Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby babaos » Sat Nov 27, 2010 11:34 am

boba wrote:Necu da imenujem naseg vozaca kojeg sam imao kao etalon; on je u svakoj trci koju je vozio imao najbrzi krug a cesto i vodio sve do pada, izletanja ili odustajanja.




Svako pravilo ima svoj izuzetak...,
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby boba » Sat Nov 27, 2010 11:37 am

babaos wrote:
boba wrote:Necu da imenujem naseg vozaca kojeg sam imao kao etalon; on je u svakoj trci koju je vozio imao najbrzi krug a cesto i vodio sve do pada, izletanja ili odustajanja.




Svako pravilo ima svoj izuzetak...,

Svako pravilo ima svog ......
boba
 
Posts: 826
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby Boža Jawa » Sat Nov 27, 2010 5:18 pm

Ljudi moji, ja se zez'o a ovo ispade na ozbiljno.
Pa dobro, treba probati. Ali mislim da nije realno da se tako nesto izvede a da svi ucesnici smatraju da je bilo fer.
Baba, ne ljuti se zbog "gerijatrije", i na Alpe-Adria imas neka ogranicenja, nisam to ja izmislio.
Nego, diskriminises jednu drugu grupu ljudi, koju nazivas "pilasima". A ja bih bas nekog od njih voleo da vidim na testu, i to nekog starijeg. Znaju oni da iznenade :)
I jos,jos bih podigao prosek godina na tvom spisku: voleo bih da se oprobaju i Sale Petkovic i Vuk Tomanovic. Da vidimo moze li "Stara garda" protiv junosa.
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby boba » Sat Nov 27, 2010 7:20 pm

Stavite onda i Stanka
boba
 
Posts: 826
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby Zel99 » Sat Nov 27, 2010 8:32 pm

boba wrote:Necu da imenujem naseg vozaca kojeg sam imao kao etalon; on je u svakoj trci koju je vozio imao najbrzi krug a cesto i vodio sve do pada, izletanja ili odustajanja.


Da, da mislim da bi doticni bio ispred svih do sada navedenih. Kada bi malo stao na loptu mozda ne bi imao toliko ispadanja. Sada je kod njega opsadno stanje i nisam siguran da li ce biti dovoljno sabran ako uopste bude ucestvovao.
Stanko?! Hmmm. Da, zasto on nije u kombinaciji. Mislim da mu se olako pripisuje nadmoc tehnike. Gledajuci ga sa strane, mislim da je dosta napredovao u odnosu na prosle godine. Jaka konkurencija je cudo.

Neimenovanog (Sale) i Stanka dodatno respektujem jer su porodicni ljudi sto u ovom sportu zna da bude veliki psihicki pa i fizicki hendikep.
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby 69 » Sun Nov 28, 2010 12:31 pm

babaos wrote:Ja mislim da ću to i napraviti.U dva dana pet kandidata na nekoliko motora na desetak ili dvadeset krugova na nepoznatom motoru bez ikakvog treninga.



ja bih vrlo rado volio nešto takvog gledati!! (šteta što ne mogu i učestvovati) :(
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby Zel99 » Sun Nov 28, 2010 12:41 pm

69 wrote:
babaos wrote:Ja mislim da ću to i napraviti.U dva dana pet kandidata na nekoliko motora na desetak ili dvadeset krugova na nepoznatom motoru bez ikakvog treninga.



ja bih vrlo rado volio nešto takvog gledati!! (šteta što ne mogu i učestvovati) :(


Mislis da bi ti motori tebi mogli biti poznati. Ako je zbog nacionalnog kljuca, pa ti si u SMK Klasiku, zar ne? :D

Baba, jel mogu ja Limuna i Tritona? :mrgreen:
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby 69 » Sun Nov 28, 2010 1:15 pm

Zel99 wrote:
Mislis da bi ti motori tebi mogli biti poznati. Ako je zbog nacionalnog kljuca, pa ti si u SMK Klasiku, zar ne? :D

