Nova klasa?

Nova klasa?

Postby sasa402 » Mon Mar 07, 2011 11:35 pm

Gledajuci slike iz vasih garaza jasno je da mnogi imaju superbajkove starije generacije, a u road racingu za njih vec postoji klasa. Malo je nelogicno da oni voze zajedno sa motorima starim par meseci, a svuda u svetu imaju takmicenja u okviru moto klasika. Ovo su moja dobronamerna zapazanja, postoje stari trkacki motori, stari vozaci, zasto ne voze voze u klasku.Poznajem jos trojicu koji bi rado uzeli ucesce kada bi se odvojilo Classic Superbike od novih sestotica. :think:
Image
User avatar
sasa402
 
Posts: 253
Joined: Tue Feb 01, 2011 12:30 am

Re: Nova klasa?

Postby feniks » Tue Mar 08, 2011 11:20 am

sasa402 wrote:Gledajuci slike iz vasih garaza jasno je da mnogi imaju superbajkove starije generacije, a u road racingu za njih vec postoji klasa. Malo je nelogicno da oni voze zajedno sa motorima starim par meseci, a svuda u svetu imaju takmicenja u okviru moto klasika. Ovo su moja dobronamerna zapazanja, postoje stari trkacki motori, stari vozaci, zasto ne voze voze u klasku.Poznajem jos trojicu koji bi rado uzeli ucesce kada bi se odvojilo Classic Superbike od novih sestotica. :think:



Oprosti....ali ja tebe ništa nisam razumeo.... :think: ko vozi zajedno sa motorima novije generacije i koja klasa je rezervisana u RR za motore starije generacije....?ajde molim te malo to razjasni,.... :pray:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Nova klasa?

Postby babaos » Tue Mar 08, 2011 11:30 am

feniks wrote:
sasa402 wrote:Gledajuci slike iz vasih garaza jasno je da mnogi imaju superbajkove starije generacije, a u road racingu za njih vec postoji klasa. Malo je nelogicno da oni voze zajedno sa motorima starim par meseci, a svuda u svetu imaju takmicenja u okviru moto klasika. Ovo su moja dobronamerna zapazanja, postoje stari trkacki motori, stari vozaci, zasto ne voze voze u klasku.Poznajem jos trojicu koji bi rado uzeli ucesce kada bi se odvojilo Classic Superbike od novih sestotica. :think:



Oprosti....ali ja tebe ništa nisam razumeo.... :think: ko vozi zajedno sa motorima novije generacije i koja klasa je rezervisana u RR za motore starije generacije....?ajde molim te malo to razjasni,.... :pray:



Pa misli na ZXR-ove koji imaju svoju klasu(hepening) u rod racingu.Bar mislim da razmišlja u tom smjeru.Ideja mu uopće nije loša.Ali.I ovaj specijal je nekima tako teško pao.Misle da su uljezi u natjecanju.Vodio sam mučnu raspravu na tu temu sa jednim članom vašeg Classika.Ja mislim da bi bilo to jako dobro.Classic bi se profilirao u uzbiljnu trkačku disciplinu a to bi za pobliku bio dobar mamac.I za natjecatelje....,
Last edited by babaos on Tue Mar 08, 2011 11:38 am, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Nova klasa?

Postby feniks » Tue Mar 08, 2011 11:31 am

Ahaaaaaa...da sada shvatam...treba mi malo više vremena... :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Nova klasa?

Postby feniks » Tue Mar 08, 2011 11:32 am

U ovom trenutku to je trenutno utopija.....možda sledeće godine....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Nova klasa?

Postby feniks » Tue Mar 08, 2011 11:37 am

Svake godine je bilo tako.....dobrih ideja....kao ono znam bar petoricu koji bi se takmičili u ovoj klasi,hajde da napravimo...klasa se napravi,a ne dođe ni jedan....ili dođe samo jedan,koji je uvek prvi(primer: bivša klasa C5)...Moraće se tražiti bankarska garancija za takve ideje u budućnosti,što ne znači da je ideja loša,naprotiv...
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Nova klasa?

Postby babaos » Tue Mar 08, 2011 11:43 am

feniks wrote:Svake godine je bilo tako.....dobrih ideja....kao ono znam bar petoricu koji bi se takmičili u ovoj klasi,hajde da napravimo...klasa se napravi,a ne dođe ni jedan....ili dođe samo jedan,koji je uvek prvi(primer: bivša klasa C5)...Moraće se tražiti bankarska garancija za takve ideje u budućnosti,što ne znači da je ideja loša,naprotiv...



Po tvom je trebalo popisati sve potencijalne korisnike prije nego su izmislili električnu energiju(struju).Pa šta ako nema odma kandidata.Na šta da se hvataju kandidati.Na priču ? pa logičnije je da je mamac pravilnik.Naravno ozbiljan,jasan i nedvosmislen.Ideja je prilično dalekovidna.Sve čestitke autoru......,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Nova klasa?

Postby feniks » Tue Mar 08, 2011 11:45 am

Ali svaka nova klasa zahteva promenu organizacione šeme organizatoru,vreme,nagrade,treninzi......nekada su prijave takmičara išle pre trke najmanje 2 nedelje i onda si mogao tako da se organizuješ...nije to ništa čudno.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Nova klasa?

Postby stanko61 » Tue Mar 08, 2011 11:59 am

babaos wrote:
feniks wrote:Svake godine je bilo tako.....dobrih ideja....kao ono znam bar petoricu koji bi se takmičili u ovoj klasi,hajde da napravimo...klasa se napravi,a ne dođe ni jedan....ili dođe samo jedan,koji je uvek prvi(primer: bivša klasa C5)...Moraće se tražiti bankarska garancija za takve ideje u budućnosti,što ne znači da je ideja loša,naprotiv...



Po tvom je trebalo popisati sve potencijalne korisnike prije nego su izmislili električnu energiju(struju).Pa šta ako nema odma kandidata.Na šta da se hvataju kandidati.Na priču ? pa logičnije je da je mamac pravilnik.Naravno ozbiljan,jasan i nedvosmislen.Ideja je prilično dalekovidna.Sve čestitke autoru......,

Sta bi ti?
od klasika da napravis ringispil?
mogli bi da uvedemo i karting,,, i recimo autice na sudaranje pa pravi lunapark :hand:
zasto ti mislis da je svaka tvoja ideja dobra? :snooty:
iskustvo je pokazalo drugacije,,,, klasa se napravi,a ne dođe ni jedan...,,,
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Nova klasa?

Postby babaos » Tue Mar 08, 2011 1:14 pm

Bože oprosti mu......,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Nova klasa?

Postby 69 » Tue Mar 08, 2011 3:27 pm

babaos wrote:Bože oprosti mu......,



Pa šta mu Boža ima opraštati? :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: Nova klasa?

Postby Zel99 » Tue Mar 08, 2011 4:13 pm

sasa402 wrote:Gledajuci slike iz vasih garaza jasno je da mnogi imaju superbajkove starije generacije, a u road racingu za njih vec postoji klasa. Malo je nelogicno da oni voze zajedno sa motorima starim par meseci, a svuda u svetu imaju takmicenja u okviru moto klasika. Ovo su moja dobronamerna zapazanja, postoje stari trkacki motori, stari vozaci, zasto ne voze voze u klasku.Poznajem jos trojicu koji bi rado uzeli ucesce kada bi se odvojilo Classic Superbike od novih sestotica. :think:


Ako nece oni u Klasik, mozemo mi kod njih u 600. To je hepening pa valjda nismo u prekrsaju :think:
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Nova klasa?

Postby babaos » Tue Mar 08, 2011 6:04 pm

Neznam zašto ali svi koji su na vlasti imaju ptičje sljepilo i boje se novih procesa koji se ne mogu spriječiti.Ali oni uspiju to zaustaviti na neko vrijeme.Eto zell99,neđo i 69-tka reagirali su u skladu sa potrebnim trkačkim svjetonazorom.Predsjednik povukao ručnu i stisnuo Guzu.....,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Nova klasa?

Postby babaos » Tue Mar 08, 2011 6:05 pm

Predsjednik povukao ručnu i stisnuo Guzu.....,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Nova klasa?

Postby babaos » Tue Mar 08, 2011 6:07 pm

stanko61 wrote:
babaos wrote:
feniks wrote:Svake godine je bilo tako.....dobrih ideja....kao ono znam bar petoricu koji bi se takmičili u ovoj klasi,hajde da napravimo...klasa se napravi,a ne dođe ni jedan....ili dođe samo jedan,koji je uvek prvi(primer: bivša klasa C5)...Moraće se tražiti bankarska garancija za takve ideje u budućnosti,što ne znači da je ideja loša,naprotiv...



Po tvom je trebalo popisati sve potencijalne korisnike prije nego su izmislili električnu energiju(struju).Pa šta ako nema odma kandidata.Na šta da se hvataju kandidati.Na priču ? pa logičnije je da je mamac pravilnik.Naravno ozbiljan,jasan i nedvosmislen.Ideja je prilično dalekovidna.Sve čestitke autoru......,

Sta bi ti?
od klasika da napravis ringispil?
mogli bi da uvedemo i karting,,, i recimo autice na sudaranje pa pravi lunapark :hand:
zasto ti mislis da je svaka tvoja ideja dobra? :snooty:
iskustvo je pokazalo drugacije,,,, klasa se napravi,a ne dođe ni jedan...,,,



Bolje karting nego utrka na poštarskom Tomosima.....,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Next

Return to Pitanja, primedbe, pohvale...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron