Koji srpski vozac je najbolji u klasiku

Re: Koji srpski vozac je najbolji u klasiku

Postby babaos » Thu Mar 03, 2011 9:09 pm

feniks wrote:
babaos wrote:Naravno da smišljam uvijek nove i svježe ilustracije.Tako sam dresiran.Ti moje vrline želiš zloupotrebljavati,zašto ?


Mene nisu dresirali...istina,...priznajem tu si u prednosti..... :think:



Od Draguljčeta sam naučio voljeti priznanja......, :clap: :clap: :clap: :clap:


Ove jubilarne postove posvećujem svom prijatelju bobi.Bobo vrati se....,
Last edited by babaos on Thu Mar 03, 2011 9:27 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Koji srpski vozac je najbolji u klasiku

Postby feniks » Thu Mar 03, 2011 9:12 pm

babaos wrote:
feniks wrote:
babaos wrote:Naravno da smišljam uvijek nove i svježe ilustracije.Tako sam dresiran.Ti moje vrline želiš zloupotrebljavati,zašto ?


Mene nisu dresirali...istina,...priznajem tu si u prednosti..... :think:


Od Draguljčeta sam naučio voljeti priznanja......, :clap: :clap: :clap: :clap:



Pre svega čestitam ti na tvom 3000-om postu,..to je za respekt :clap: .......,a što se tiče priznanja,to sam primetio,volite i ti i on da ih dobijete,pa makar i za pljuvanje u dalj.... :mrgreen:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Koji srpski vozac je najbolji u klasiku

Postby feniks » Thu Mar 03, 2011 9:36 pm

babaos wrote:Nije ovo tečaj jezika.Ovo je rasprava koja može biti i autorski koncipirana vlastitim rješenjima.Ja se u svojoj diskusiji ne moram oslanjati na neke provjerene stvari koje ti očekuješ.Ja imam svoju retoriku.Ja se služim ovaj put inačicom za koju cijeli Balkan znade osim tebe.Ali to nije moj problem......,


Ako hoćeš da se autorski aktiviraš u nekoj temi i da pri tome koristiš neka vlastita rešenja,onda ona moraju biti usklađena sa opšte prihvaćenim pravilima,pogotovu ako je jezik u pitanju.To je bitno da bi te drugi razumeli.Pri tome ako koristiš neke nepoznate izraze,moraš ih prvo "patentirati" i onda pretrpeti oštru lingvističku kritiku relevantnih osoba,pa tek onda koristiti slične izraze,ako oni prođu tu kritiku.Inače takva rasprava gubi smisao stručne obrade teme i nema tu težinu koju bi trebala da ima.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Koji srpski vozac je najbolji u klasiku

Postby babaos » Thu Mar 03, 2011 9:50 pm

feniks wrote:
babaos wrote:Nije ovo tečaj jezika.Ovo je rasprava koja može biti i autorski koncipirana vlastitim rješenjima.Ja se u svojoj diskusiji ne moram oslanjati na neke provjerene stvari koje ti očekuješ.Ja imam svoju retoriku.Ja se služim ovaj put inačicom za koju cijeli Balkan znade osim tebe.Ali to nije moj problem......,


Ako hoćeš da se autorski aktiviraš u nekoj temi i da pri tome koristiš neka vlastita rešenja,onda ona moraju biti usklađena sa opšte prihvaćenim pravilima,pogotovu ako je jezik u pitanju.To je bitno da bi te drugi razumeli.Pri tome ako koristiš neke nepoznate izraze,moraš ih prvo "patentirati" i onda pretrpeti oštru lingvističku kritiku relevantnih osoba,pa tek onda koristiti slične izraze,ako oni prođu tu kritiku.Inače takva rasprava gubi smisao stručne obrade teme i nema tu težinu koju bi trebala da ima.



Ajde ajde smiri se,sve ću ti ionako oprostiti.....,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Koji srpski vozac je najbolji u klasiku

Postby feniks » Thu Mar 03, 2011 9:55 pm

babaos wrote:Ajde ajde smiri se,sve ću ti ionako oprostiti.....,



Ti meni? :shock: ...najgore ti je kad je čovek slep kod očiju...pa izgubi kompas.....klasična zamena teza...napada,pa onda smiri se....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Koji srpski vozac je najbolji u klasiku

Postby Zel99 » Fri Mar 04, 2011 1:24 am

babaos wrote:Mislim da si s uvjerenjem postavio ovaj redosljed.Ozbiljan si i pošten pa nisam ni trenutka pomislio da nisi dobro promućkao.Ali i ti znaš po osjećaju se ove stvari baš i nerade.Mora biti oslonac na nešto.Ja ne mogu ponuditi brojke ali jedan predsjednik tog natjecanja mora imati te podatke.Ako ih nema onda je i on i natjecanje na neki način u problemu.Za Petkovića i Nemeta opravdano je mjesto među petoricom.To može i bez podataka.Gledao sam i Krezu.I njemu je mjesto među petoricom sasvim sigurno.I Kusa je tu.Za Zareta nema indikacija i podataka jel praktično nevozi.Tu su još Steva i Pavlović doduše sa manje izgleda ali tu su.


Ispada da nista nisam promasio, bar ne mnogo, ali to sto ti hoces trazi malo vise vremena. Sad vec nije mort sezona, a cinjenice traze malo vise prevrtanja po dokumentima.
Sto se mojih pretpostavki tice gledacu da ih narednih dana malo dokumentujem i iz svog ugla obrazlozim. :D
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Koji srpski vozac je najbolji u klasiku

Postby Boža Jawa » Fri Mar 04, 2011 2:44 pm

babaos wrote:Od tebe bi čovjek očekivao ozbiljniji pristup.I ostali su poput tebe.Lamentiraju samo.Istovare i to je to.Nastupi na utrkama se mjere kako ? pa sa brzinom i plasmanom valjda a ne samo plasmanima i titulama u konkurenciji sa tri natjecatelja ....,Na svakoj utrci postoji lista najboljih po brzinama.Među njima je i onaj najbolji.dajte te podatke povadite već jednom.Sigurno netko ima.Bez brojeva i podataka u ovoj temi nemožemo odabrati heroje.Draguljče sa svojim vozačima vozi one klase u kojima imaju osiguran Pehar.Takav pristup ima i u utrkama vani.To nije šampionski mentalitet.

Ajmo onda ovako Baba :)
Ne mogu da iskopiram drukcije, morao sam da fotografisem ekran. Neka pomogne 69-ka jer ima tu i njega, mislim da je staza bila delimicno vlazna. Za one najnevernije tome evo linka:
http://www.slideshare.net/alpeadriaroad ... a-2classic
I dobro je da Kusa nije pravio velike probleme konkurenciji ovde i da nije vas favorit. Treba sto pre da nastupite preko i pokupite im pehare :)
Image
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: Koji srpski vozac je najbolji u klasiku

Postby babaos » Fri Mar 04, 2011 5:36 pm

Otpočeo je dokazni postupak.Nije loše,nije loše......,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Koji srpski vozac je najbolji u klasiku

Postby Boža Jawa » Sat Mar 05, 2011 2:08 pm

babaos wrote:Otpočeo je dokazni postupak.Nije loše,nije loše......,

Mislim da je i zavrsen.
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: Koji srpski vozac je najbolji u klasiku

Postby babaos » Sat Mar 05, 2011 2:20 pm

To bi ti želio.Ali još ćeš pričekati....,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Koji srpski vozac je najbolji u klasiku

Postby babaos » Sat Mar 05, 2011 2:40 pm

Boža Jawa wrote:
babaos wrote:Otpočeo je dokazni postupak.Nije loše,nije loše......,

Mislim da je i zavrsen.



Zar je dokazni postupak tako kratko trajao.Mora da nešto neštima u tvom završnom procesu dokazivanja.Ako želiš završnu riječ samo izvoli.Imaš riječ i budi precizan i konkretan.....,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Koji srpski vozac je najbolji u klasiku

Postby Boža Jawa » Sat Mar 05, 2011 2:49 pm

Za mene je ova tema zavrsena. Mozete pisati koliko god jos hocete postova.
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: Koji srpski vozac je najbolji u klasiku

Postby babaos » Sat Mar 05, 2011 2:59 pm

Pa odavno želiš da se tema zaključa.Nemaš ti argumente pa si odustao.....,citiraš startnu listu sa Alpe Adria ali ne i rezultate sa te utrke.To je bila utrka sa dosta kiše i jakog vjetra.Nisi ništa dokazao.Tek to moraš uraditi.zanima me jako što dokazuješ ovom startnom listom.Utrka je relevantna,zar ne !?osim toga treba sve to staviti ovdje u kontekst teme....,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Koji srpski vozac je najbolji u klasiku

Postby 69 » Sat Mar 05, 2011 8:04 pm

Boža Jawa wrote: Neka pomogne 69-ka jer ima tu i njega, mislim da je staza bila delimicno vlazna. Za one najnevernije tome evo linka:
http://www.slideshare.net/alpeadriaroad ... a-2classic



Sjećam se te utrke. Petak i subota strašno vrijeme. Vjetar i kiša. Nisam ni izlazio na stazu. Samo na drugi trening, tek toliko da me registriraju, kako bih mogao startati utrku.
Subotnja utrka kiša, borba za goli život. Ispred mene dva Ducatia, na 17 cola gumama, 180 širine, naravno, wet race profil. Završio sam treći.
Nedjeljna utrka suha. Puše prilično snažan vjetar, ali sam vratio dečkima na Ducatiima. Završio sam prvi.
Kusa u prvoj utrci poslednji. Mislim da je imao nekih problema.
U drugoj utrci je bio drugi u Classic 500 sa samo 0.172 tisućinke zaostatke.
Nakon toga su ga izbacili iz Classic 500 i naredne utrke je vozio u Classic open.

Ne volim takve hladne i kišne vikende. Brrrrrr....
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: Koji srpski vozac je najbolji u klasiku

Postby babaos » Sat Mar 05, 2011 8:23 pm

Božo na redu si......,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Pitanja, primedbe, pohvale...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests

cron