Baba, jel mogu ja Limuna i Tritona? :mrgreen:



Triton mi je apsolutno nepoznat ( Baba mi je dao samo da ga gledam i to iz pristojene udaljenosti ), a Limun je doživio toliko toga kod Babe, da je skroz drugačiji.
Ali, ne pojavljujem se nigdje u kombinacijama, što je i razumljivo, pa ću doći kao gledatelj. A to će mi isto biti ogromno zadovoljstvo!
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby babaos » Sun Nov 28, 2010 1:32 pm

69 wrote:
Zel99 wrote:
Mislis da bi ti motori tebi mogli biti poznati. Ako je zbog nacionalnog kljuca, pa ti si u SMK Klasiku, zar ne? :D

Baba, jel mogu ja Limuna i Tritona? :mrgreen:



Triton mi je apsolutno nepoznat ( Baba mi je dao samo da ga gledam i to iz pristojene udaljenosti ), a Limun je doživio toliko toga kod Babe, da je skroz drugačiji.
Ali, ne pojavljujem se nigdje u kombinacijama, što je i razumljivo, pa ću doći kao gledatelj. A to će mi isto biti ogromno zadovoljstvo!



http://www.youtube.com/watch?v=_4uyiAlwGxo :think: :naughty: :snooty:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby boba » Sun Nov 28, 2010 1:45 pm

Ako se bude glasalo, ja sam za da i 69 ucestvuje, pa i on je nas.
boba
 
Posts: 826
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby 69 » Sun Nov 28, 2010 1:53 pm





ma di je samo nađe!? :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby Boža Jawa » Sun Nov 28, 2010 2:15 pm

boba wrote:Onaj ko vozi najbolji krug cesto ne dobije trku. Bozin predlog sluzio bi samo da se izmeri najbrzi krug.

Ne, Bobo, nije samo to. Tu je i brzina prilagodjavanja nepoznatom motociklu. To tek dokazuje kompletnog vozaca. Baba bi do samog starta trebalo da drzi u tajnosti motor koji ce se voziti (da se ne bi kod kuce treniralo na slicnom, itd.)
User avatar
Boža Jawa
 
Posts: 445
Joined: Fri Feb 26, 2010 1:07 am

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby Zel99 » Sun Nov 28, 2010 2:29 pm

69 wrote:




ma di je samo nađe!? :mrgreen: :mrgreen:


Sad imam i himnu! :banana-wrench:
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby babaos » Sun Nov 28, 2010 2:36 pm

Boža Jawa wrote:
boba wrote:Onaj ko vozi najbolji krug cesto ne dobije trku. Bozin predlog sluzio bi samo da se izmeri najbrzi krug.

Ne, Bobo, nije samo to. Tu je i brzina prilagodjavanja nepoznatom motociklu. To tek dokazuje kompletnog vozaca. Baba bi do samog starta trebalo da drzi u tajnosti motor koji ce se voziti (da se ne bi kod kuce treniralo na slicnom, itd.)



Pa bobo misli da bi dečki trebali i na sistematski da im se prebrojavaju krvna zrnca.Možda misli da se uzima u obzir i težina,visina.Moglo bi i tako.Ali kud to vodi.Nema fantaziranja.Dobar smještaj,druženje,klopa i motori na stazi.Neizvjesnost neizbježna.Zanimljivost isto.Mediji svakako.Pobjednik kući ide s nagradom.Sve to u dva dana.
Ti si smislio ovo i ako bude realizacija ti si prvi pozvan.
Last edited by babaos on Mon Nov 29, 2010 10:14 am, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Tko je najbolji classic vozač u Srbiji?

Postby 69 » Sun Nov 28, 2010 3:02 pm

jel vozači moraju biti 50+ godina, ili svi dolaze u obzir? :wink:
User avatar
69
 
Posts: 1257
Joined: Sun Jan 25, 2009 12:06 am
Location: Zagreb

PreviousNext

Return to Pitanja, primedbe, pohvale...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron