Pravilnik moto klasik za 2011

Re: Pravilnik moto klasik za 2011

Postby oli » Tue Nov 01, 2011 11:58 pm

Eee, vidiš sada da je admin, ko što nije, ili moderator, ko što ga nema, časkom bi ovdje uveo red, a na da ga mi moramo pozivati i prozivati...Kada svi pomremo, admin i moderator nam neće trebati...
Osim toga, nije li skupština izborna? Ako jeste zanima me kada će ovdje nastupiti izborna šutnja?
oli
 
Posts: 1778
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:40 am
Location: Beli Manastir

Re: Pravilnik moto klasik za 2011

Postby stanko61 » Wed Nov 02, 2011 12:17 am

sasa402 wrote:Feniks, Feniks, pa zar treba okaciti ono sto ste u trenutku moje nepaznje medjusobno dogovorili i dvojici mojih prijatelja iz Nisa oduzeli po jedno mesto u generalnom. Molim te reci da to nisi znao ulepsaj mi vece.Verovatno su te jedva naterali da budes plasiran ispred Steve.


drveni advokat?????????????
dal si ti svestan ,, ne ne ne nisi svestan, sta pricas
rezultati ce biti objavleni na sajtu MSS, a tamo im je i mesto za objavljivanje
posto se tek sad postavljaju, i jos se ne znaju, odakle ti te informacije, i odakle ti pravo da predsednika prozivas sa takvim dezinformacijama u prevodu,, nemoj,,,, pretero si, kakvo oduzimanje, kome, sta, cemu?????????????????
daj izduvaj gumu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nije problem kad covek nezna
problem je, kad ne zna da nezna
www.stanko.co.rs
User avatar
stanko61
 
Posts: 1953
Joined: Fri Sep 10, 2010 6:56 pm

Re: Pravilnik moto klasik za 2011

Postby Zel99 » Wed Nov 02, 2011 10:29 am

sasa402 wrote:Alo gospodo, sta to cujem Krsta nije treci u Openu. Ja sam vec obavestio sponzore o tom plasmanu, pa lepo molim objasnjenje koje ce biti njima i meni logicno i prihvatljivo za ulozen novac i kolicinu mog (izuzetno skupog) vremena provedenog u Krstinoj garazi. Dakle Stanko argumente na sunce a ne one fore drugovi ovakocemo, drugovi onakocemo. Stanko, nema smajlica ozbiljan sam. Cekam, bez daljih poteza ali ne jos dugo.


Ne znam ko je i gde objavio rezultate. Mozda je to neko sam analizirao po osnovu aktuelnog pravilnika. U svakom slucaju bice sastanka i prilike za tumacenje i usvajanje istih. Ne bih nista prejudicirao. Bolje da se svako zainteresovan dobro pripremi... zivi bili pa videli.
Eto prilike da pricamo o pravilniku za 2012.
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Pravilnik moto klasik za 2011

Postby feniks » Fri Nov 04, 2011 8:35 pm

Sutra dolazimo nespremni na sastanak.........rezultata nema....pa onda verujem da nema ni šta da se usvoji.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Previous

Return to Pitanja, primedbe, pohvale...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron