Oleg Šimić-Oli

Oleg Šimić-Oli

Postby babaos » Mon May 09, 2022 7:36 pm

Preminuo je naš moderator Oleg Šimić Oli.Posljednje počivalište bit će na Novom groblju u Beogradu.Pokopan je u Ponedjeljak 6.6.2022 u 14,30 sati.
Last edited by babaos on Mon May 09, 2022 7:37 pm, edited 1 time in total.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Oleg Šimić-Oli

Postby babaos » Mon May 09, 2022 7:37 pm

Prijatelju mislimo na tebe,RIP
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Oleg Šimić-Oli

Postby babaos » Mon May 09, 2022 7:43 pm

Naša zadnja komunikacija bila je prije godinu dana upravo na ovom Forumu.Koji mjesec ranije čuli smo se.Bio je ozbiljno bolestan.To mi je rekao ali ipak otvorio je vezu.Popričali smo i planirali susret.Imao je planove.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Oleg Šimić-Oli

Postby babaos » Wed Jun 08, 2022 10:15 am

Probam se prisjetiti svega što smo u kratkom vremenu imali zajedničko.Bilo je najblaže rečeno zanimljivo.Prisjećam se kako sam ga upoznao i već tada sam imao zanimljivog sugovornika definitivno.Javio se telefonom i najavio dolazak u moje rodno mjesto.Bilo je razgovora druženje ali bio je i poslić.Sve je govorilo da je to tek početak a tako je i bilo.Pokazao je interes za dva moja motocikla.U tom vremenu imali smo nekoliko zajedničkih prijatelja ali bili smo oboje i lokal patriotski definirani.Oboje iz Baranje gdje su nam u to vrijeme obitelji.Što se tiče motocikala bio je tek na početku i nisam mogao predvidjeti da će postati veliki sakupljač ljubitelj i kolekcionar.
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,

Re: Oleg Šimić-Oli

Postby babaos » Wed Mar 29, 2023 10:45 pm

Prijatelju Oleg često se prisjećam naših susreta i komunikacije.Polemični razgovori ovdje posebni su bili.Za čitanje uvijek opsesivni i zanimljivi.Ovdje trenutno nema nikoga.Jedino sam mogao na tebe računati da ćeš se javiti.Sad te nema a ja sam se odlučio vratiti ovdje i pričekati druge da dođu.


https://www.imagevenue.com/ME166OQX
Naravno,ako je dan sunčan,
User avatar
babaos
Site Admin
 
Posts: 8383
Joined: Mon Mar 09, 2009 10:22 am
Location: Osijek,Hrvatska,


Return to Pitanja, primedbe, pohvale...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron