Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby boba » Mon Nov 22, 2010 3:01 pm

Nego sta! Dakle jednoglasno smo usvojili da je Nemet najbolji.
boba
 
Posts: 826
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby 69 » Mon Nov 22, 2010 10:42 pm

babaos wrote:Limun je uvijek na prodaju ali skup je to nekrijem.Odlično izgleda,jako dobro ide,Stanje odlično.Tri puta je ovaj motor bio uzastopce prvi u Alpe Adria i bezbroj puta u Nacionalnom prvenstvu na pola gasa.Velika cijena za odličan motor.To je u redu zar ne ?



Eh, da mi je provozati jednom neki takav motor...!!




babaos wrote:Šta je bilo bilo je sad je skup...,
...a plako si ko kišna godina za onih par eura! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby babaos » Tue Nov 23, 2010 11:27 am

69 wrote:
babaos wrote:Limun je uvijek na prodaju ali skup je to nekrijem.Odlično izgleda,jako dobro ide,Stanje odlično.Tri puta je ovaj motor bio uzastopce prvi u Alpe Adria i bezbroj puta u Nacionalnom prvenstvu na pola gasa.Velika cijena za odličan motor.To je u redu zar ne ?



Eh, da mi je provozati jednom neki takav motor...!!




babaos wrote:Šta je bilo bilo je sad je skup...,
...a plako si ko kišna godina za onih par eura! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:




To je već jako sofisticirano razmišljanje.Ugledao si se na bobišku.No kako bilo da bilo život neumitno ide dalje i piše životne priče...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby 69 » Tue Nov 23, 2010 6:14 pm

babaos wrote:No kako bilo da bilo život neumitno ide dalje i piše životne priče...,



Bilo je sve odlično, a život nek nam napiše što ljepše priče!
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby babaos » Tue Nov 23, 2010 7:53 pm

I meni bi bilo odlično da mi netko istovari pun stol novaca..., ;)
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby babaos » Thu Nov 25, 2010 11:59 am

Dobar vozač i dobar Anlaser.Tajna nemetovog uspjeha....,


Image

Uploaded with ImageShack.us
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby Boža Jawa » Sat Nov 27, 2010 12:51 am

Postovani Babaos,
Postoji jednostavan nacin da dobijes odgovor na ovo tvoje simpaticno pitanje. Treba uraditi nekoliko sitnica:
1. Treba da iznajmis Motodrom Grobnik na 24 h. (Moze i neka druga staza posto je neki vozaci MK bolje poznaju od ostalih).
2. Obezbediti pouzdan motocikl (Moze Limun, Triton ili neki drugi).
3. Pozvati trojicu prvoplasiranih iz svake klase Moto-Klasik sampionata Srbije da dodju na testiranje.
4. Naravno, obezbediti putne troskove, prenociste (hotel), troskove osiguranja, gorivo mazivo i ostalo.
5. Obezbediti po jedan nov set guma za svakog vozaca, kako ne bi bilo zalbe na pohabanost i sl.
6. Koristiti samo profi sluzbu za merenje vremena, koja bi svakom vozacu merila po 7 krugova.
7. Pehare za prvu trojicu i plakete svim ucesnicima bi mogao da obezbedi Draguljce.
8. Merenje vrsiti bez ikakve prethodne provere, treninga i sl.
9. Redosled nastupanja bi bio izvucen zrebom.
10. Ukoliko bi motor ispustio dusu, mora uvek postojati zamena sa istim karakteristikama.
11. Vozaci bi koristili spostvenu opremu.

Onda bi, Baba, dobio najbrzeg vozaca MK Sampionata. I najkompletnijeg, jer je tesko na brzinu se prilagoditi novom motociklu. Rezultate bi mogao javno da objavis, ali bi ih nasi Savezi bojkotovali (zbog ucesca vozaca drugog saveza, a bogami i stranaca)

Ako je kriterijum uspesnost, pokojni Bata-Pop je imao titula koliko na prste obe ruke ne moze da stane. I Radovan Stanojevic Gedza ima titule, i to sve u onoj staroj Jugi...A odlicno vozi i prikolice, sto je posebno tesko. Nesto se ne secam da su se vasi favoriti ranije kitili titulama.

Za mene postoji samo jedan Kralj Moto-Klasik sampionata: Gospodin Tibi iz Subotice. Kad budem deka bicu G. Tibi.
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby babaos » Sat Nov 27, 2010 1:26 am

Nije loše,nije loše...,Mislim da bi bilo dobro realizirati tvoju ideju sa pet vozača:
Nemet
Krezić
Kusa
Deja
?...

Ja dam motor i ručakOsiguram Aerodrom stazu.Ništa više.Ne znači da nebi popustio i financirao još i prenoćište...,
Mislim da bi bilo zanimljivo.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby Boža Jawa » Sat Nov 27, 2010 1:39 am

babaos wrote:Nije loše,nije loše...,Mislim da bi bilo dobro realizirati tvoju ideju sa pet vozača:
Nemet
Krezić
Kusa
Deja
?...

Ja dam motor i ručakOsiguram Aerodrom stazu.Ništa više.Ne znači da nebi popustio i financirao još i prenoćište...,
Mislim da bi bilo zanimljivo.

Zaboravio sam tacku 12. Oduzimanje sekundi na matore godine.

Nije lepo da diskriminises starije vozace, moraju i oni imati sansu. Pa mi smo "trkanje Oldtajmerima" :)
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby babaos » Sat Nov 27, 2010 1:49 am

Boža Jawa wrote:
babaos wrote:Nije loše,nije loše...,Mislim da bi bilo dobro realizirati tvoju ideju sa pet vozača:
Nemet
Krezić
Kusa
Deja
?...

Ja dam motor i ručakOsiguram Aerodrom stazu.Ništa više.Ne znači da nebi popustio i financirao još i prenoćište...,
Mislim da bi bilo zanimljivo.

Zaboravio sam tacku 12. Oduzimanje sekundi na matore godine.

Nije lepo da diskriminises starije vozace, moraju i oni imati sansu. Pa mi smo "trkanje Oldtajmerima" :)



Ne nema popusta,ustupaka,poklanjanja i protekcije.Tko je star i nemože neće biti u igri.Nema tu ništa nejasno.Šansu imaju svi na isti način.Ako smo stari nismo klauni.Bolje ti smisli ime za kandidata broj 5...,a to oduzimanje sekundi za matore to je najveća glupost koju sam vidio cijelo vrijeme od kad sam u tom sranju.To je naprosto smiješno i neprincipjelno.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby boba » Sat Nov 27, 2010 9:33 am

Pouzdan motor - Triton! Xaxaxaxaxaxa
boba
 
Posts: 826
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby boba » Sat Nov 27, 2010 9:34 am

Moze Grobnik. Najbolje da se to pitanje resi u Hrvatskoj. Posteno.
boba
 
Posts: 826
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby boba » Sat Nov 27, 2010 9:42 am

Onaj ko vozi najbolji krug cesto ne dobije trku. Bozin predlog sluzio bi samo da se izmeri najbrzi krug. Treba videti takodje kako se ko snalazi u guzvi i u preticanju.
Takodje bi trebalo organizovati barem jednu tku trku sa istim motorima. Najbolje bi bilo da svi voze vise trka, npr. celo prvenstvo. Mislim da ce ovo pitanje zauvek ostati predmet teoretskih rasprava.
boba
 
Posts: 826
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby babaos » Sat Nov 27, 2010 10:32 am

boba wrote:Onaj ko vozi najbolji krug cesto ne dobije trku. Bozin predlog sluzio bi samo da se izmeri najbrzi krug. Treba videti takodje kako se ko snalazi u guzvi i u preticanju.
Takodje bi trebalo organizovati barem jednu tku trku sa istim motorima. Najbolje bi bilo da svi voze vise trka, npr. celo prvenstvo. Mislim da ce ovo pitanje zauvek ostati predmet teoretskih rasprava.




Nije istina.Nisu pravu.To što si rekao ne stoji.Istina je sasvim drugačija.
Obično je prvi na utrci onaj koji je napravio najbrži krug.To tvrdim na osnovu svih tih ispisa rezultata koje sam čitao 0d 2000 godine.Netko tko napravi najbrži krug je to napravio s razlogom i to usred utrke i u gužvi i u preticanju i u obilaženju nekih vozača za cijeli krug.Tu tvoju tezu napisao si bez promišljanja.
Osim toga dalje u tekstu kompliciraš o uvjetima ili kriterijima.To što predlažeš je naprosto komplicirano i neizvedivo.Pročitaj šta si napisao i razmisli vidjet ćeš da je tako.Probaj sebe staviti u poziciju organizatora te provjere i razumjet ćeš besmisao takvog složenog provjeravanja.
Ja mislim da ću to i napraviti.U dva dana pet kandidata na nekoliko motora na desetak ili dvadeset krugova na nepoznatom motoru bez ikakvog treninga.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby boba » Sat Nov 27, 2010 11:33 am

Necu da imenujem naseg vozaca kojeg sam imao kao etalon; on je u svakoj trci koju je vozio imao najbrzi krug a cesto i vodio sve do pada, izletanja ili odustajanja.
boba
 
Posts: 826
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm

PreviousNext

Return to Pitanja, primedbe, pohvale...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron