Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby feniks » Tue Jan 11, 2011 1:10 am

Pa i kada dišeš i to je uspeh.....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby babaos » Tue Jan 11, 2011 11:25 am

Umjesto da se zajebavaš sa krstom63(bobin sljedbenik) bolje se pozabavi statistikama u classicu pa da malo raspravimo temu dok je još ovakvo vrijeme.A ova priča laganica je za moju kafanu.Tamo je toplo i kuvamo...,


НАРЕДНИХ СЕДАМ ДАНА ВЕОМА ТОПЛО.У ВЕЋИНИ МЕСТА ОЧЕКУЈЕ СЕ МАКСИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА ОД 32 ДО 35°Ц."
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby feniks » Tue Jan 11, 2011 11:34 am

babaos wrote:Umjesto da se zajebavaš sa krstom63(bobin sljedbenik) bolje se pozabavi statistikama u classicu pa da malo raspravimo temu dok je još ovakvo vrijeme.A ova priča laganica je za moju kafanu.Tamo je toplo i kuvamo...,


..pa vuče me za jezik.......ali na koje statistike misliš?........šta te interesuje?...ili šta misliš da bi bilo interesantno? :?:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby babaos » Tue Jan 11, 2011 12:56 pm

Jebiga...kad ti kažeš da ti nešto nije jasno a jasno je ko dan onda gubim apetit.Classic ima svoj početak i sadašnji trenutak,utrke,bodovi,organizatori utrka,motocikli,padovi,udesi,porasti,padovi,tendencije...,prihvatio si da te krsta63 odvlači u mrak...,
Nemora te to zanimati(možda)ali je sigurno zanimljivih brojki.U jednoj temi je boža jawa rekao svom sugovorniku da ima više trkačih kilometara od njega.Osim toga boža jawa je zanimljiv lik i treba napisat o tome nešto(osvrt,kronika,interwiv itd.)previše traje zajebancija u ozbiljnim temama.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby feniks » Tue Jan 11, 2011 6:18 pm

babaos wrote:Jebiga...kad ti kažeš da ti nešto nije jasno a jasno je ko dan onda gubim apetit.Classic ima svoj početak i sadašnji trenutak,utrke,bodovi,organizatori utrka,motocikli,padovi,udesi,porasti,padovi,tendencije...,prihvatio si da te krsta63 odvlači u mrak...,
Nemora te to zanimati(možda)ali je sigurno zanimljivih brojki.U jednoj temi je boža jawa rekao svom sugovorniku da ima više trkačih kilometara od njega.Osim toga boža jawa je zanimljiv lik i treba napisat o tome nešto(osvrt,kronika,interwiv itd.)previše traje zajebancija u ozbiljnim temama.



....uhuhu...stani malo bato...stani na loptu....čekaj da dođem do daha...obuhvatio si tvojim postom baš široku materiju,još i dobrim delom političku...pa odkuda ti ideja da baš mene prozoveš za to...nisam ti ja relevantna ličnost za to,..to mogu samo uticajni ljudi i ljudi iz vrha u klasiku da rade.Evo ti presdidenta,on bi trebao da izbaci tu materiju na videlo.
Osim toga ja i nemam sve podatke da bih mogao sve to da sumiram i da prikažem u stvarnom stanju.Ja sam niko i ništa u klasiku,u ovom trenutku,a nadam se i ubuduće.Pa tu su ti ljudi iz Vršca koji još nisu uspeli da se sakupe i dogovore šta će i kuda će.....možda čekaju da ih ti okupiš,odkud znam,a bez njih po meni,ova priča je u prazno.....

...a ono za apetit,to je dobro....bićeš konkurentniji,....još ćeš se ti meni zahvaljivati.....
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby Boki Ar » Fri Jan 21, 2011 9:29 pm

Da vratimo temu na kolosek. Zvao sam našeg čoveka. Očekujem odgovor... 8)

Image
User avatar
Boki Ar
 
Posts: 639
Joined: Thu Jan 13, 2011 2:10 am
Location: Aranđelovac

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby feniks » Sat Jan 22, 2011 10:09 am

Ja sam ga isto zvao...ali kaže da je zauzet. :think:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby babaos » Sat Jan 22, 2011 11:07 am

Nek bude glasno rečeno...osim što je boki svojim prisustvom obogatio rad Foruma on radi i marketing.Sjajno boki...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby Boki Ar » Sat Jan 22, 2011 1:01 pm

Hvala Dinko. Iskustveno, svaki forum može da radi ako je atmosfera dobra i pozitivna. Takođe, po meni, fotografije su jako bitne, bez njih je prazno. Najbolji tekst bez fotki - nije privlačan.

Feniks, ljudi koji nisu navikli na ovaj vid komunikacije, znaš i sam, teško se odlučuju. Nemaju vremena, mrzi ih i sl. Cenim da ako ima vremena za "Fejs" ima par minuta za ovde. Koliko sam uspešan u marketingu, videćemo... :wink:
User avatar
Boki Ar
 
Posts: 639
Joined: Thu Jan 13, 2011 2:10 am
Location: Aranđelovac

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby babaos » Sat Jan 22, 2011 1:44 pm

Boki Ar wrote:Hvala Dinko. Iskustveno, svaki forum može da radi ako je atmosfera dobra i pozitivna. Takođe, po meni, fotografije su jako bitne, bez njih je prazno. Najbolji tekst bez fotki - nije privlačan.

Feniks, ljudi koji nisu navikli na ovaj vid komunikacije, znaš i sam, teško se odlučuju. Nemaju vremena, mrzi ih i sl. Cenim da ako ima vremena za "Fejs" ima par minuta za ovde. Koliko sam uspešan u marketingu, videćemo... :wink:



Točno ! toliko sam lijepio ovdje fotke da sam i sebi već dosadio.I to je skromno.Ostali se baš ne lome na tome.Ponekad čoknu ali na tome ostane...ipak kad jednom svi srpski classic vozači ovdje budu klikali to će biti onda atmosfera.Kad Draguljče nešto napiše ovdje to će biti ko brdo velika stvar,kad osvanu reklame bit će to već ozbiljno itd
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby Boki Ar » Sat Jan 22, 2011 1:55 pm

Čitaš misli... :wink: Moj cilj i jeste da preko Borisa dođem do Dragoja. Kako god da bilo, ma koliko se sprdali Vi sa njim, zapazio sam da on u svom timu drži pažnju i zrači pozitivno.

Videh na onom "Fejsu" mog pašenoga iz Zemuna, Vladu Erdeljena. Eno ga u ekipi sa Borisom. Radi moto-mehaniku. Naš je... :wink:
User avatar
Boki Ar
 
Posts: 639
Joined: Thu Jan 13, 2011 2:10 am
Location: Aranđelovac

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby feniks » Sat Jan 22, 2011 7:47 pm

Samo napred Boki....dajem ti i moralnu i fizičku podršku u tvom nastojanju...no sa Dragojlom će biti teško,jer on ni mail ne zna da skine,a kamoli da piše i četuje...moraće mo da zaposlimo nekog korespodenta kod njega i eventualno onda,što je u ovom trenutku,mislim nemoguća misija,..ne kažem da sam pesimista i da crno gledam,već da je to sušta realnost. :)
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby babaos » Sat Jan 22, 2011 7:58 pm

Podcjenjuješ čovjeka sa svjetskim svjetonazorom koji je vozio evropska i svjetska prvenstva.To što nezna poslati SMS nema veze zar ne ?...,i dovedite ga ovdje na forum...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby Boki Ar » Sat Jan 22, 2011 8:30 pm

Image

Image
User avatar
Boki Ar
 
Posts: 639
Joined: Thu Jan 13, 2011 2:10 am
Location: Aranđelovac

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby babaos » Sat Jan 22, 2011 8:40 pm

gdje i šta,zemunitiv klan,klan,klan...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

PreviousNext

Return to Pitanja, primedbe, pohvale...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron