Predsednici srpskog klasika-Buca,Draguljče,Sale,Kali,Stanko

Re: Predsednici srpskog klasika-Buca,Draguljče,Sale,Kali,Sta

Postby babaos » Thu Mar 03, 2011 10:07 pm

feniks wrote::lol: :lol: :lol:...moraću ja ipak tebe na tečaj hrvatskog upisati..... :lol:



Ja imam u Osijeku crtački i slikarski tečaj.Možeš navratiti.Stanko je već formirani slikar a ti ništa ....,Ima tu i neke priče a ne samo inspiracija....,Vi statističari,knjigovodstvenici,poslovni komunikatori,gospodarstvenici,poduzetnici,novčarstvenici vi sve znate šta netreba ....,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Predsednici srpskog klasika-Buca,Draguljče,Sale,Kali,Sta

Postby feniks » Thu Mar 03, 2011 10:30 pm

babaos wrote:
feniks wrote::lol: :lol: :lol:...moraću ja ipak tebe na tečaj hrvatskog upisati..... :lol:



Ja imam u Osijeku crtački i slikarski tečaj.Možeš navratiti.Stanko je već formirani slikar a ti ništa ....,Ima tu i neke priče a ne samo inspiracija....,Vi statističari,knjigovodstvenici,poslovni komunikatori,gospodarstvenici,poduzetnici,novčarstvenici vi sve znate šta netreba ....,


Pa važno je da neko zna sve što treba.....hvala dragom bogu što te imamo.... :mrgreen: ...ostali bi u neznanju ..... :think:

P.S.....Jel se ti to možda potajno kandiduješ za predsednika moto klasika?.....pošto je sve otvoreno,ništa nije nemoguće..reci ako ti treba podrška,....na ovaj način,nećeš je dobiti... :naughty:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Predsednici srpskog klasika-Buca,Draguljče,Sale,Kali,Sta

Postby TT600 » Thu Mar 03, 2011 10:42 pm

Uz duzno postovanje ( cini mi se da je tema malo otisla u off ) evo cime se Buca trenutno bavi

Nova knjiga u pripremi

http://www.youtube.com/watch?v=ST8-r97VKt4

http://www.youtube.com/watch?v=gNNyfl80 ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=Qvk6DmWI ... re=related
TT600
 
Posts: 6
Joined: Tue Feb 22, 2011 9:25 pm
Location: Vrsac

Re: Predsednici srpskog klasika-Buca,Draguljče,Sale,Kali,Sta

Postby babaos » Thu Mar 03, 2011 10:56 pm

TT600 wrote:Uz duzno postovanje ( cini mi se da je tema malo otisla u off ) evo cime se Buca trenutno bavi

Nova knjiga u pripremi

http://www.youtube.com/watch?v=ST8-r97VKt4

http://www.youtube.com/watch?v=gNNyfl80 ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=Qvk6DmWI ... re=related



Znamo za njegove aktivnosti danas.Informirani smo u potpunosti.Putovao u južnu Ameriku.Pisao putopice i objavio knjigu.Sad priprema novu knjigu.Ali mi ovdje pokušavamo saznati kako je to bilo nekad kad je on bio predsjednik.Usput se malo i igramo.Malo šale usput dobro dođe.I dalje nemogu skužiti zašto je off ?
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Predsednici srpskog klasika-Buca,Draguljče,Sale,Kali,Sta

Postby babaos » Thu Mar 03, 2011 11:01 pm

feniks wrote:
babaos wrote:
feniks wrote::lol: :lol: :lol:...moraću ja ipak tebe na tečaj hrvatskog upisati..... :lol:



Ja imam u Osijeku crtački i slikarski tečaj.Možeš navratiti.Stanko je već formirani slikar a ti ništa ....,Ima tu i neke priče a ne samo inspiracija....,Vi statističari,knjigovodstvenici,poslovni komunikatori,gospodarstvenici,poduzetnici,novčarstvenici vi sve znate šta netreba ....,


Pa važno je da neko zna sve što treba.....hvala dragom bogu što te imamo.... :mrgreen: ...ostali bi u neznanju ..... :think:

P.S.....Jel se ti to možda potajno kandiduješ za predsednika moto klasika?.....pošto je sve otvoreno,ništa nije nemoguće..reci ako ti treba podrška,....na ovaj način,nećeš je dobiti... :naughty:



Ništa nije nemoguće.Otvorili ste prvenstvo zar ne ili ja to sanjam.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Predsednici srpskog klasika-Buca,Draguljče,Sale,Kali,Sta

Postby feniks » Thu Mar 03, 2011 11:05 pm

Šta tu sada nisi razumeo?....pa zato sam te i pitao to što sam te pitao....da ponovim?....ako ti treba podrška reci,...na čudan način vodiš kampanju...daj nekom stručnom licu da to radi,a ti slikaj i diskutuj...bićeš produktivniji..... :D
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Predsednici srpskog klasika-Buca,Draguljče,Sale,Kali,Sta

Postby TT600 » Thu Mar 03, 2011 11:19 pm

babaos wrote:
TT600 wrote:Uz duzno postovanje ( cini mi se da je tema malo otisla u off ) evo cime se Buca trenutno bavi

Nova knjiga u pripremi

http://www.youtube.com/watch?v=ST8-r97VKt4

http://www.youtube.com/watch?v=gNNyfl80 ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=Qvk6DmWI ... re=related



Znamo za njegove aktivnosti danas.Informirani smo u potpunosti.Putovao u južnu Ameriku.Pisao putopice i objavio knjigu.Sad priprema novu knjigu.Ali mi ovdje pokušavamo saznati kako je to bilo nekad kad je on bio predsjednik.Usput se malo i igramo.Malo šale usput dobro dođe.I dalje nemogu skužiti zašto je off ?


Napisah # cini mi se ... #
Ne zameri, nov sam na ovom forumu i samo sam redovan posmatrac cele ove price :clap:
TT600
 
Posts: 6
Joined: Tue Feb 22, 2011 9:25 pm
Location: Vrsac

Re: Predsednici srpskog klasika-Buca,Draguljče,Sale,Kali,Sta

Postby Zel99 » Fri Mar 04, 2011 1:15 am

Nemoj da se ustrucavac, sveze krvi nikad nije na odmet. Ni mi koji se dobro znamo i uzivo, a ne samo virtualno ne mozemo bez pazljivog citanja da shvatimo sve sto je izmedju redova.
U engleskom parlamentu sukobljene strne su udaljene dve duzine maca kako bi se izbegao direktan duel. Svi znaju da je to samo zbog tradicije i da je vitestvo ostalo samo za prepricavanje i filmovanje.
Zato, ako ti neko i baci rukavicu slobodno uzvrati uvek ce se naci neko ko ce ti pomoci. :D :D
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Predsednici srpskog klasika-Buca,Draguljče,Sale,Kali,Sta

Postby babaos » Fri Mar 04, 2011 2:35 pm

Što se tiče novopridošlih dobro su došli ali ne s kritikom u prvim postovima.Prije svega i svačega uvijek je potreban neki uvod.
Po nekakvom letimičnom listanju arhive na ovom Forumu zaključujem da nisu zabilježene sve utrke Classica održane u Srbiji.Treba to nadopuniti.Ovaj sajt polako ali sigurno nadilazi interese kluba u vršcu što je i normalno.Dakle čitaocu ove arhive dostupno je samo 19 utrka.Mislim da ih je bilo više(Kraljevo,Aranđelovac itd).
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Predsednici srpskog klasika-Buca,Draguljče,Sale,Kali,Sta

Postby babaos » Fri Mar 04, 2011 9:14 pm

kad je Dragoljče postao hiperaktivan u Classicu Buca nije to mogao pratiti.Došao Draguljče u Vršac na usuglašavanje stavova prema pravilniku i puklo je....,Bila je svađa(ozbiljna)i vrati se Dragoljče u prestolnicu da preuzme vlast.Nekako u isto vrijeme mijenja se vlast u gradu Vršcu klub Gedeon gubi utjecaj te svađa s Dragojlom polako prestaje biti orjentiran na utrke.Nekolicina članova kluba protivi se koncepciji funkcioniranja kluba i osnivaju novi klub koji nastavlja tradiciju organiziranja Classic utrka u Vršcu na Aerodromu.Planovi su bili osim THCR-a još jedna godišnja utrka u gradu Vršcu u vrijeme berbe Grožđa.THCR je trebao da se vozi na produženoj stazi sve do motela.Ali nakon neuspješnog usuglašavanja stavova između Buce i Dragojla krenulo je sve u drugom smjeru.Nestade idilična atmosfera ko mjehur od Sapunice.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Predsednici srpskog klasika-Buca,Draguljče,Sale,Kali,Sta

Postby stanko61 » Fri Mar 04, 2011 9:40 pm

Pa ti ko enciklopedija :shock:
predji u istoricare, mani se slika :D :D :D
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Predsednici srpskog klasika-Buca,Draguljče,Sale,Kali,Sta

Postby babaos » Fri Mar 04, 2011 10:00 pm

stanko61 wrote:Pa ti ko enciklopedija :shock:
predji u istoricare, mani se slika :D :D :D



Još ako mi bobu dovedeš na Forum moglo bi biti nešto.....,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Predsednici srpskog klasika-Buca,Draguljče,Sale,Kali,Sta

Postby babaos » Fri Mar 04, 2011 10:17 pm

Bio sam ambasador vrščanima.Dečki su preko mene uspostavili kontakte sa našim savezom.Predsjednik je došao u Srbiju na razgovore.Bio je i na Batajnici i u Aranđelovcu.Došli su i vozači.Prvi nakon mene dolazi 69-tka i pobjeđuje na THCR-u sa novim rekordom za nagradu od 500 Eura.Sljedeće godine dolazi Kruno kožar sa Ducatiem F1 750 i BMW-om R90S kojeg vozi njegov otac na istoj utrci.To je bila utrka koju pamtim jako dobro.Znao sam da nemam šanse biti u prvih pet i odlučio sam gledati 69-tku i Krunu Kožara.Petković je bio realan za treće mjesto pa Cvjetičanin i Buca.Ja sam mogao biti tek šesti.Na treningu petković je imao problema sa motorom.Nije radio dobro.Slabo je tiskao na brdo.Odlučim voziti na nagovor 69-tke i Krune.I bio sam treći iza 69-tke i Krune.To je bilo za pamćenje.Stisnuo sam tada agresivnije nego ranije na treninzima.Isplatilo se.U najjačoj klasi postolje je bilo na trenutak moje,Krunino i Emilovo.....,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Predsednici srpskog klasika-Buca,Draguljče,Sale,Kali,Sta

Postby stanko61 » Sat Mar 05, 2011 12:12 am

Lepo, lepo ajd sutra cu je nastaviti :D :D
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Predsednici srpskog klasika-Buca,Draguljče,Sale,Kali,Sta

Postby babaos » Sat Mar 05, 2011 1:28 am

Tih četiri pet trka na brdu u Vršcu bile su godišnja svečanost za pionire srpskog Classica.Iz tog vremene malo je ostalo trkača:zell99,Krale,Steva,Boža,Prža i to je to.Dolazili smo sa svih strana željni druženja.Bio bi u Vršcu dan ranije.Sjedilo se kod Buce u roditeljskom dvorištu u centru Grada u blizini klubskog kafića.Tik do nas radionica u kojoj zell99 i Buca šarafe u zadnji čas tog BMW-a sa Cilindrima i Klipnjacama home made.Organizatori su bili ambiciozni.Radili su dosta promotivnog materijala uoći svake utrke.Jedne godine snimili su i film o THCR-u.Potegao sam iz Osijeka na premijeru u vršačko kino u domu kulture.Odličan klasičan ugođaj sa filmom u sinemaskopu....,Buca je to dobro vodio.


Image

Uploaded with ImageShack.us
Last edited by babaos on Sat Mar 05, 2011 2:13 pm, edited 2 times in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Pitanja, primedbe, pohvale...

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 20 guests

cron