Nova klasa?

Re: Nova klasa?

Postby stanko61 » Tue Mar 08, 2011 6:11 pm

Sta te vise dovodi u nedoumicu????
sto sam povukao rucnu ili,,
sto sam stisnuo guzu???
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Nova klasa?

Postby stanko61 » Tue Mar 08, 2011 6:26 pm

Bolje karting nego utrka na poštarskom Tomosima.....,
he he he,, pa tu ti je kraj :lol: :lol: :lol:
postanski tomos mi je doneo:
-prosle godine 8)
1 mesto (sha....) MC Srbije :D
5 mesto u Europi
-ove godine 8)
1 mesto u Europi,, casal.....itd
-sledece godine, pregovori su vec u toku, ucesce u GP
Zamisli gde bi mi bio kraj,,?, da sam imao neki redovan motor,
ma vec sad, treba da trazis autogram od mene :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Nova klasa?

Postby babaos » Tue Mar 08, 2011 7:08 pm

Pa ti nisi loš.Ali malo si previše temperamentan.Ja te poštujem na dva načina.Dobar si čovjek i vodiš srpski Classik koji mi puno znači jel sam i ja dio toga od samog početka.Ostalo se da urediti.Osim toga mogao bi sa babom bar na 8.mart biti pažljiv....,dao si mi šlagwort za novu temu.....,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Nova klasa?

Postby feniks » Tue Mar 08, 2011 7:10 pm

babaos wrote:Pa ti nisi loš.Ali malo si previše temperamentan.Ja te poštujem na dva načina.Dobar si čovjek i vodiš srpski Classik koji mi puno znači jel sam i ja dio toga od samog početka.Ostalo se da urediti.Osim toga mogao bi sa babom bar na 8.mart biti pažljiv....,dao si mi šlagwort za novu temu.....,



:clap: :clap: :clap:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Nova klasa?

Postby feniks » Tue Mar 08, 2011 7:13 pm

babaos wrote:Pa ti nisi loš.Ali malo si previše temperamentan.Ja te poštujem na dva načina.Dobar si čovjek i vodiš srpski Classik koji mi puno znači jel sam i ja dio toga od samog početka.Ostalo se da urediti.Osim toga mogao bi sa babom bar na 8.mart biti pažljiv....,dao si mi šlagwort za novu temu.....,


:bow-blue: :occasion-gift:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Nova klasa?

Postby sasa402 » Wed Mar 09, 2011 1:30 am

Drago mi je da je moj predlog izazvao konstruktivnu raspravu.(stari politicar, a) tako da cu ga jos pojasniti. Takmicari, motorcikli, vec postoje i oni voze tako da to nije problem.Baba je lepo primetio da bi njihovo izdvajanje u posebnu klasu doprinelo promociji klasika, i sprecilo panicni odlazak publike posle zadmje stock trke. To bi klasik sampionat ucinilo interesantnijim sponzorima, sto je sada vrlo bitno. To je moj predlog, licno poznajem sve vozace superbajka koji voze u 600, pa ako treba neki dogovor nije problem. :?
Image
User avatar
sasa402
 
Posts: 253
Joined: Tue Feb 01, 2011 12:30 am

Re: Nova klasa?

Postby feniks » Wed Mar 09, 2011 4:51 pm

Otvorio sam temu "PRAVILNIK ZA 2012.-PREDLOZI",....pa ovaj tvoj predlog prebaci tamo,neka bude sastavni deo svih ostalih,budućih predloga.... :handgestures-thumbup:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Nova klasa?

Postby sasa402 » Tue Mar 15, 2011 1:34 am

Ko je pametan shvatice.Uzalud sam se ponadao, al mozda nekad, negde, s nekim.... :think:
Image
User avatar
sasa402
 
Posts: 253
Joined: Tue Feb 01, 2011 12:30 am

Re: Nova klasa?

Postby feniks » Tue Mar 15, 2011 6:28 pm

Pa šta si pokiso...predlog je dobar.....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Nova klasa?

Postby sasa402 » Wed Mar 16, 2011 11:52 am

Predlog je super, al izgleda da niko nije zaineresovan da oko njega na stazi brundaju malo ozbiljniji i brzi motorcikli (ne vozaci). Ide se na proverenu foru , te drugovi ovakocemo te drugovi onakocemo, ustvari na kraju sezone svako kuci odnese sebi namenjeni pehar, bez potrebe da se ista menja, jer zasto bi tu sad neko vozio brzo. Zatvaraju se oci pred cinjenicom da trke revijalnog tipa publici nisu inersesantne, a samim tim ni sponzorima, sto je posebno sada veoma bitno. Dajte ljudi da se malo osvrezi sampionat, pa zar vam je stvarno interesantno da vozite samo pred svojim mehanicarima. Ja mogu da pomognem u prebacivanju nekadasnjeg superbajka u klasik, sto uostalom i njima odgovara. ZAmislite, konacno publika, sponzori, i medijska propracenost izvan ograde staze-a ?
Image
User avatar
sasa402
 
Posts: 253
Joined: Tue Feb 01, 2011 12:30 am

Re: Nova klasa?

Postby stanko61 » Wed Mar 16, 2011 8:04 pm

To bi bilo lepo, samo kako? :D
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Nova klasa?

Postby babaos » Wed Mar 16, 2011 10:58 pm

sasa402 wrote:Predlog je super, al izgleda da niko nije zaineresovan da oko njega na stazi brundaju malo ozbiljniji i brzi motorcikli (ne vozaci). Ide se na proverenu foru , te drugovi ovakocemo te drugovi onakocemo, ustvari na kraju sezone svako kuci odnese sebi namenjeni pehar, bez potrebe da se ista menja, jer zasto bi tu sad neko vozio brzo. Zatvaraju se oci pred cinjenicom da trke revijalnog tipa publici nisu inersesantne, a samim tim ni sponzorima, sto je posebno sada veoma bitno. Dajte ljudi da se malo osvrezi sampionat, pa zar vam je stvarno interesantno da vozite samo pred svojim mehanicarima. Ja mogu da pomognem u prebacivanju nekadasnjeg superbajka u klasik, sto uostalom i njima odgovara. ZAmislite, konacno publika, sponzori, i medijska propracenost izvan ograde staze-a ?




Bravo saša.Ovaj post je po mom ukusu.Konačno prilika da se neke stvari demistificiraju... :clap:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Nova klasa?

Postby Zel99 » Sat Mar 19, 2011 2:46 am

sasa402 wrote:Predlog je super, al izgleda da niko nije zaineresovan da oko njega na stazi brundaju malo ozbiljniji i brzi motorcikli (ne vozaci). Ide se na proverenu foru , te drugovi ovakocemo te drugovi onakocemo, ustvari na kraju sezone svako kuci odnese sebi namenjeni pehar, bez potrebe da se ista menja, jer zasto bi tu sad neko vozio brzo. Zatvaraju se oci pred cinjenicom da trke revijalnog tipa publici nisu inersesantne, a samim tim ni sponzorima, sto je posebno sada veoma bitno. Dajte ljudi da se malo osvrezi sampionat, pa zar vam je stvarno interesantno da vozite samo pred svojim mehanicarima. Ja mogu da pomognem u prebacivanju nekadasnjeg superbajka u klasik, sto uostalom i njima odgovara. ZAmislite, konacno publika, sponzori, i medijska propracenost izvan ograde staze-a ?


Mediji, sponzori, publika...hmm... lepo zvuci, ali iskreno govoreci ne znam koliko je to realno. Pa i na AA da nije pratilaca iz ekipe mrka kapa sa publikom. Zapadnjacima je to lepa i ne preskupa razonoda, pogotovo za ljude u zrelim godinama. Kod nas i nije bas tako, pa je ovaj sport rezervisan za "ludake" koji cesto ni sebi ne mogu da objasne zasto to rade, a kamoli sirokim narodnim masama.
Neki kriterijum za klase motocikla ipak mora da postoji. Ti superbajkovi su sada verovatno solidno jeftinija roba od recimo nekog ozbiljnije pripremljenog motocikla za klasik. Verovatno ih i ima. Najbolje bi bilo da ih je dovoljno za celu jednu klasu (makar promotivnu), pa da se potrpamo u istu diviziju i udri...
Vidim da je hepening 600 negde liberalan u pogledu kubikaze za starija godista. Zato sam i rekao da bi neko od nas mogao da se proba tamo. Makar da povuce nogu i priblizi RR i MC, sve dok ozbiljniji ljudi ne shvate da je to sustinski ista stvar, samo sve u svoje vreme.
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Nova klasa?

Postby krsta63 » Mon Mar 21, 2011 1:31 pm

U koje vreme?
User avatar
krsta63
 
Posts: 1493
Joined: Mon Oct 11, 2010 1:50 pm

Re: Nova klasa?

Postby feniks » Mon Mar 21, 2011 1:34 pm

Pa u neko vreme...verovatno... :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

PreviousNext

Return to Pitanja, primedbe, pohvale...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 31 guests

cron