Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby boba » Wed Jun 09, 2010 7:05 pm

Sta ti hoces? Da nas posvadjas?
boba
 
Posts: 826
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby babaos » Thu Jun 10, 2010 9:28 am

Tebi nema pomoći...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby boba » Thu Jun 10, 2010 10:39 am

babaos wrote:Tebi nema pomoći...

Gospodine na cemu vi zasnivate to vase predvidjanje, ako smem da pitam?
Unapred hvala na odgovoru.
boba
 
Posts: 826
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby babaos » Thu Jun 10, 2010 11:10 am

Nije problem da se zajebavaš,nije problem da se samozadovoljavaš ali ugradi u priču neku čaroliju i zajebavaj se koliko hoćeš .Osim toga doprinosi forumu.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby babaos » Thu Jun 10, 2010 11:16 am

boba wrote:Sta ti hoces? Da nas posvadjas?




Evo jedan eklatantan uzorak.Vrlo provokativan ton koji provocira i vrijeđa ničim izazvan prije toga.Rasprava je o najboljim vozačima pa je tvoja insinuacija neprimjerena u temi o najboljim vozačima.Ako ti tema ne odgovara i ako misliš da nisi dorastao nemoj se uključiti.Odi u birtijetinu i popi nešto. Zajebancija da ali ne bilo kad i bilo gdje.Pa to je onda skandalozno.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby babaos » Thu Jun 10, 2010 11:19 am

Pošto si pitao mene na čemu ja zasnivam svoje mišljenje,priupitaj i sebe zašto tako govorim i na čemu sve to zasnivam dakako...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby babaos » Thu Jun 10, 2010 11:21 am

Nemoj uvijek biti sam svoj majstor.Socijaliziraj se i prilagođavaj.Nemoj očekivati od drugih sve.I sam moraš davati.Inače nema smisla.I nema čarolije.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby babaos » Thu Jun 10, 2010 11:24 am

Nemoj nikad smetnut s uma svi mi smo cijelo vrijeme pred očima javnosti i cijelog čitalačkog auditorija.Treba da ti je stalo kad netko o tebi misli dobro.I opet kažem zajebancija da ali brale nek svi znaju zašto zajebancija...ako taj razlog nemožeš ponuditi suspregni vratne žile i razmisli još jednom.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby boba » Thu Jun 10, 2010 4:54 pm

babaos wrote:Nije problem da se zajebavaš,nije problem da se samozadovoljavaš ali ugradi u priču neku čaroliju i zajebavaj se koliko hoćeš .Osim toga doprinosi forumu.

babaos wrote:
boba wrote:Sta ti hoces? Da nas posvadjas?




Evo jedan eklatantan uzorak.Vrlo provokativan ton koji provocira i vrijeđa ničim izazvan prije toga.Rasprava je o najboljim vozačima pa je tvoja insinuacija neprimjerena u temi o najboljim vozačima.Ako ti tema ne odgovara i ako misliš da nisi dorastao nemoj se uključiti.Odi u birtijetinu i popi nešto. Zajebancija da ali ne bilo kad i bilo gdje.Pa to je onda skandalozno.

babaos wrote:Pošto si pitao mene na čemu ja zasnivam svoje mišljenje,priupitaj i sebe zašto tako govorim i na čemu sve to zasnivam dakako...

babaos wrote:Nemoj uvijek biti sam svoj majstor.Socijaliziraj se i prilagođavaj.Nemoj očekivati od drugih sve.I sam moraš davati.Inače nema smisla.I nema čarolije.

babaos wrote:Nemoj nikad smetnut s uma svi mi smo cijelo vrijeme pred očima javnosti i cijelog čitalačkog auditorija.Treba da ti je stalo kad netko o tebi misli dobro.I opet kažem zajebancija da ali brale nek svi znaju zašto zajebancija...ako taj razlog nemožeš ponuditi suspregni vratne žile i razmisli još jednom.

:violin:
boba
 
Posts: 826
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby boba » Thu Jun 10, 2010 5:07 pm

Posto je demokratskom metodom izabrano dva kandidata, ja bih iskoristio priliku da predlozim jos dva Dragana:
Moji kandidati su: Dragan Stojanovic i Dragan Dragoj
Last edited by boba on Thu Jun 10, 2010 5:42 pm, edited 1 time in total.
boba
 
Posts: 826
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby boba » Thu Jun 10, 2010 5:09 pm

Nadam se da ce kandidati koje sam predlozio dobiti ravnopravan tretman sa onima koje je predlozio Gospodin pokretac teme.
Hvala.
boba
 
Posts: 826
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby babaos » Thu Jun 10, 2010 5:41 pm

Nisam ja predložio,samo sam razmišljao.Rasprava bi trebala kristalizirati mišljenje većine.Mislio sam Kusa jer u zadnje vrijeme ima odlične rezultate i u inozemstvu.Stevu su spominjali ali ima ih još kandidata sigurno.Treba prijedloge argumentirati.Da Petković ima kontinuitet i ispravan motor bio bi on možda ali neznam...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby boba » Thu Jun 10, 2010 5:49 pm

Pa tu je i zvezda u usponu i proboju na medjunarodnu scenu, ali ne usudjujem se da ga predlozim, posto je aktuelni predsednik jednog od saveza.
boba
 
Posts: 826
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby babaos » Thu Jun 10, 2010 5:56 pm

Pa Stanko je još novi ali trenutno je jedan od najzanimljivijih svakako.Saznao sam da je u Holandiji zabunom maznuo bivšeg svjetskog prvaka Jan de Vrisa.I to vanjskim obilaženjem.Inače ti su zaštičeni na stazi i ako to ne poštuješ grijeh je to...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby boba » Thu Jun 10, 2010 6:02 pm

babaos wrote:Pa Stanko je još novi ali trenutno je jedan od najzanimljivijih svakako.Saznao sam da je u Holandiji zabunom maznuo bivšeg svjetskog prvaka Jan de Vrisa.I to vanjskim obilaženjem.Inače ti su zaštičeni na stazi i ako to ne poštuješ grijeh je to...

Pogotovo ti matorci od porculana, ako padnu ode do sto djavola, kao kineska vaza...
Inace nije bilo zabunom. Cuo sam iz prve ruke. Jan de Vrijs je vozio paradno i nije se bodovao, ali je zato pomogao svom timskom kolegi i zajedno sa jos jednim vozacem zatvarao Stanka. Zbog tog obilazenja spoljasnjom linijom dobio je cascenje i tapsanje po ramenima u boksovima i bio je heroj dana. A de Vrijs, kazu, uvek je po strani, ne druzi se ni sa kim i pije pivo sam.
boba
 
Posts: 826
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm

PreviousNext

Return to Pitanja, primedbe, pohvale...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests

cron