlog za sada nije ozbiljno uzet u razmatranje.
Prosla je samo dopuna pravilnika da se u Open specijalu kao u MK klasama koristi tehnika do 1984 (samo sto, je u MK to 1978) s tim da se ovoj klasi pridruzuju GP masine od 81ccm+. Dakle sve kao u AA i npr u hrvatskom prvenstvu.
Bili smo medju ona 3 kluba sto su glasali za novog kandidata. Licno smatram da ovaj put izbor predsednika nije bio od presudnog znacaja, ali je dobro sto je do izbora doslo i sto ima razlicitih misljenja. :D
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: PRAVILNIK MC ZA 2012.- PREDLOZI

Postby Zel99 » Sun Nov 06, 2011 10:23 pm

Boža Jawa wrote:U potpunosti se pridruzujem Olijevom pitanju. Zaista nemam nikakvih informacija (Nemam nameru da trosim skupe impulse da bih saznao sta se konacno dogovorilo. A i informacije bi bile suvise licne). Neka zato neko napise koju rec o sastanku, valjda su clanovi ovog foruma to zasluzili!


Bozo da si kojim slucajem bio prisutan tesko bi se odbranio od funkcije sekretara Moto klasika. Sta vise ako ne zelis da se branis mesto te ceka. :D
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: PRAVILNIK MC ZA 2012.- PREDLOZI

Postby Boža Jawa » Sun Nov 06, 2011 10:41 pm

Pa onda sve cestitke reizabranom Predsedniku!
Ja bih najvise voleo da vidim Zel-a na tom mestu, ali i ovo je sasvim prihvatljivo resenje. Da sam imao tu privilegiju, i ja bih svojim glasom potvrdio isto.
Naravno, ostajem i dalje pri stavu da je poslednja svinjarija da se Predsednik klasika bira od strane predsednika klubova. Onaj koji je to smislio i progurao, je zao i bolestan um. Osim toga to je i protivzakonito. Ali stvari se ovde tesko menjaju...
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: PRAVILNIK MC ZA 2012.- PREDLOZI

Postby krsta63 » Sun Nov 06, 2011 11:42 pm

I have a dream that one day this nation will rise up and live out the true meaning of its creed: "We hold these truths to be self-evident, that all men are created equal."
Do tada, Bozo, obojica ima samo da cestitamo
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: PRAVILNIK MC ZA 2012.- PREDLOZI

Postby feniks » Mon Nov 07, 2011 12:00 am

Ti ćeš i taj događaj prespavati ... :violin:
Last edited by feniks on Mon Nov 07, 2011 12:07 am, edited 1 time in total.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: PRAVILNIK MC ZA 2012.- PREDLOZI

Postby krsta63 » Mon Nov 07, 2011 12:04 am

Vidis,izglasali koga su hteli, jos nas....
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: PRAVILNIK MC ZA 2012.- PREDLOZI

Postby Boža Jawa » Mon Nov 07, 2011 12:06 am

krsta63 wrote:I have a dream that one day this nation will rise up and live out the true meaning of its creed: "We hold these truths to be self-evident, that all men are created equal."
Do tada, Bozo, obojica ima samo da cestitamo

Kako bre obojica!?!!??! Nadam se da svako ko vozi klasik razmislja na slican nacin.
Ako placamo skupe licence i kotizacije, stavljamo glavu u torbu vozeci po nazovi pistama, sve sami finansiramo... Pa imamo valjda pravo i da biramo ovna-predvodnika.
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: PRAVILNIK MC ZA 2012.- PREDLOZI

Postby krsta63 » Mon Nov 07, 2011 12:08 am

Mislim da je vreme za pravu stvar
Image

U bre to nisu oni pravi :lol: :lol: :lol:
Eto naljuti se i ode. Ma cuti bre Bozo, jos samo mi falimo, pa i ovako sednica trajala cetiri sata. Pusti neka pisu pravila, nase je da vozimo, ako uopste vozimo :think:
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: PRAVILNIK MC ZA 2012.- PREDLOZI

Postby krsta63 » Mon Nov 07, 2011 12:20 am

feniks wrote:Ti ćeš i taj događaj prespavati ... :violin:

Jos sam samo ja falio.Prosle godine sam uradio najpametniju stvar i... nisam dosao. Vratio sam se sa naplatne rampe. Ove godine sam bio pametniji i odlucio dva dana ranije da ne dodjem. Lakse ste mogli da se dogovorite.
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

PreviousNext

Return to Pitanja, primedbe, pohvale...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests

cron