Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby feniks » Tue Feb 22, 2011 3:34 pm

Ko zna da gleda,taj i vidi... 8)
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby feniks » Tue Feb 22, 2011 3:42 pm

babaos wrote:......Ja i on nismo se dogovorili upravo zbog toga.Moj uvjet je bio da 69-tku nesmije obići na utrci.Mađar nije pristao i dogovora nije bilo.


:lol: :lol: :lol: .....ovo je dobra fora.... :lol:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby feniks » Tue Feb 22, 2011 3:45 pm

krsta63 wrote:...........Titule me ne zanimaju.Vise volim licne obracune 8)



... :lol: :lol: :lol: ...i ovo je dobra fora......Vi hoćete stvarno da Vam ljudi veruju,ili šta.....daj uozbiljite se malo. :naughty:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby Boža Jawa » Tue Feb 22, 2011 5:10 pm

69 wrote:Ha, ha, ha! Ovo sa zabranom obilazenja je bilo sjajno!
Obozavam tvoja medijska zaguravanja!!

Covek je samo na mah pomislio da je Luka DiMontecemolo. Samo jos da prefarba motore u crveno...
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby sasa402 » Tue Feb 22, 2011 7:07 pm

Steta sto Nemet nije znao da nema pobednicki mentalitet, pa je 90. bio prvak u 125gp sa najbrzim krugovima od Novog sada do Rijeke. To je zadnja godina zajednickog prvenstva i izuzetno popunjene i izjednacene klase. Da je znao da ima malo srce verovatno nebi sa motorom od 600 vozio sredinom 90-ih tadasnju klasu superbike 750. I da, bio je brz mogu to posvedociti sa staze. Nadam se da nece saznati da je netalentovan i plasljiv i da ce nastaviti da pobedjuje. ;)
Image
User avatar
sasa402
 
Posts: 253
Joined: Tue Feb 01, 2011 12:30 am

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby babaos » Tue Feb 22, 2011 8:17 pm

Kosić je bio jako dobar u svoje vrijeme(isto juga) a sad se boji sjest na motor.Ja neznam šta je vama..Ali mislim da Nemet i ovakav može pobjediti svakog u vašem Classicu to da.To je istina...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby sasa402 » Tue Feb 22, 2011 8:30 pm

Ne bih da komentarisem legende kao sto je Kosic. Ti se raspitaj za njega kako je, nacuo sam nesto.... Sto se tice Neneta i Emila da skratimo raspravu neka sam Emil kao istinski sampion (uostalom najbolji u svojoj klasi) oceni ko bi bio bolji u kojim klasama , posto se trazi generalno najbolji classic vozac a ne najbolji u openu. Njegova prednost u snazi i tezini postaje hendikep u nizim klasama. Emile kao pravi sportista stavi tacku na ovu raspravu :hand:
Image
User avatar
sasa402
 
Posts: 253
Joined: Tue Feb 01, 2011 12:30 am

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby babaos » Tue Feb 22, 2011 8:55 pm

sasa402 wrote:Ne bih da komentarisem legende kao sto je Kosic. Ti se raspitaj za njega kako je, nacuo sam nesto.... Sto se tice Neneta i Emila da skratimo raspravu neka sam Emil kao istinski sampion (uostalom najbolji u svojoj klasi) oceni ko bi bio bolji u kojim klasama , posto se trazi generalno najbolji classic vozac a ne najbolji u openu. Njegova prednost u snazi i tezini postaje hendikep u nizim klasama. Emile kao pravi sportista stavi tacku na ovu raspravu :hand:



Manite se 69-tke.On je istinski pobjednički mentalitet i mislim da je njemu ova rasprava nerazumljiva.Njemu treba takmac a ne sugovornik u ovoj temi.Ja ga tako gledam i ne očekujem da se upušta u ovu jalovu raspravu.Malo si me preplašio za Kosića.Dobar sam s njim pa sam ga nazvao isti čas.Javio se i bilo mu je drago.Rekao je da ga nitko nikad nije nazvao iz njegovog kluba i pitao kako je.Uskoro idem u onom smjeru pa ću ga posjetiti.Rekao je da se pomalo još bavi mehanikom i tako zaradi neku banku.Još je dobro to sam zaključio po intonaciji,vokaciji i retorici.Hvala bogu.Eto zadovoljstvo mi je izvjestiti da je Marijan Kosić još uvijek dobro.Hodajuća legenda se javlja na momilni 091/2500439 ili fiksni 051/421106....,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby 69 » Tue Feb 22, 2011 9:03 pm

sasa402 wrote:Ne bih da komentarisem legende kao sto je Kosic. Ti se raspitaj za njega kako je, nacuo sam nesto.... Sto se tice Neneta i Emila da skratimo raspravu neka sam Emil kao istinski sampion (uostalom najbolji u svojoj klasi) oceni ko bi bio bolji u kojim klasama , posto se trazi generalno najbolji classic vozac a ne najbolji u openu. Njegova prednost u snazi i tezini postaje hendikep u nizim klasama. Emile kao pravi sportista stavi tacku na ovu raspravu :hand:


usprkos Babinom očekivanju, a i na moje vlastito iznenađenje, evo par riječi o ovoj temi, s obzirom da sam direktno prozvan-

sa Mišom sam si dobar od tih dana, kada se vozikao u klasi 600. moj jako dobar prijatelj i izuzetan čovjek! :handgestures-thumbup:

staviti tačku na ovu temu, mislim da nije moguće. šta god da poduzeli... :wink:
neka ostane sve na pretpostavci, da je on brži na dva takta, a ja na četiri. obojica smo stare iskusnjare (zajedno imamo 100 godina) i vjerujem da se u tome slažemo.
a i zvuči fino... miroljubivo. (ne ovo koliko imamo godina :o )

to je moje mišljenje, a vrlo rado ću saslušati ostale. najviše bih volio čuti i Mišu. :wink:
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby sasa402 » Tue Feb 22, 2011 9:06 pm

Prenesi Kosicu pozdrave sa ovog dela planete. Drago nam je da je ok. Ja i Steva smo mu prvi priski posle pada u Kraljevu pocetkom 80-ih.(jurio je Solu i proklizao ukrivini kod zida) :?
Image
User avatar
sasa402
 
Posts: 253
Joined: Tue Feb 01, 2011 12:30 am

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby sasa402 » Tue Feb 22, 2011 9:09 pm

Bravo Emile, nisam ni sumnjao da ces se javiti i dati odgovor u stilu istinskog sampiona. :D
Image
User avatar
sasa402
 
Posts: 253
Joined: Tue Feb 01, 2011 12:30 am

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby babaos » Tue Feb 22, 2011 9:13 pm

sasa402 wrote:Prenesi Kosicu pozdrave sa ovog dela planete. Drago nam je da je ok. Ja i Steva smo mu prvi priski posle pada u Kraljevu pocetkom 80-ih.(jurio je Solu i proklizao ukrivini kod zida) :?



Ja neznam zašto naši ljudi sve zaborave.On bi morao imati već monografiju.Svi bi kupili i pročitali uvjeren sam.Kad sam radio utrku u Osijeku ja sam ga se sjetio.Platio sam mu put i smjestio tri dana u Hotel sa 4 zvijezdice.To ga je jako iznenadilo.Sjajan je i ima dobru spiku.Još uvijek vozi svog Stojadina.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby babaos » Tue Feb 22, 2011 9:29 pm

69 wrote:
sasa402 wrote:Ne bih da komentarisem legende kao sto je Kosic. Ti se raspitaj za njega kako je, nacuo sam nesto.... Sto se tice Neneta i Emila da skratimo raspravu neka sam Emil kao istinski sampion (uostalom najbolji u svojoj klasi) oceni ko bi bio bolji u kojim klasama , posto se trazi generalno najbolji classic vozac a ne najbolji u openu. Njegova prednost u snazi i tezini postaje hendikep u nizim klasama. Emile kao pravi sportista stavi tacku na ovu raspravu :hand:


usprkos Babinom očekivanju, a i na moje vlastito iznenađenje, evo par riječi o ovoj temi, s obzirom da sam direktno prozvan-

sa Mišom sam si dobar od tih dana, kada se vozikao u klasi 600. moj jako dobar prijatelj i izuzetan čovjek! :handgestures-thumbup:

staviti tačku na ovu temu, mislim da nije moguće. šta god da poduzeli... :wink:
neka ostane sve na pretpostavci, da je on brži na dva takta, a ja na četiri. obojica smo stare iskusnjare (zajedno imamo 100 godina) i vjerujem da se u tome slažemo.
a i zvuči fino... miroljubivo. (ne ovo koliko imamo godina :o )

to je moje mišljenje, a vrlo rado ću saslušati ostale. najviše bih volio čuti i Mišu. :wink:



Sad sam razgovarao sa Mišikom.Kaže:"pa nije loše što emil misli da smo nas dvojica najbolji s obzirom da je on hrvat a ja mađar".Koliko sam shvatio i Nemeta zanimaju hiljadarke do 1984 g.Tu bi moglo bit stvarno zanimljivo.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby 69 » Tue Feb 22, 2011 9:44 pm

babaos wrote:Sad sam razgovarao sa Mišikom.Kaže:"pa nije loše što emil misli da smo nas dvojica najbolji s obzirom da je on hrvat a ja mađar".Koliko sam shvatio i Nemeta zanimaju hiljadarke do 1984 g.Tu bi moglo bit stvarno zanimljivo.


ne mislim ja da smo nas dvojica najbolji! samo sam dao svoje mišljenje u započetoj temi.

a voziti ponovo kraj Miše bi mi bilo ogromno zadovoljstvo i jedva čekam!! :handgestures-thumbup:
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby Zel99 » Wed Feb 23, 2011 10:30 am

69 wrote:usprkos Babinom očekivanju, a i na moje vlastito iznenađenje, evo par riječi o ovoj temi, s obzirom da sam direktno prozvan-

sa Mišom sam si dobar od tih dana, kada se vozikao u klasi 600. moj jako dobar prijatelj i izuzetan čovjek! :handgestures-thumbup:

staviti tačku na ovu temu, mislim da nije moguće. šta god da poduzeli... :wink:
neka ostane sve na pretpostavci, da je on brži na dva takta, a ja na četiri. obojica smo stare iskusnjare (zajedno imamo 100 godina) i vjerujem da se u tome slažemo.
a i zvuči fino... miroljubivo. (ne ovo koliko imamo godina :o )

to je moje mišljenje, a vrlo rado ću saslušati ostale. najviše bih volio čuti i Mišu. :wink:


Ti i Mishi zajedno imate vise od 100 godina, ali zato Krsta, Fufi i ja zajedno sigurno imamo vise od 300kg.
:dance: Ima da tutnji :!: :lol: :lol:
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

PreviousNext

Return to Pitanja, primedbe, pohvale...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron