Sale Petković

Re: Sale Petković

Postby babaos » Thu Jun 03, 2010 9:12 pm

Kad si povezan sa tajnim sluzbama a ja sam jedan mirni i povuceni akademski slikar iz provincije...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Sale Petković

Postby babaos » Thu Jun 03, 2010 9:12 pm

boba wrote:Ali meni ne odgovaras na sifrovanu poruku?



Napusi se...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Sale Petković

Postby boba » Thu Jun 03, 2010 9:16 pm

babaos wrote:
boba wrote:Ali meni ne odgovaras na sifrovanu poruku?



Napusi se...


Sifrovana poruka je bila odgovor na tvoju mirovnu ponudu i glasila je
Pali kotlic
a sifrovao sam je da proverim koliko je tvoja ponuda bila iskrena.
boba
 
Posts: 826
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm

Re: Sale Petković

Postby feniks » Thu Jun 03, 2010 9:22 pm

Hajde,recite već jednom šta ste saznali,da i ja nešto znam,pošto sada ništa neznam. :pray: Valjda je ovo podložno javnoj raspravi,ako su opšti interesi u pitanju? :doh:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Sale Petković

Postby feniks » Thu Jun 03, 2010 9:39 pm

kukavica.... :(
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Sale Petković

Postby boba » Thu Jun 03, 2010 9:44 pm

Mali Caca wrote:ja nesmem nista da kazem jer ce me sacekati na Surcinu pa cu se vratiti pre nego sto sletim

samo nemoj da slucajno sletis na Pleso, da te baba saceka
boba
 
Posts: 826
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm

Re: Sale Petković

Postby feniks » Thu Jun 03, 2010 9:45 pm

Mali Caca wrote:
feniks wrote:kukavica.... :(


ti si im blizi pa ih pitaj licno.

Fenikse mogu li te nesto upitati na PP?

..svakako.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Sale Petković

Postby babaos » Fri Jun 04, 2010 8:58 am

Koji mse K...c skrivate od nas...
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Sale Petković

Postby Zel99 » Fri Jun 04, 2010 2:52 pm

Mali Caca wrote:ja sam cuo da oni koji su posvadjali ljude i podelili u dva saveza se sada ne ljube nesto.........
a sada koliko je to tacna informacija sam bog zna, pa kao oni lazu lazem i ja

Ne znam o kome pricas, ali sto se mene tice mogao bi da bude i niko jer svadje vezano za nas savez nije nikad ni bilo. Nas motiv je bio i ostao krajnje praktican, organizacija trka sa sto manje nepotrebnih troskova.
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Sale Petković

Postby Zel99 » Fri Jun 04, 2010 3:34 pm

feniks wrote:
babaos wrote:Trenutno je nadrkan.Moraš imat strpljenja...


Nisam...nego se ne osećam dovoljno kompetentnim da odgovorim na tvoj post umesto admina.Mogu samo da kažem u ime svoga kluba i u svoje ime,da predviđene zajedničke trke koje smo postavili u organizaciji M.K."Sarmat-Feniks" (na insistiranje P.Saše)neće biti održane,(za razloge treba da pitate admina),ali od istog predsednika sam dobio podatak da je termine preuzeo klub iz Vršca.I to treba admin da potvrdi ako je,ili nije tačno.
U stvari,....ja sada,bolje rečeno,više ništa ne znam....... :shock:

Da, tacno je da smo mi preuzeli termine, jedino sto objasnjenje kompletne situacije nije previse jednostavno. Ali hajde da pokusam jer zaista zelim da radimo transparentno.
Jos zimus na klupskoj slavi u neformalnim razgovorima smo naceli temu o ucescu u organizaciji trka. Ideja je da se sredstva od kotizacije klubova usmere na subvencije organizatorima sto bi stimulisalo vise ljudi da razmisljaju o organizaciji. Prosle godine je Sale napravio 3 Kule (plus jedna pozivna), a mi Ada Huju i vrsacki aerodrom. Svako je tu puk'o malo para i to prevashodno zbog slabog odziva. Racunali smo ako se i drugi prihvate organizacije da ce lobirati u cilju bolje posecenosti. Krale je tada pricao o organizacionoj logistici i eventualnim udruzivanjima oko organizacije. Licno sam mislio da ce se Sale i Nedja angazovati npr. oko Huje ili Kule, ali je ispalo da su mnogo zainteresovaniji za Vrsac. U momentu kada smo pricali o tome u N.Sadu osecao sam se malo zatecen, jer sam svestan kako mi dolazimo do aerodromske piste i da bi za druge to bila gotovo nemoguca misija. Na ovakav predlog clanovi mog kluba bili prilicno revoltirani jer smo u proslosti imali par situacija trosenja nekih kredita u tudju korist. Odmah je bilo prigovora tog tipa. Ceo problem je u tome sto aerodrom nema cenovnik i verovatno ga nece imati. Prosle godine je Kule pravio trku u Vrscu i u krugovima se prica da je na indirektan nacin Aerodrom ostao uskracen za 2000e, pa su kao posledica toga Loznicani (sledeci koji su zeleli da prave trku u Vrscu) dobili ponudu na 5000e. Necu ni da pricam kakve mahinacije smo mi radili posle toga da bi avgusta 2009. dobili aerodrom za trku.
Posle svega Nedjo ti me pitas koliko kosta aerodrom. Odgovor je nista i svasta. Na kraju krajeva nikom nije zabranjeno da pita. Problem je ako pita preko nekog drugog, jer Srbija je ovo i odgovor je otprilike " ako je za tebe nema problema , ako nije cekaj malo, pa ne zakopcavamo se ni mi na ledja".
Krajnji rezultat je da mi zelimo trke i da hocemo da napravimo dok jos mozemo. U pitanju su vlasnicke transformacije oko aerodroma i mozda vrlo uskoro necemo ni mi imati koga da pitamo.

PS. Spremajte motore za 13.06. izgledi za trku su dobri.
Nije svako znanje bolje od neznanja
User avatar
Zel99
Site Admin
 
Posts: 1845
Joined: Mon Jan 26, 2009 5:04 pm
Location: Vrsac

Re: Sale Petković

Postby babaos » Fri Jun 04, 2010 5:23 pm

Tako šefe.Pa nismo mi ovdje budale statisti na forumu.Lijepo si kazao i sad nema više potrebe od toga pravit famu.


:clap:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Sale Petković

Postby babaos » Fri Jun 04, 2010 5:24 pm

Zel99 wrote:
feniks wrote:
babaos wrote:Trenutno je nadrkan.Moraš imat strpljenja...


Nisam...nego se ne osećam dovoljno kompetentnim da odgovorim na tvoj post umesto admina.Mogu samo da kažem u ime svoga kluba i u svoje ime,da predviđene zajedničke trke koje smo postavili u organizaciji M.K."Sarmat-Feniks" (na insistiranje P.Saše)neće biti održane,(za razloge treba da pitate admina),ali od istog predsednika sam dobio podatak da je termine preuzeo klub iz Vršca.I to treba admin da potvrdi ako je,ili nije tačno.
U stvari,....ja sada,bolje rečeno,više ništa ne znam....... :shock:

Da, tacno je da smo mi preuzeli termine, jedino sto objasnjenje kompletne situacije nije previse jednostavno. Ali hajde da pokusam jer zaista zelim da radimo transparentno.
Jos zimus na klupskoj slavi u neformalnim razgovorima smo naceli temu o ucescu u organizaciji trka. Ideja je da se sredstva od kotizacije klubova usmere na subvencije organizatorima sto bi stimulisalo vise ljudi da razmisljaju o organizaciji. Prosle godine je Sale napravio 3 Kule (plus jedna pozivna), a mi Ada Huju i vrsacki aerodrom. Svako je tu puk'o malo para i to prevashodno zbog slabog odziva. Racunali smo ako se i drugi prihvate organizacije da ce lobirati u cilju bolje posecenosti. Krale je tada pricao o organizacionoj logistici i eventualnim udruzivanjima oko organizacije. Licno sam mislio da ce se Sale i Nedja angazovati npr. oko Huje ili Kule, ali je ispalo da su mnogo zainteresovaniji za Vrsac. U momentu kada smo pricali o tome u N.Sadu osecao sam se malo zatecen, jer sam svestan kako mi dolazimo do aerodromske piste i da bi za druge to bila gotovo nemoguca misija. Na ovakav predlog clanovi mog kluba bili prilicno revoltirani jer smo u proslosti imali par situacija trosenja nekih kredita u tudju korist. Odmah je bilo prigovora tog tipa. Ceo problem je u tome sto aerodrom nema cenovnik i verovatno ga nece imati. Prosle godine je Kule pravio trku u Vrscu i u krugovima se prica da je na indirektan nacin Aerodrom ostao uskracen za 2000e, pa su kao posledica toga Loznicani (sledeci koji su zeleli da prave trku u Vrscu) dobili ponudu na 5000e. Necu ni da pricam kakve mahinacije smo mi radili posle toga da bi avgusta 2009. dobili aerodrom za trku.
Posle svega Nedjo ti me pitas koliko kosta aerodrom. Odgovor je nista i svasta. Na kraju krajeva nikom nije zabranjeno da pita. Problem je ako pita preko nekog drugog, jer Srbija je ovo i odgovor je otprilike " ako je za tebe nema problema , ako nije cekaj malo, pa ne zakopcavamo se ni mi na ledja".
Krajnji rezultat je da mi zelimo trke i da hocemo da napravimo dok jos mozemo. U pitanju su vlasnicke transformacije oko aerodroma i mozda vrlo uskoro necemo ni mi imati koga da pitamo.

PS. Spremajte motore za 13.06. izgledi za trku su dobri.




:clap: :clap:
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Sale Petković

Postby feniks » Fri Jun 04, 2010 11:14 pm

Zel99 wrote:
feniks wrote:
babaos wrote:Trenutno je nadrkan.Moraš imat strpljenja...


Nisam...nego se ne osećam dovoljno kompetentnim da odgovorim na tvoj post umesto admina.Mogu samo da kažem u ime svoga kluba i u svoje ime,da predviđene zajedničke trke koje smo postavili u organizaciji M.K."Sarmat-Feniks" (na insistiranje P.Saše)neće biti održane,(za razloge treba da pitate admina),ali od istog predsednika sam dobio podatak da je termine preuzeo klub iz Vršca.I to treba admin da potvrdi ako je,ili nije tačno.
U stvari,....ja sada,bolje rečeno,više ništa ne znam....... :shock:

Da, tacno je da smo mi preuzeli termine, jedino sto objasnjenje kompletne situacije nije previse jednostavno. Ali hajde da pokusam jer zaista zelim da radimo transparentno.
Jos zimus na klupskoj slavi u neformalnim razgovorima smo naceli temu o ucescu u organizaciji trka. Ideja je da se sredstva od kotizacije klubova usmere na subvencije organizatorima sto bi stimulisalo vise ljudi da razmisljaju o organizaciji. Prosle godine je Sale napravio 3 Kule (plus jedna pozivna), a mi Ada Huju i vrsacki aerodrom. Svako je tu puk'o malo para i to prevashodno zbog slabog odziva. Racunali smo ako se i drugi prihvate organizacije da ce lobirati u cilju bolje posecenosti. Krale je tada pricao o organizacionoj logistici i eventualnim udruzivanjima oko organizacije. Licno sam mislio da ce se Sale i Nedja angazovati npr. oko Huje ili Kule, ali je ispalo da su mnogo zainteresovaniji za Vrsac. U momentu kada smo pricali o tome u N.Sadu osecao sam se malo zatecen, jer sam svestan kako mi dolazimo do aerodromske piste i da bi za druge to bila gotovo nemoguca misija. Na ovakav predlog clanovi mog kluba bili prilicno revoltirani jer smo u proslosti imali par situacija trosenja nekih kredita u tudju korist. Odmah je bilo prigovora tog tipa. Ceo problem je u tome sto aerodrom nema cenovnik i verovatno ga nece imati. Prosle godine je Kule pravio trku u Vrscu i u krugovima se prica da je na indirektan nacin Aerodrom ostao uskracen za 2000e, pa su kao posledica toga Loznicani (sledeci koji su zeleli da prave trku u Vrscu) dobili ponudu na 5000e. Necu ni da pricam kakve mahinacije smo mi radili posle toga da bi avgusta 2009. dobili aerodrom za trku.
Posle svega Nedjo ti me pitas koliko kosta aerodrom. Odgovor je nista i svasta. Na kraju krajeva nikom nije zabranjeno da pita. Problem je ako pita preko nekog drugog, jer Srbija je ovo i odgovor je otprilike " ako je za tebe nema problema , ako nije cekaj malo, pa ne zakopcavamo se ni mi na ledja".
Krajnji rezultat je da mi zelimo trke i da hocemo da napravimo dok jos mozemo. U pitanju su vlasnicke transformacije oko aerodroma i mozda vrlo uskoro necemo ni mi imati koga da pitamo.

PS. Spremajte motore za 13.06. izgledi za trku su dobri.


Ok...sve što si rekao istina je,međutim po meni nije potpuna.Ne radi se tu samo o aerodromu,....ali nema veze,ako ti nisi načeo tu temu,neću ni ja.Međutim,ne mogu da ne spomenem lošu,ili bolje rečeno nikakvu komunikaciju klubova unutar asocijacije kojoj pripada i naš klub ove godine.Ja evo sada preko foruma treba da saznam da će biti trka u Vršcu 13.06.Mislim da to nije u redu,da jedan od članova asocijacije takve informacije saznaje preko foruma,zahvaljujući provokaciji babe.Kako da ja objasnim članovima svoga kluba,ovakav način saradnje?Ako misliš da je to u redu,tj.normalno, onda smatraj ovu moju reakciju ništavnom.
Last edited by feniks on Fri Jun 04, 2010 11:41 pm, edited 1 time in total.
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Sale Petković

Postby feniks » Fri Jun 04, 2010 11:39 pm

Mali Caca wrote:
Zel99 wrote:
Mali Caca wrote:ja sam cuo da oni koji su posvadjali ljude i podelili u dva saveza se sada ne ljube nesto.........
a sada koliko je to tacna informacija sam bog zna, pa kao oni lazu lazem i ja

Ne znam o kome pricas, ali sto se mene tice mogao bi da bude i niko jer svadje vezano za nas savez nije nikad ni bilo. Nas motiv je bio i ostao krajnje praktican, organizacija trka sa sto manje nepotrebnih troskova.


Zel99 meni je tako receno,a to sto vi imate vise razlicitih misljenja i saveza to je normalo za nase podneblje. Iskreno se nadam da cete prevazici sve prepreke i ponovo svi zajedno da vozite i da bude vise od 100 motora u svim klasama za pocetak :mrgreen:



Uh,uh,ne preteruj,...mada bi bilo dobro.Pozitivno zračiš i to je dobro,...svrati malo kod nas,možda je zarazno,da se primi na još nekoga.... :lol: :lol: :lol:
...auto je za prevoz tela,a motor za prevoz duše...

Image
Image
User avatar
feniks
 
Posts: 4800
Joined: Sat May 02, 2009 7:24 pm
Location: Subotica

Re: Sale Petković

Postby boba » Sat Jun 05, 2010 2:01 am

Prenosi se polnim putem
boba
 
Posts: 826
Joined: Fri Feb 05, 2010 6:32 pm

PreviousNext

Return to Pitanja, primedbe, pohvale...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron